Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moje fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom... fajne autko ;] kolor taki jak mojej A4 :cool:

Opublikowano

Autko łane, fele jeszcze ładniejsze - bo takie jak moje :mrgreen: , ale po co Ci pokrowce :?:

Masz ładną tapicerkę :wink:

Opublikowano

masz ładne autko :) A ta kiera jakaś taka dziwna... Myślałem, że poduszka jest wszędzie takiego samego koloru... czyżby wystrzeliła ?

Opublikowano

Wszystko ładnie , pięknie , ale te koszulki na siedzenia o jakaś porażka :mad:

Opublikowano

no autko ladne :)

czyżby wystrzeliła ?

wedlug mnie wystrzelila bo wujek mial taka sama kierownice jak musial wymienic poduszke po wypadku...

Opublikowano

Bardzo ładna, z 1Z`ecikiem pod machą, ale za ten wydech to bym ci jajka urwał ... :evil:

Chipek jakichś jest czy będzie ?

Opublikowano

Super wyglada, te koszulki z foteli sciagnij, a kierownica taka jest u mnie tez :mrgreen:

Opublikowano
masz ładne autko A ta kiera jakaś taka dziwna... Myślałem, że poduszka jest wszędzie takiego samego koloru... czyżby wystrzeliła ?

Nie , to tak jest jak sie robi aparatem z lampą, to sie kolory roznia ....

Autko super, tylko te pokrowce sa ochydne .. I chyba cos obnizony ??

Opublikowano
  • Autor

Jest obniżona, kiera też jest po strzale. Co do koszulek-to tymczasowa konieczność, moje dzieciaki są na etapie jedzenia, plucia i zabawy w samochodzie (o zgrozo, ale nie dam rady przetłumaczyć mojej kobiecie, żeby jak z nimi gdzieś wyrusza, to im nie pozwalała na takie rzeczy :mad: )

Co do wydechu-taki już był gdy kupiłem, założyli go w Belgii (tak, niestety pochodzi od tych brudasów) w Caractere, podobnie jak znaczek z tyłu i napis, obniżenie i kilka detali w formie niby nakładek z włókna węglowego na zewnątrz i w środku). Wcześniej maska i grill też były z Caractere, ale tylny zderzak Mercedesa 124 okazał się mocniejszy ... Tu nie widać, ale szybki też są nieco przyciemnione.

W przyszłości - fele 17 i gril od rs4.

Opublikowano
o zgrozo, ale nie dam rady przetłumaczyć mojej kobiecie, żeby jak z nimi gdzieś wyrusza, to im nie pozwalała na takie rzeczy )

Hehe, no chyba ze tak, mnie tez nosi, jak tylko zobacze jakas plamke na tapicerce - siedzeniach :mrgreen:

Opublikowano
ale za ten wydech to bym ci jajka urwał ... :evil:

dokladnie ... :evil:

Opublikowano
ale za ten wydech to bym ci jajka urwał ...

dokladnie ...

Przeciez pisze ze to nie on zakladal :roll: Moze jak bedzie mial kaske wolna to zmieni na jakis sensowny :razz:

Opublikowano

wojtas-audi, co rozumiesz przez "sensowny" wydech ? :P

Opublikowano

do tdi tylko seryjny jest sensownym !!!!! :twisted:

Opublikowano
wojtas-audi, co rozumiesz przez "sensowny" wydech ?

No np seryjny :mrgreen: Albo inna koncowke pasujaca do TDI :mrgreen:

Opublikowano

jezeli chodzi o TDI to wszyscy wiemy ze tylko fajki :mrgreen:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Oj fajniutkie "4 kółeczka"- kolorek, fele jest na czym oko zawieśić :!:

Opublikowano

Bardzo ładny audik gratuluje :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.