Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Walka była bardzo emocjonująca ! :) Niby Stevenson miał przewagę, ale Andrzej w 9. Rundzie pokazał swój potencjał. Szkoda, że nie wyprowadzał większej ilości kombinacji bo gdy już to robił to ciosy dochodziły celu. Chciałbym zobaczyć Stevensona z Kovalievem ! :) a Fonfarę ? Jest kilka ciekawych opcji ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dawid a tydzień temu oglądałeś Marquez - Alvarado,ja czekałem całą noc bo wiedziałem że będzie walka za***ista i była ...:kox:

Marquez vs Alvarado 17 mayo 2014 - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że ogladałem :) kapitalna walka. W piątek Povietkin - Charr, a w sobotę Donaire - Vetyeka, oraz Froch - Grooves 2 ! :) :) :)

Chcialem jechać do Lublina na Sosnowski - Rękowski, ale to nie jest walka Gołota - Saleta ;)

Mamy szczęście bo ostatnio same świetne pojedynki są i warto czekać tyle godzin :)

Provodnikov trochę zaskakująco o zakończeniu w przyszłym roku kariery:

Boxingnews.pl - Boks zawodowy, boks, bokser, Adamek, Michalczewski, Gołota, Włodarczyk - Provodnikov: W niedługim czasie zakończę bokserską karierę

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 30-05-2014 at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 23:04 ----------

Povietkin wygrał przez TKO w 7.rd z Charrem. Na gali walczył też Czakijew - wygrał na punkty po 12 rundach z Santanderem Silgado.

Ładnie go Sasha zniszczył:

https://www.youtube.com/watch?v=CVliq_peJAk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Albercik zakończy karierę po tej walce. Następna ofiara Kliczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Albercik zakończy karierę po tej walce. Następna ofiara Kliczki.

miał swoje 5 minut- teraz już czas, żeby się dalej zajmować komentowaniem walk- niestety, boks dla niego już przeszedł do historii:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert długo nie boksował i to było widać. Szkoda, że w taki sposób najprawdopodobniej żegna się z boksem, ale taka kolej rzeczy. Lubię go bo nigdy nie pajacował, po walce z Vitkiem nie płakał jak Adamek że to że tamto. Stoczył wiele pojedynków (niepotrzebnych) o nic. Jego kariera mogła potoczyć się inaczej gdyby był mądrze prowadzony.

Z drugiej strony Marcin Rękowski - pomimo 36 lat ciekawy pięściarz. Może dać kilka ciekawych walk w Polsce. Oby zawalczył z Wawrzykiem gdy ten wyzdrowieje po wypadku samochodowym.

Dawno nie oglądałem gali na której walczyło trzech mistrzów świata w jednej kategorii wagowej : Gradovich, Walters i Veteyeka. Donaire wygrał z Veteyeka w kontrowersyjnych okolicznościach i porównując te 3 walki można śmiało powiedzieć, że Walters wygra z nimi wszystkimi :) Donaire za te gwiazdorzenie wczoraj powinien dostać solidne lanie !

Froch w ładnym stylu obronił tytuł mistrza świata :) Nie pozwolił młodszemu rywalowi narzucić stylu walki, boksował konsekwentnie a w 8 rundzie pozamiatał Grovesa :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert długo nie boksował i to było widać. Szkoda, że w taki sposób najprawdopodobniej żegna się z boksem, ale taka kolej rzeczy. Lubię go bo nigdy nie pajacował, po walce z Vitkiem nie płakał jak Adamek że to że tamto. Stoczył wiele pojedynków (niepotrzebnych) o nic. Jego kariera mogła potoczyć się inaczej gdyby był mądrze prowadzony.

Z drugiej strony Marcin Rękowski - pomimo 36 lat ciekawy pięściarz. Może dać kilka ciekawych walk w Polsce. Oby zawalczył z Wawrzykiem gdy ten wyzdrowieje po wypadku samochodowym.

