Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4


miks450

Rekomendowane odpowiedzi

SAMOCHUD ZROBIŁEM WEDŁUG SWOJEGO GUSTU :cool1: I NIE BEDE SIE SŁUCHAŁ WASZYCH RAD :wallbash: MI SIE PODOBA TAK JAK JEST!!! :evil:

nie krzycz.

czyli jestem na 100% pewny że moja diagnoza była trafiona , ty na bank jeździłeś wcześniej Kalibrom :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 11:44_________________________________________________Acha zapomniałbym , prosimy o niezakładanie na auto żadnych "klubowych" oznaczeń np. ramki , naklejki.. itp. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAMOCHUD ZROBIŁEM WEDŁUG SWOJEGO GUSTU :cool1: I NIE BEDE SIE SŁUCHAŁ WASZYCH RAD :wallbash: MI SIE PODOBA TAK JAK JEST!!! :evil:

Spoko. Każdy ma swoje zboczenia :wink4:

Ja na przykład lubię ostre blondyny..a Moskal kobiety po 40 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład lubię ostre blondyny..a Moskal kobiety po 40 :decayed:

dokładnie , jak to mówi stare chińskie porzekadło ludowe : jeba.ć stare baby i sr** im na klaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zamknąć ten wątek i po kropce szydercom :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra noo, Kolegę TROCHĘ poniosła fantazja ale to nic, z czasem jak naogląda się naprawde ładnych b5 to przejdzie mu i zrobi tak jak SoMeS, zmądrzeje :decayed:

ale to przychodzi z czasem :naughty: sam miałem takie głupoty w głowie no ale cóż, auto do odratowania

wyposażenie dobre, nawet bardzo dobre, no i silnik :naughty: :naughty: :naughty: ADR robi robote :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAMOCHUD ZROBIŁEM WEDŁUG SWOJEGO GUSTU :cool1: I NIE BEDE SIE SŁUCHAŁ WASZYCH RAD :wallbash: MI SIE PODOBA TAK JAK JEST!!! :evil:

nie krzycz.

czyli jestem na 100% pewny że moja diagnoza była trafiona , ty na bank jeździłeś wcześniej Kalibrom :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 11:44_________________________________________________Acha zapomniałbym , prosimy o niezakładanie na auto żadnych "klubowych" oznaczeń np. ramki , naklejki.. itp. :good:

Sam pewnie bujałeś sie calibrom lub jak ty piszesz ( kalibrom :tongue4:) a ramki :thumbdown: samochodu niebęde sobie obklejał naklejkami klubowymi to nie kiosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ramki :thumbdown: samochodu niebęde sobie obklejał naklejkami klubowymi to nie kiosk

Załóż chromowane ramki, będą pasowały do reszty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodu niebęde sobie obklejał naklejkami klubowymi to nie kiosk

ty jeszcze masz czelność pisać że samochód to nie kiosk ????? !!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przecież twoje auto wygląda prawie jak cyrkowy wóz , tylko cygana z batem brakuje !!

młody jeszcze jestes , za pare lat jak zmądrzejesz bedziesz oglądał zdjęcia tej A4 i pomyślisz sobie : "Jak ja mogłem zj***ć takie fajne auto, chłopaki na forum mówili że wiocha a ja im nie wierzyłem i stawałem pod remizą w soboterwać d*py na chrom" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody jeszcze jestes , za pare lat jak zmądrzejesz bedziesz oglądał zdjęcia tej A4 i pomyślisz sobie : "Jak ja mogłem zj***ć takie fajne auto, chłopaki na forum mówili że wiocha a ja im nie wierzyłem i stawałem pod remizą w soboterwać d*py na chrom" :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pod remizą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodu niebęde sobie obklejał naklejkami klubowymi to nie kiosk

ty jeszcze masz czelność pisać że samochód to nie kiosk ????? !!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przecież twoje auto wygląda prawie jak cyrkowy wóz , tylko cygana z batem brakuje !!

młody jeszcze jestes , za pare lat jak zmądrzejesz bedziesz oglądał zdjęcia tej A4 i pomyślisz sobie : "Jak ja mogłem zj***ć takie fajne auto, chłopaki na forum mówili że wiocha a ja im nie wierzyłem i stawałem pod remizą w soboterwać d*py na chrom" :kox:

moskal dałeś po piździe teraz :polew: :polew: :polew::kox:

Chłopak jest młody także się uczy na błędach.

Ja nic nie skomentuje bo nie ma żadnych fotek :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody jeszcze jestes , za pare lat jak zmądrzejesz bedziesz oglądał zdjęcia tej A4 i pomyślisz sobie : "Jak ja mogłem zj***ć takie fajne auto, chłopaki na forum mówili że wiocha a ja im nie wierzyłem i stawałem pod remizą w soboterwać d*py na chrom" :kox:

A ja tam lubie sie bawić na zabawach w remizie :kox: ale osobiście takim autem bym nie jeździł po drogach nawet wiejskich. Ogólnie to auto szpecą te lampy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pod remizą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...