Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop 17 cali


Rekomendowane odpowiedzi

zieluch, tak wiem, mac'i sa fajne, ale prawde mowiac nie usmiecha mi sie kupowac jabłka, ktorego i tak czeka serwis w ciagu roku... z racji tego, ze jestem grafikiem i mam wielu znajomych "macowców", to wiem jak to wyglada w praniu... Placi sie duze pieniadze, a awaryjnosc pozostawia wiele do zyczenia...

No i wywalanie 10k PLN na zmiane softu Adobe z wersji PC na MAC jest dla mnie zupelnie nieoplacalne :wink4:

Z tego co wiem ludzie maja momentami problemy ze stabilnoscia OSX... a mi sie XP'ka podczas pracy udalo zawiesic moze pare razy w ciagu 5 lat...

KOval81, tego acera z Twojego linka moge miec za 3450 brutto :kox: jedno mnie tylko boli - brak PL gwarancji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81, tego acera z Twojego linka moge miec za 3450 brutto :kox: jedno mnie tylko boli - brak PL gwarancji :gwizdanie:

Nie wiem dokładnie jak jest z ori gwarancją, ale wiem, że problemy bywają jakieś. Ten sklep co podałem linka daje swoją gwarancję na 1 rok chyba - musiałbym dokładnie się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep co podales daje gware na 6 m-cy i niestety ma laptopy "odnawiane fabrycznie" + maja porysowane obudowy.

A nowke moge miec za 3450 brutto :wink4:

Czekam jeszcze na parametry od kumpla.[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 11:44_________________________________________________btw, ten ACER nadaje sie mocno do grania... a mi to np. nie jest potrzebne... bo mam konsole ;)

jest moze cos rownie fajnego na rynku bez specjalnie dobrej grafiki (tansze) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELL Precision :naughty: Ja potrzebowałem też coś do pracy i dałem sobie spokój z "super petardami" - po to kupiłem sobie X'a.

Skoro masz nówkę za 3450, to naprawdę pogratulować :good: Ten jest odnawiany + jak to piszesz porysowana obudowa :gwizdanie:

W rzeczywistości ma maleńką ryskę na klapie - zwyczajnie nie zauważalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam takie oferty od znajomego:

HP dv7-3010ew VJ231EA - 3250 zł

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/748247

HP ProBook 4710s VC438EA - 2780 zł - to poleca kumpel...

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/756480

TOSHIBA SATELLITE A500-1C0 T7450 4GB 500GB 16,0 NV230MGT W7H ( HDMi eSATA BT GIGABIT ) - 3280 zł

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/737628

Dell Vostro 1720 WXGA+ T6670 3GB 320GB 7200 GF9600M GS 1.3MP BT Win7Pro/XP+W9.0 3YNBD - 2930 zł

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/561447

Co sadzicie o tych propozycjach? ;)

Dodam, ze podoba mi sie ten pierwszy HPek... zastanawiam sie tez jaka matryca bedzie idealna dla mnie, bo sa rozne w tych modelach... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do graficznych zabaw bierz coś z dużą rozdzielczością i matową matrycą - najlepiej min 17".

WXGA+ to chyba nie full HD z tego co kojarzę.

http://en.wikipedia.org/wiki/WSXGA_Wide_XGA%2B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer tego HP Pro Booka ma kumpel od 2 miechów.. laptop super mnie zaskoczyl wykonaniem... a klawiaturka przejeta z Sony..super praktyczny pomysł.. narazie nie narzeka naprawde :) ps. sam o nim myśle po nowym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro Book nie jest moim faworytem :)

nigdzie nie napisałem, że tak jest :wink4: wyraziłem tylko opinie nt. sprzętu którego " macałem " wlasnymi rekami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona ma HP DV6, własnie na nim siedzę :), sprzet bardzo fajny, wyglada solidnie i ma wszytko co nam potrzebne!

