Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew:Wszyscy kochają złych chłopców :naughty: można sobie oceniać prywaty każdego i tak to nic nie da. Celebrytów się kocha albo nienawidzi - Mike jest tego najlepszym przykładem :kox: Ucho uj***ł Evenderowi i jeszcze bardziej popularny się stał od razu :paker:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ucho uj***ł Evenderowi

najpierw dostal pare razy z byka stad decyzja o odgryzieniu ucha :decayed: .

szkoda ze ten Mike walczacy z Holym to juz nie byl ten sam Mike... za to Holy ... byl na gazie :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

To oficjalne data - 24 kwietnia jest walka Adamek - Arreola :good:[br]Dopisany: Luty 12, 2010, 21:02:39_________________________________________________Tu można zobaczyć przeciwnika Adamka w akcji :naughty: potrafi przyjąć mocny cios i mocno oddać :mysli:Chris Arreola vs Travis Walker Great boxing [br]Dopisany: Luty 12, 2010, 21:19:24_________________________________________________Ktoś tu dodał mądry komentarz cytuje: Arreola ma 100% staż w wadze ciężkiej i 25 KO na 28 walk, a Adamek 2 walki na 41walk tj. 5 % .Obecny Gołota z postepujacą ENCEFALOPATIĄ byl łatwym łupem......ale z czasów walk np. R. Bowe nie dał by szans Adamkowi 1 rundy.

Obecny poziom wagi ciężk.zdecydowanie zaniżył się !!!

Opublikowano

no przy takiej wymianie ciosow to Adamek chyba by na intensywnej terapii wyladowal.. :shocked:

Opublikowano

Tak wygląda waga ciężka każdy cios wyprowadzany z tułowia :good:

Opublikowano

Tak wygląda waga ciężka każdy cios wyprowadzany z tułowia :good:

dokladnie moze one nie sa najszybsze (to nie Mike :wink4:) ale za to ... powalaja z nog. Nie wiem czy Tomek sobie zdaje sprawe z tego jak bije ten Arreola... nie wiem czy szybkosc mu tu da az taka przewage... bo jednak zawsze jakis cios wejdzie, a jak wejdzie to moze go z nog sciac

Opublikowano

Białas zabije Adamka :thumbdown:

Opublikowano

Na wyżej pokazanej walce budyń walczy z budyniem,

II runda i już jak muchy w smole...

zgodzę się, że ciosy w wadze ciężkiej są wyprowadzane z ogromną siłą, ale też szybkość ma tu ogromne znaczenie.

A Adamek jest szybki, poza tym już dosyć ciężki aby powalić z nóg kloca, budynia i inne prosiaki.

Ma też to coś, ogromną wytrzymałość i... brak strachu w oczach.

I jeszcze jedno - jak każdy góral ogromnie kocha pieniążki, a będzie to walka o nie mały szmal :naughty:

Opublikowano

Na wyżej pokazanej walce budyń walczy z budyniem,

II runda i już jak muchy w smole...

zgodzę się, że ciosy w wadze ciężkiej są wyprowadzane z ogromną siłą, ale też szybkość ma tu ogromne znaczenie.

A Adamek jest szybki, poza tym już dosyć ciężki aby powalić z nóg kloca, budynia i inne prosiaki.

Ma też to coś, ogromną wytrzymałość i... brak strachu w oczach.

I jeszcze jedno - jak każdy góral ogromnie kocha pieniążki, a będzie to walka o nie mały szmal :naughty:

obys miał racje :good:

Opublikowano

przekonamy sie juz niebawem (24/na 25 kwietnia ) czy ten Tomek rzeczywiscie jest taki dobry. Ja poki co widze tylko ze jest szybki, a czy odporny na ciosy ciezkich ? ... dowiemy sie wkrotce.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Go Albert Go :naughty: :naughty:

Moskal , jak dla mnie Dragon ma wieksze szanse niz Adamek z Kliczka, przynajmniej potym co zobaczylem z Estrada.

Opublikowano

Ale manto ma wieeeelkie szanse dostać :naughty: Kliczkowie to jednak klasa - stara, piękna, twarda i za***iście skuteczna wschodnia szkoła boksu :bokser:

Opublikowano

Za bańkę zielonych też bym pozwolił Kliczce, żeby mi ryja obił :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Za bańkę zielonych też bym pozwolił Kliczce, żeby mi ryja obił :naughty: :naughty: :naughty:

z taką obitą twarzą mógłbyś później złożyć podanie o przyjęcie do cosa nostra :naughty::decayed:

kto wie? z czasem może i donem byś został :kox::polew::wink4:

Opublikowano

donem vasylem chyba, bo by go żaden lekarz nie chciał składać z tylu kawałków :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kliczka tak na prawdę to nie ma z kim walczyć w ciężkiej :mysli: zostali sami sparingpartnerzy a wielka czołówka jest już na emeryturze :gwizdanie:

Chciał walczyć z Wałujewem,Adamkiem ale dla nich to było za wcześnie jeszcze chcą poczekać jak się Kliczko zestarzeje to będą mieli większe szanse na wygraną :polew:

Haye złapał kontuzje jakieś tam złamanie nadgarstka więc Kliczko chce jeszcze zarobić sobie bez większego ryzyka i wziął Alberta :naughty:

Opublikowano

Wy tu pierdu pierdu, a jutro walczy Manny Pacquiao z Clotteyem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wy tu pierdu pierdu, a jutro walczy Manny Pacquiao z Clotteyem :naughty:

Już chipsy i browar jest kupiony....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.