Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8] AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH jestem od paru miesiecy posiadaczem a 4 -czki :) co o niej myslicie????

2.jpg

[ Komentarz dodany przez: talib1990: 10-05-2007, 15:38 ]

kolego przypominam o prawidłowym nazewnictwie tematów

Opublikowano

Spoko, tylko trochę więcej fotek by się przydało... :wink::a4fan:

Ładny kolorek :cool:

Opublikowano
  • Autor

okey zaraz cos poszukam :a4fan:

[ Dodano: 10-05-2007, 15:09 ]

5.jpg

[ Dodano: 10-05-2007, 15:13 ]

P5100033.jpg

[ Dodano: 10-05-2007, 15:17 ]

na razie tylko takie pozniej beda inne trzeba porobic :a4fan: no i o jakim lekkim tuningu pomyslec :bicz: aby ganiala szybciej :twisted: :audi:

Opublikowano

Fajna :a4fan: , zmień lampy przednie na zaspolone soczewki po lifcie i bedzie oki taka wymiana odmłodzi Twoja furke wyglądowo.

Opublikowano

Ładna, przydałyby się odrobinę większe felgi :a4fan:

Opublikowano

w to żeby ganiała szybciej to raczej nie sie co pchać :wink:

kierunki boczne na białe zmień,lampy na przód tez by sie przydały,dobrze by bylo jakby lusterka były w kolor nadwozia, a i felga jakaś?

Opublikowano

fajna kiera, jeszcze lusterka i klamki na kolor nadwozia i oczywiście większe fele :wink:

Opublikowano

kilka zmianek stylistycznych i bedzie ladnie :wink:

Opublikowano

Pozbadz sie tego wieszaka z tylu i bedzie dobrze.. :rolleyes:

Opublikowano
Pozbadz sie tego wieszaka z tylu i bedzie dobrze.. :rolleyes:

przychylam sie do zdania kolegi że ta "suszarka na skarpety" powinna być usunięta, (ale to zależy co kto lubi)

a tak to ładne autko :wink:

Opublikowano

kolor fajny, rzadko spotykany....a to na bagazniku to ..kwestia gustu :biggrin: , grunt ze kiera jest sluszna i jest klima :wink:

Opublikowano

Jak posłuchasz kolegów to bedzie nieżle :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

mi sie podoba ten "wieszak" a wam nie musi- kwestia gustu. przynajmniej nie odlatuje przy 225km hahah :evil::audi: co do felg to 17 by sie przydaly - pomyslimy :audi:

Opublikowano

fajna fajna bo kolorek jak mój heh :twisted: , aaaa i odrazu zmieniaj lampy na soczewiaki valeo ,prezentują sie super ,(zobacz moją ). pozdrawiam

Opublikowano

?adna

Opublikowano

fajny statek, felgi faktycznie troche za małe, lampy tak jak koledzy radzą soczewki to zaraz się wygląd autka zmieni kolorek ciekawy. Jeżeli możesz ty i kolega johnybravo pouzupełniajcie prfile bo nic o was i waszych statkach nie wiadomo :bicz::a4fan::grin:

Opublikowano

Taki kolor zawsze mi sie podobal. I tak jak chlopaki pisza: lampy przod po lifcie, ladniejsze felgi, lusterka albo chrom albo w kolorze nadwozia, kierunki tez oczywiscie na biale. Co do tego spojlerka na klapie to jesli Tobie sie podoba ok, ale mi raczej psuje caly obraz :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.