Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Drżenie drążka zmiany biegów


gzrybol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie co może wpływać na widoczne drżenie drążka biegów i nierówna prace silnika szczególnie przy włączonej klimie i światłach na biegu jałowym, czy to może być napinacz?

po wyłączeniu wszystkiego i przegazowaniu drżenie mija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz wstanie puduszki pod skrzynią biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję koło dwumasowe służy wyważeniu silnika i jego pracy własnie przy niskich obrotach, jeżeli silnik przy niskich obrotach drży to może to byc własnie to. Ale przyznaje teże że nie jestem mechanikiem i lepiej niech głos zabiorą fachowcy na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest i do czego to koło dwumasowe

W tym samym dziale, w kórym napisałeś to pytanie u góry masz przyklejony temat ".:CIEKAWE ARTYKUŁY NA TEMAT SILNIKÓW TDI:."

Jak jesteś laikiem, to chyba warto zajrzeć ?

A tam można na przykład znaleźć w pierwszym poście: KOŁO DWUMASOWE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poczytałem o kole ale i tak nic mi to nie pomogło trzepie mi lewarkiem zmiany biegów przy włączonej klimie i światłach jak sie silniczek nagżeje przy zimnym nie ma tego tylko słychac róznice w pracy silnika po włączeniu klimy jak sie klime wyłączy drżenie drążka ustaje. :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gzrybol u mnie czasami to samo wystepuje jak silnik jest mocno rozgrzany, klima chodzi i mam włączone światła, czasami występuje to drżenie a czasami nie, jak dodam lekko gazu zeby wskazów była na 1000 to wszystko mija, jak pusze gaz to po chwili to takie lekkie telepanie drążkiem wraca czuć dziwne wibracje. Tez zastanawiam się co to moze być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też zaczynają sie drgania drążka i kierownicy jak motor się rozgrzeje, dodatkowo jak załacze klime jeszcze bardziej, panowie gdzie faktycznie jest pies pogrzebany.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...