Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANA] 2000 r. SANTORINBLAU PERLEFFEKT


wosiu007

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku 2008 roku "zachorowałem" na audi a4 po 2 lifcie. Postanowiłem więc je kupić. Autko przywiezione z Niemiec w czerwcu 2008 roku, dosyć długo szukane przez znajomego mechanika, który mieszka tam na stałe. Z rąk prywatnych nie od handlarzy :)

Silnik no cóż 1,6 100 KM. :gwizdanie:

Wyposażenie:

Climatronik

2 x elektryczne szyby (domykane z pilota)

Centralny zamek

Wspomaganie kierownicy

El. i podgrzewane lusterka

4 x poduchy

ABS

Alufelgi 16 cali 205/55 - Audi

Radio Concert I Plus + 6 głośników

Zawieszenie 1BE (dziś to odkryłem)

i to co w każdym Audi a4 :kox:

Jak dotąd wymieniłem:

-2 wahacze

-rozrząd

-płyny, filtry itp.

-tarcze przód i tył

-klocki przód i tył

-łożyska tył

W planach:

-przyciemnić szyby

-ładna 18" felga najlepiej z RS4

-podłokietnik przód

-xenon

-fotele kubełkowe przód

-końcówka tłumika

-duże prawe lusterko

FOTKI

ddf6dec37d51db5dmed.jpg9f3a6c5131666e07med.jpgbc4578447041f32cmed.jpgf79303e0838c6d60med.jpg369484bf074e95c6med.jpg8f57697eeba9c086med.jpg1e0f4fb7e981a154med.jpge9f931b21c4f8c66med.jpg2bdf1e723141c5cbmed.jpg1ef6b0eb824d7628med.jpgbbf41cbe749587a4med.jpgc55912a8de9ab8f6med.jpga0139ab5a507eeddmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to co silnik gwizdanie
ktoś kiedyś powiedział, że nie można mieć wszystkiego :gwizdanie: czy coś...

potwierdzam bo w moim wypadku tez tak jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby miało 1.9tdi powiedziałbym że jest lepsze od mojego... a tak jest tylko ładne :decayed: :decayed:

dobry kierunek modów :good: pochwal się jeszcze wnętrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny kolor :naughty:. Ciekawe wyposażenie. Widać, że zadbana :wink4:. Nawet przy moich 125KM przy ruszaniu czuć tą mase. Bo Audi wcale nie jest lekkim samochodem. A 1.6 do takiego samochodu to za mało. Mój poprzedni samochód dopiero zapierdzielał :evil:, ale przy tym dużo palił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 1.6 w benzynce to mało na a4.. ale cóż, jak juz pisali koledzy wszystkeigo nie moza miec. fajne masz te 16stki jakie masz tam opony i w jakim stanie :> nie chcesz sie zamienic? ja mam 17stke BBS audi oryginał z dunlopami 225/45 2 sztuki 5-6mm 2 sztuki 3-4mm 2007rok a chce zrobic zamiane z dopłata jakby ktos miał lipe opony własnie na takie fele jak ty masz bo choruje na nie od dawna :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz tam opony i w jakim stanie

205/55R16 BRIDGESTONE TURANZA ER300 ok 4mm bieżnika więc za niedługo trzeba pomyśleć o nowych. :gwizdanie: felgi narazie nie na sprzedaż ale w przyszłości... zobaczmy :hi:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 19:39_________________________________________________dziś zauważyłem na nalepce w bagażniku symbol 1BE czy to oznacza że mam sportowe zawieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja poprzednia A4 miała standardowe, a obecna A4 ma 1BE i czuć, że autko jest sztywniejsze, twardsze i "fajniej" wchodzi w zakręty...

Co do auta kolegi, to fajne i wygląda na zadbane auto, co do silnika, to już zostało napisane.... wszystkiego nie można mieć :)

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki kolorek mi sie marzył właśnie no ale cóż nie można mieć wszystkiego :no: :> daj jeszcze zdjęcia środka szerokości :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...