wcześniej chciała HP Probook, dopóki nie zobaczyłem DV6 i Pro obok siebiew sklepie :wink4:

a DV 7 ma tylko lepszy procesor, większy dysk i tyle z grubsza, no i jest 17'3 a nie 15'6

dell tez fajny bo ma np matową matrycę, tesciowa ma takiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieluch, tak wiem, mac'i sa fajne, ale prawde mowiac nie usmiecha mi sie kupowac jabłka, ktorego i tak czeka serwis w ciagu roku... z racji tego, ze jestem grafikiem i mam wielu znajomych "macowców", to wiem jak to wyglada w praniu... Placi sie duze pieniadze, a awaryjnosc pozostawia wiele do zyczenia...

No i wywalanie 10k PLN na zmiane softu Adobe z wersji PC na MAC jest dla mnie zupelnie nieoplacalne :wink4:

Z tego co wiem ludzie maja momentami problemy ze stabilnoscia OSX... a mi sie XP'ka podczas pracy udalo zawiesic moze pare razy w ciagu 5 lat...

KOval81, tego acera z Twojego linka moge miec za 3450 brutto :kox: jedno mnie tylko boli - brak PL gwarancji :gwizdanie:

powiem szerze że nie wiem ale jeśli chodzi o awarie to mnie nie dotyczą mam macbooka pro 15" od 20 miesięcy i zero problemów. Jeśli chodzi o soft znacznie leszy niż Windows i bardziej stabilny chociaż win 7 tez już da się na nim pracować. Co najważniejsze jeśli chodzi o soft to sprzęt jaki masz w mac może być gorszy parametrami a chodzi i tak wszystko sprawniej. System leoparda miałem od początku przedwczoraj zainstalowałem snow-a(nowsza wersja) nie dlatego że coś się działo tylko czasz iść do przodu.

Jeśli chodzi o XP tez mam zainstalowanego do etki vag i jeszcze paru programów i gier i średnio muszę go co 8 miesięcy formatować. Teraz testuje Win 7 i narazie się lepiej zapowiada chociaż nie mogę etki zainstalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o XP tez mam zainstalowanego do etki vag i jeszcze paru programów i gier i średnio muszę go co 8 miesięcy formatować.

no to noga jestes. ja na XPeku smigam juz 4 rok na PC i dziala jak nowy. wszystko kwestia odchudzenia systemu. XP od SP2 to b. dobry system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to noga jestes. ja na XPeku smigam juz 4 rok na PC i dziala jak nowy. wszystko kwestia odchudzenia systemu. XP od SP2 to b. dobry system.

być może, studiuje tylko informatykę. Większość moich znajomych ma dość microshitu i przesiada się na linux-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ja tez skończyłem informatykę rok temu. caly dowcip polega na tym aby osiodłać nieokiełznane, a nie iść na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na komputerze domowym mam XP'ka od marca 2004 roku, system nawet nie zwolnil... :wink4:

W pracy od ponad 2 lat rowniez XP'ek bez zadnych problemow... a komputer jest wysilony dosc mocno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zamowiony >

HP dv7-3010ew VJ231EA

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/748247

Skusily mnie parametry, fajny design, matryca podswietlona ledami no i cena... 600PLN brutto nizsza od najtanszej oferty online :)

Pojutrze powinien byc u mnie ;)

Dzieki za wszystkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podłączę się pod temat.

Po głowie chodzą mi takie dwa laptoki:

ASUS K70IC

lub

HP dv7-3015ew M500

Czy warto wydać więcej na HP (tuner TV nie jest ważny)

Laptop do typowych zastosowań domowych. Głównie internet, filmiki i gry przez pewien czas pewnie też (mam PS3, ale na laptoku też pogram, bo gry tańsze :decayed: )

Komp ma służyć przez kilka dobrych lat, więc powiedzmy że powinien być teraz maksymalnie wypasiony.

Cena: najchętniej bym się w tych 3000 zmieścił, ale 3700 też może przeboleję.

Podpowiedzcie laikowi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...