Albert miał swoje 5 minut, jak wcześniej wspomniałem, był czołowym ciężkim w pl, czy byłoby inaczej? ciężko powiedzieć, bo i czasy były trochę inne, kiedy on był w szczycie formy... Rękowski- no cóż jedni maja talent do boksu na Światowym poziomie- inni nie przeskoczą poziomu polskiego, europejskiego, dobrze, że wie, czego che i nie pcha się za wszelką cenę na Światowe ringi, jest skromny i grzeczny, co na pewno będzie mu pomagać w jeszcze kilku dobrych walkach, ale na polskich ringach:wink:

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

trochę kontrowersyjny werdykt na korzyść Froch'a... w walce o tytuł- takie rzeczy nie powinny mieć miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było w pierwszej walce i tu się zgodzę. Nawet Cobra to przyznał, że sędzia zbyt wcześnie przerwał pojedynek. Wczoraj Groves otarł się o ci3żki nokaut. Podali mu aparat z tlenem... Mikkel Keesler już wyraził zainteresowanie walką z Carlem jako rewanż za ostatnią porażkę :) :) :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 07-06-2014 at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 20:37 ----------

To już dziś ! :naughty::naughty::naughty: :

10172816_10152507189049271_3687573308782967711_n.jpg

Cotto strasznie malutki przy Maravilli :kwasny:

26 lipca w MSG Paweł Kołodziej zawalczy w eliminatorze IBF z Ola Afolabi ! :). Harnaś jest słaby, ale chciałbym go zobaczyć w starciu z Hernandezem.

---------- Post dopisany 12-06-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2014 at 10:33 ----------

Cotto w pięknym stylu zwyciężył z Martinezem ! :) Niespodziewałem się tego, że Sergio będzie liczony trzy razy w pierwszej rundzie ! :D Jednak po kontuzji to już nie ten sam pięściarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza walka Masternaka- to już dobitny dowód na to, że On się nie nadaje na Mistrza Świata...Drozd wypłukał z niego "ikrę" zwycięzcy...zabrał tytuł ME i ustawił w szeregu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj MEZA i HERRERA dali dobrą walkę ale 9 runda była niesamowita ... :wink:

http://youtu.be/m1feCewIfOs

A dzisiaj w nocy GARCIA- SALKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym sporcie rzadko dochodzi do takich sytuacji ale jak widać zdarzają się.Jedynie co to promotorzy zachowali się jak profesjonaliści i prowadzą jego fundacje jak i pomagają całej rodzinie finansowo.

O 18:00 gala w Moskwie główne danie Włodarczyk - Drozd

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo wierzyłem w Pawła że sprawi niespodziankę. Szkoda Diablo - nie był sobą wczoraj. Wydaje mi się, że w gdyby był dobrze dysponowany to pokonałby Drozda bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Kołodzieju to się spodziewałem czegoś takiego,ale nie po Włodarczyku.To tylko potwierdza fakt,że Włodarczykowi nie leżą bokserzy lotni na nogach,Cunn,Palacios czy nawet Robinson.Green też był lotny i wygrywał walkę do czasu TKO.Jedno mnie przeraziło,Włodarczyk zawsze słyną ze szczelnej gardy,zawsze mocno zamknięty a tu przyjął chyba ponad 60% ciosów Drozda,masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie że po ostatniej sprzeczce o kasę Krzyśka z Wasylem Diablo stwierdził że nie będzie zdrowia na ringu zostawiał dla Wasyla parę groszy.

Tak jak pisze Robertos lotni przeciwnicy mu nie pasują ale jak Diablo ciśnie to wcześniej czy później nokautuje przeciwnika a tu była zwykła zlewka i zero podjęcia ryzyka ze strony Krzyśka.

Z tego co wiadomo Wasyl dorzucił Krzyśkowi parę złotych ale obkroił obóz przygotowawczy Krzyśka jak i sparingpartnerów.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że wróci po walce silniejszy i jeszcze będzie miał okazję do rewanżu z Drozdem chyba, że ten straci tytuł ;)

Znowu trzeba czekać prawie miesiąc na ciekawie zapowiadające się walki : (Donaire - Walters, Golovkin - Rubio)

Ktoś wybiera się na pożegnalną walkę Endrju ? Ja bilet mam i nie mogę się doczekać :D

8 listopada jadę na Adamek - Szpilka, a w nocy Hopkins - Kovalev ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...