Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam obejrzenie całej walki RIOS- ALVARADO to będzie chyba walka roku bombardowanie od pierwszego gongu....:kox:

Brandon Rios TKO7 Mike Alvarado - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdzie będzie walka?chodzi mi o stację TV?

Jeszcze nie wiem, znając życie to pewnie zrobią płatne ale wiesz dla nas to nie problem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie będzie walka?chodzi mi o stację TV?

Jeszcze nie wiem, znając życie to pewnie zrobią płatne ale wiesz dla nas to nie problem :decayed:

wiem i dlatego pytam:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie można zobaczyć walkę na programie RTL i internet ....:wink:

Co do walki to obawiam się o Wacha aby go nie zżarła trema,taka gala trzy pasy mistrzowskie, publiczność i to że walczy u helmutów więc trzeba się wykazać......:kwasny:

Co do reszty to w tej walce i kategorii wagowej jest wszystko możliwe i jeden jaki drugi może przegrać przed czasem.

W sobotę była walka Marco Huck - Firat Arslan gdzie Arslan rozbił tego sztucznego mistrza ale i tak przegrał na punkty.

Były przymiarki do walki Diablo -Huck ale z pewnością by go helmuty okradli,ale i tak Diablo po sobotnie walce powiedział co myśli o tym pajacu.

cytuje :

"Diablo" na żywo oglądał wątpliwą wygraną Hucka z Firatem Arslanem. Polaka zaproszono też na konferencję po walce.

- Gdy padło pytanie o plany Hucka, prowadzący wywołał Krzyśka - relacjonuje "Super Expressowi" promotor Włodarczyka, Piotr Werner.

- "Diablo" wtedy wypalił, że Huck powinien dać sobie spokój z walkami w obronie paska WBO i stanąć do męskiego pojedynku właśnie z nim, prawdziwym czempionem prestiżowej organizacji WBA. Niemiec zerwał się zdenerwowany. Krzysiek krzyknął, że potrzebuje tylko kilku chwil na rozgrzewkę i już mogą się bić. Sytuację uspokoił promotor Hucka, Kalle Sauerland.

Turniej "Super Czterech" to pomysł telewizji ARD. Oprócz Polaka i Niemca mieliby w nim wystąpić boksujący w Niemczech Kubańczyk Yoan Pablo Hernandez (28 l.) i Amerykanin BJ Flores (33 l.). Obóz "Diablo" woli tę opcję niż pojedynek z Huckiem. Dzięki temu nasz mistrz stoczy trzy walki, w tym jedną w USA.

Więc pomysł na turniej "Super Czterech" jest bardzo dobrym pomysłem gdzie Huck będzie walczyła na neutralnym gruncie i nie będzie przekrętów Sauerlanda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że jeśli Hukić nie przegra przed czasem to niemiaszki wydrukują jego wygraną.Niestety u nich to norma choć Michalczewski nie narzekał bo nabili mu ładny rekord bez przegranej walki a zbierał też bęcki choćby od Rokidżianiego w pierwszej ich walce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczko- Wach ma pokazać też stacja RTL, która jest ogólnie dostępna na satelicie Hotbird.

Ciekawe tylko czy zakodują ?

Po co płacić jak łoś 40zł za PPV jak na cyfrze jest na kanale 302.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ence, ktoś wie gdzie? jak nie to zostaje meczyki.pl.. nikt nie jest chyba tak głupi, zeby płacić taką mamone :facepalm:

całym sercem dziś za Wachem, ale jakoś od czasow Endrju boks nie jest już dla mnie takim widowiskiem jak kiedyś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie :whistling: Oby się tylko nie okazało że tego Mariusza przereklamowali za wzrost i wagę a skończy się na tym że dostanie w szczene i padnie jak kłoda:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co płacić jak łoś 40zł za PPV

choć by po to, by obejrzeć to i posłuchać w polskim języku, dać zarobić zawodnikom, bo też mają z tego prowizje, pewnie znalazło by się jeszcze kilka powodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co płacić jak łoś 40zł za PPV

choć by po to, by obejrzeć to i posłuchać w polskim języku, dać zarobić zawodnikom, bo też mają z tego prowizje, pewnie znalazło by się jeszcze kilka powodów...

Władek sra na system PPV i helmuty nic nie muszą płacić RTL który ma kontrakt z kliczkami i każdy kto tylko ma ochotę może walki Kliczków u nich oglądać ....:thumbup:

Tylko w PL jak zwykle chcą wykorzystać każdą chwilę aby sobie zarobić i to jeszcze nie na swoim zawodniku.Bo rozumiem jeśli Wach byłby chociaż w połowie takim pięściarzem jak Władek to jak najbardziej.

Ja osobiście nie płaciłem za walkę Adamka i nie zapłacę za walkę Wacha lukam na RTL ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie jak walka się zakończy .

Ja mam odczucie że walka zakończy się przed czasem.

Tylko teraz pytanie kto znokautuje koga,wszystko przemawia na korzyść Władka ale w tej wadze przy takich gabarytach wszystko może się zdarzyć ....:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że łatwiej będzie boksować Wachowi. Ale do doświadczenia Kliczki bardzo mu daleko. Stawiam na wygrana Kliczki. Czuje tez ze ta walka zakonczy sie przed czasem.

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Wiecie gdzie mozna walke obejrzec za free ? chodzi mi o internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie jak walka się zakończy .

.:eusathink:

Kliczko ze strachu dostanie rozwolnienia i nawet na ring nie wyjdzie :grin:... ma coś dosypane do bidonu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientujecie się czy na szwajcarskim RTLu też będzie transmisja z walki ( niestety tylko taki mam na cyfrowym polsacie :facepalm: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...