Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B6 3.0 V6 Quattro 162kW/220KM silnik ASN

Rok 2001

- Kola 19"

- Napęd Quattro

- sportowe, podgrzewane i pompowane fotele z pamięcią ostawień

- Fotochromatyczne lusterka boczne + elektrycznie składane

- Navi w FISie

- Oryginalny bixenon

- Nagłośnienie BOSE (wraz z wooferem)

- 6xAirbag

- Climatronic dwustrefowy

- Pełna elektryka

- Zawieszenie S-line

- Kontrola trakcji ESP (ABS, EBV, ASR, EDS)

- Skórzana trójramienna kierownica

- Duży FIS

- tzw. pakiet oświetlający

- wydech chyba APEXI

itd.

Kilka zdjęć na szybko, wszelkie sugestie mile widziane :)

EYn79.jpg 62Wgi.jpg 630fA.jpg 1L7HRr.jpg E_PM0.jpg

Na dniach dojdzie wiekszy dystans na przod i negatyw na tyl...

Obecnie jest tak.........

32bc2baafa61dcd5m.jpg ac128f02d0506428m.jpg 008f582aee356898m.jpg f229bcb9fb2f68d6m.jpg 55e28d3d00749f55m.jpg 8b892331a0135580m.jpg d9a68e8be80cb326m.jpg 4f8bf9c4e3f4bd70m.jpg 1a9499de2363f264m.jpg 5dddef91dc670a00m.jpg 3245ec896f86e4dfm.jpg 4b93756b5b46696bm.jpg de1ad7888793d801m.jpg 01e9a381042d9f12m.jpg 4b7c54bcbb39fe4em.jpg b653ac774c6eda7am.jpg e9ea0646dbab86c9m.jpg ae2d180a644c2c3fm.jpg 65888df5a6177435m.jpg

zostalo jeszcze z 5cm gwintu, na poczatku byl skrecony do polowy to oparla sie buda na oponach nei dalo sie zjechac z podnosnika i pekl mi zbiorniczke od spryskiwaczy :( pewnie dlatego ze ten gwint jest do a4 b6 od 1.8-3.0....

Opublikowano

Bardzo ładny egzemplarz - ładna fela, led'y, bix no i Quattro - wszystko co potrzeba to jest, jak dla mnie brakuje tylko multifunkcji, RNS-E (o wiele ładniej BOSE łupie) oraz zewnętrznego S-Line :naughty:

Wtedy było by już miodzio na maxa :kox::good:

Opublikowano

No, no jest się czym pochwalić :good:

Opublikowano

z@jebi@szcz@ :decayed:

tylko ten wydech jak dla mnie :thumbdown:

Opublikowano

Ładna :good: szkoda że nie ma podłokietnika i RNS-e :gwizdanie:

Opublikowano

Furka miodzio :kox: Gratki za 19" :naughty:

Pare detali i będzie jeszcze lepiej. Jak dla mnie w pierwszej kolejności wydech do wymiany na coś bardziej normalnego

ps. zmodyfikuj tytuł wątku na "Moje pierwsze AUDI 3.0 V6 ; 19" :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Podlokietnik to pierwszy mod a duza navi to drugi :D Spokojnie wszystko bedzie :)

Moze mi ktos pomoc odnosnie Navi na fisie ?jest jakas plyta ale tylko niemiecka i nawet jak wlaczam to cos po niemiecku naskrobane i nic nie da sie zrobic :(

Opublikowano

to zmien język przez menu.

Furka 1 klasa :) Szybko prowadzaj mody numer 1,2 a później wydech :slina: i może dokładki w kolor :naughty:

Opublikowano

piekny egzemplarz

znaczek 3.0 zdejemij ;)

Opublikowano
  • Autor

piekny egzemplarz

znaczek 3.0 zdejemij ;)

Myslalem o tym ale podwojny wydech zdradza ze jest tam V6 w srodku :) W poprzednim aucie w tdi mialem 190kucy i 4motion ale znaczek SDI :decayed:

Opublikowano

no no, dawaj na spota w piątek...

Opublikowano

Wygląda trochę jak Poźka były rumak o imieniu Siwek :decayed::kox::naughty:

Opublikowano

Hehehe. Fajnie wygląda ten zaparowany BiZenon :decayed:

Jakby brewki miała :decayed:

Opublikowano

BTW głośny ten wydech?

Opublikowano
  • Autor

BTW głośny ten wydech?

To zalezy, bez silencerow jest naprawde glosny :)

Opublikowano

BTW głośny ten wydech?

Pewnie drze ryja niewąsko :kox:

Wydech kompletny Apexi czy tylko same końcowe ?

Wydechy końcowe N1 style czy coś innego ?

W środku te listwy to chyba nie węgiel :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Komplet Apexi, ktory model to nie wiem :)

W środku te listwy to chyba nie węgiel :naughty:

:no: :no:

Opublikowano

Witam i pozdrawiam następnego właściciela ASN-a :good: . Plus za kółka, tylko nie wyobrażam sobie jazdy na naszych drogach. Ja mam 17 i trzęsie. Mi to osobiście nie przeszkadza tylko moja połowa się dąsa jak dowiedziała się że jest obniżone :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.