Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaw te światła tylne, masz black madafakę i niech tak zostanie, jak wymienisz lampy na normalne to auto będzie kolejnym zwykłym A4 w czarnym kolorze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br][br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:16__________________________________________________________________________________________________ SPRZEDAM ALU FELGI 17' TE CO SA NA ZDJECIU AUTA ! - TANIO[br][br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:18_________________________________________________jak cos pisac na priv lub gg :)

Serwus !

jeszcze je masz? Jaka jest twoja cena ostateczna i czy opony też sprzedajesz? Jeśli tak to jaki stan i cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne auto, ale te odblaski na tylnym zderzaku to nie pasują w ogole. lampki tak samo. A ogólnie ładnie sie prezentuje w tym kolorze. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem te odblaski do wyrzucenia tylko boje sie ze oderwe je z lakeirem ;/ a lampy sa do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nowy nabytek w nowym roku jak to sie mowi nowy rok - nowe mozliwosci ! :D

lampy depo lift :slina:

zaloze to pokoza :D hi hi

jakos zdjecia slaba bo na szybko :slina:

dsc03414p.th.jpg

dsc03415n.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo lampy sa ale nie sa zamontowane ;/ nie umie sie dostac do jednej srubki f*ck albo ma gwint zjechany zabwa przelozona na jutro.... :angry::disgust::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam zaden super :P ale dzieki

------------------------------------------

jutro moze bedzie kolejny gadzet hi hi bo sie go do czekac nie umie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no juz pochytane jutro sie za to biera ! :D podpowiedzili mi chopaki trocha wiec mam nadzieje ze jutro sie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no juz pochytane jutro sie za to biera ! :D podpowiedzili mi chopaki trocha wiec mam nadzieje ze jutro sie uda :D

a co tam bylo nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...