Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymałem dziś i założyłem nowe koła. Felgi to oryginały TYTAN RS4 w rozmiarze 19 cali ET 29+ nowe opony pierlli P zero 235/35/19

dsc04595.jpg

dsc04596t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem dziś i założyłem nowe koła. Felgi to oryginały TYTAN RS4 w rozmiarze 19 cali ET 29+ nowe opony pierlli P zero 235/35/19

dsc04595.jpg

dsc04596t.jpg

za*****a na tych felgach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go widziałem w zeszłym tygodniu na żywo, to wyglądał super. Ale na tych felgach... rewelacja.:)

A'propos felg: nie wystają Ci poza błotnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierrrrrrrrrrr....... ale kozak :kox: :kox:

taki mada faka black killer :tongue4:

w dodatku ten duzy fmic dodaje agresywnosci

kola kozacko wyszly....

masz scieme szyb ? bo na tych fotkach wyglada jakbys mial

w ogole mega projekt ... moc wyglad

a wnetrze masz dalej te jasne ? jak dla mnie do tego projektu idealnie pasowalyby do tego auta wnetrze z rs4 b7

ps. jaka masz glebe ? bo ladnie siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam taki klimat auta.Moje wygląda podobnie tyle że felgi od S4 grafitowe.e17f47ab418241c3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnatrz juz ideał, pod maska tez, jeszcze tylko srodeczek.

jak bedziesz sprzedawal kiedys, daj znac :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie jakie mam założone to eibach pro kit. Koła minimalnie trą z przodu i z tyłu ale dzis cały dzień pada deszcz i nie widzę gdzie to. Nawet żebym miał poszerzeać błotniki i malowac od nowa to zostawię te koła bo mi sie podobaja. I z zewnątrz jedynie co jeszcze zrobię to to:

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B7-LED-Rueckleuchten-Set-schwarz-fuer-Limo_W0QQitemZ350332953042QQihZ022QQcategoryZ57323QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D1%26ps%3D6%26clkid%3D8842664251952390233

Acha , szyby już dawno ściemniłem średnią folią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie jakie mam założone to eibach pro kit. Koła minimalnie trą z przodu i z tyłu ale dzis cały dzień pada deszcz i nie widzę gdzie to. Nawet żebym miał poszerzeać błotniki i malowac od nowa to zostawię te koła bo mi sie podobaja. I z zewnątrz jedynie co jeszcze zrobię to to:

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B7-LED-Rueckleuchten-Set-schwarz-fuer-Limo_W0QQitemZ350332953042QQihZ022QQcategoryZ57323QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D1%26ps%3D6%26clkid%3D8842664251952390233

Acha , szyby już dawno ściemniłem średnią folią:)

Patryk daj spokój z tymi ledami :) jak coś to rezaj oryginalne takie jak miron..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te lampy w UK na żywo na grafitowej B7 i :kox:, chciałem kupić do swojej ale nie mogłem nigdzie znaleźć - Patrox, ja bym zakładał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem dziś i założyłem nowe koła. Felgi to oryginały TYTAN RS4 w rozmiarze 19 cali ET 29+ nowe opony pierlli P zero 235/35/19

dsc04595.jpg

dsc04596t.jpg

wyjeb...ny w kosmos ideal :slina: :slina: szkoda ze nie avant :gwizdanie:

fela jest miazga do tego auta :good:

pisales ze to juz koniec mozliwosci seryjnego turbo i ze nie ma mozliwosci zalozenia innej. Why?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że oryginalne koła od RS4 mają ET 29 i delikatnie ocierały trzeba było coś z tym zrobić. Taki był efekt przed poszerzeniem:

dsc04601poprawione.jpg

dsc04602poprawione.jpg

i po:

dsc04597poprawione.jpg

dsc04598poprawione.jpg

dsc04599poprawione.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bajka na tych RS`ach :slina: :slina: :shocked: Bardzo skromny ten IC`ek :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu blacharz mojego taty poszerzył mi nadkola. Udało się bez malowania( cudak z niego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...