Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

Nie wiem czy żądanie 40 zł za walkę, którą Polsat reklamował od pół roku jest objawem "cywilizacji". Dla mnie nie. No ale jeśli ktoś uwielbia płacić za takie rzeczy :gwizdanie:

Polsat nie kodował wcześniej walk adamka, włodarczyka itd. Zwietrzyli kasę po prostu :)

I nie wiem czemu polacy o polakach piszą "polaczki". Dla mnie to jednak trochę niezrozumiałe i nie na miejscu :thumbdown: Ludzie szanujmy się jako naród.

A na obejrzenie całej walki w teleexpresie nie ma co liczyć :tongue4: Tomek to nie Gołota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

Nie wiem czy żądanie 40 zł za walkę, którą Polsat reklamował od pół roku jest objawem "cywilizacji". Dla mnie nie. No ale jeśli ktoś uwielbia płacić za takie rzeczy :gwizdanie:

Polsat nie kodował wcześniej walk adamka, włodarczyka itd. Zwietrzyli kasę po prostu :)

I nie wiem czemu polacy o polakach piszą "polaczki". Dla mnie to jednak trochę niezrozumiałe i nie na miejscu :thumbdown: Ludzie szanujmy się jako naród.

A na obejrzenie całej walki w teleexpresie nie ma co liczyć :tongue4: Tomek to nie Gołota :naughty:

No ja nie bardzo mogę to pojąc ze w kraju w którym ta walka się odbywa trzeba za obejrzenie zapłacić. Śmiechu warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl-sport.tv/ - jednak dobrze jes pracowac dzisiaj bramka internetu w Madrycie wiec nie stoje w "polskiej" kolejce do tej stronki :D

Nie ma kolejki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo pisać kliczko zleje adamka jak ta lala,w sumie dobrze bo nie lubię gościa

Obyś się mylił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Cyfrze+, RTL kanał 202, nie jest kodowany :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo pisać kliczko zleje adamka jak ta lala,w sumie dobrze bo nie lubię gościa

już cię nie lubimy :kox: :kox: :kox::decayed:

looooz[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 23:06_________________________________________________

Na Polsacie kanał 248. RTL Schweiz :kox:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...