Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rewanż Hernandez-Cunningham :) ciekawy pojedynek mogą też stoczyć Julio Cezar Chavez Jr. z Marco Antoni Rubio, oraz Nonito Donaire z Wilfredo Vazquez Jr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jestem ciekaw co Cunningham dzisiaj zaprezentuje a nieoficjalnie krąży plotka że ma jakiś z oczami i może zakończyć karierę ... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw co Cunningham dzisiaj zaprezentuje a nieoficjalnie krąży plotka że ma jakiś z oczami i może zakończyć karierę ... :cool1:

Po tym co zobaczyłem w ich pierwszym pojedynku nie spodziewałem się, że Hernandez będzie mieć taką przewagę wczoraj zdecydowanie wygrawając z Cunninghamem, szkoda, bo USS zawsze dawał dobre pojedynki, a teraz nie wiadomo jak dalej będzie wyglądać jego kariera :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda jutrzejszy zestaw walk ? [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 17:01_________________________________________________Zaczyna się miło robić przed walką:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie będzie mozna obejrzeć walkę Klitschki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport: godz. 23.00 i Polsat Sport Extra, na necie powinny też być transmisje.

Wałujew zakończył karierę w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAle będzie nokaut..Kliczko go zabije za taki wybryk..

no będzie dobra walka już od pierwszej minuty... :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majk był mega koxem ale nie wiem czy dałby radę Kliczko - warunki fizyczne Kliczki są niedopokonania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike to był zabijaka, którego teraz niezmiernie w ciężkich brakuje. Ogólnie nie ma dobrych ciężkich teraz. Bracia Kliczko są oczywiście dobrymi pięściarzami z dobrą techniką i warunkami fizycznymi, ale może jutrzejszy przeciwnik, który nie ma szacunku do nich (i w sumie dobrze) pójdzie na wymianę ciosów, i nie da ustawić się jak choćby Adamek który nie próbował atakować, a wręcz bał się podejść do Kliczki.

Jestem strasznie ciekaw jutrzejszej walki, bo wkońcu jest ciekawa atmosfera przed walką, nie ma klepania po pleckach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczko pierwszy raz dostał liścia..może psychicznie być podłamany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtych latach Mike dałby sobie radę z oboma braćmi. Jak już tak o przeszłości piszemy to zdecydowanie brakowało mi walki Andrew z Ukraińcami( początek XXI wieku) i z Holyfieldem(koniec XX w.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczko pierwszy raz dostał liścia..może psychicznie być podłamany :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chisora dostał 50 tyś kary i to chyba będzie najdroższy liść w historii boksu .... :decayed:

Szkoda że Adamek nie przyjął rewanzowej walki z Arreolą może wydygał bo obecnie chris jest w bardzo dobrej formie skończył z paleniem i piciem ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek dostałby wciery od Arreoli teraz, jestem pewien. Już wtedy Chris był lepszy, aczkolwiek gorszy dzień miał. Zresztą wystarczy porównać, jak z Witkiem radził sobie Tomasz, a jak Krzysztof. Ten drugi zdecydowanie lepiej, choć dziwnie się na końcu zachował. :wallbash:

A a propos jutrzejszej walki, to mam nadzieję, że niespodzianki żadnej nie będzie. Nie mówię o tym, że Chisora okaże się lepszy od Witalija, ale o kontuzji Ukraińca. Jak to ktoś powiedział, dziś, tj. 18 lutego, odbędą się dwa pogrzeby: Whitney Houston i Dereka Chisory. Bez urazy dla tej pierwszej, bo w sumie zestawienie jej z takim chamem nieco jej ubliża. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...