Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja S4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Były 2xGolf mk2(w tym jeden GTI),Renault Clio Williams,BMW 730i (E32),Audi A8 D2 a teraz jest m.i.n ta eska..

Audi S4 AGB 265KM

Rok: 1999.10.06

Kolor:VulcanSchwarz pearleffect

przebieg:227318km(oryginał)

Wyposażenie:

-elektryka szyb i lusterek(grzane)

-szyberdach el.

-tapicerka skórzana

-Navigation Plus

-climatronic

-pompowane fotele

-centralny zamek

-reg.kolumna kierownicy

-4x pod.powietrzna

-worek na narty

-tempomat

-komp.pokładowy

-grzane fotele

-lusterka asferyczne

-alu BBS

-dymione lekko szybki

-xenony

-quattro

- halogeny przeciwmgielne

-czarna podsufitka

-komplet dokumentów

1PzqiJ.jpg

1PAuEA.jpg

-

1PG1RA.jpg

MFdHA.jpg

c86oS.jpg

MGB_A.jpg

MHSP9.jpg

MIIc9.jpg

1PSt4r.jpg

MJxA9.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Audi S4 b5 avant

Audi 100 S4 sedan 2.2T

Golf mk3 20 Jahre GTI TDI

Golf mk2 GTD

Opublikowano

Ładna, skurkowana :kox:

Obramówki szyb i ramka grilla na czarno i będzie masakra.

Opublikowano

Felgi odbierają jej charakteru - moim zdaniem :naughty:

Opublikowano

Coś pięknego! Tylko pozazdrościć. :shocked:

Opublikowano

Mmm piękna :kox:

Chyba jedna z lepszych jakie widziałem :good: Zmienił bym tylko felgi na jakies lepsze, nawet na ori Avusy i bedzie fura że ho ho!

Opublikowano

Co eSa to eSa :kox:

Piękne auto, zmieniłbym jedynie felgi na bardziej charakterne :evil:

Opublikowano

uuu furka kozak :kox: mi sie felunek podoba:)

Opublikowano

ladna czarnula :good:

Zmienił bym tylko felgi na jakies lepsze, nawet na ori Avusy

bardzo dobry pomysl :>

Opublikowano

Bajka fura pozdro.........

Opublikowano

Fajna :naughty:

I full skórane tapczany inside :kox: :kox:

Opublikowano

Nic tylko dbać i jeździć :good:

Opublikowano

Esa rewelacyjna;) -moje niedoscignione marzenie poki co... koła bym zmienil zeby nabrała suka charakterku;)

a co do pozostałych aut to czekam na fotki 90-ki;) mam sentyment do tego auta:D i jescze 2.3 mmmm

PS.. JohnyPixel --> dobry avatar;)

Opublikowano

A co ona tak wysoko z tyłu stoi? Czy mam przywidzenia? :gwizdanie:

Opublikowano

nice :cool1: :cool1:

Opublikowano

ładna Ska, ale troche modów pod maską trzeba, bo to w serii się ociąga :>

Opublikowano

PS.. JohnyPixel --> dobry avatar;)

Heheh dzięki ;) ...tworząc go, pozwoliłem sobie wykorzystać jedno z Twoich zdjęć :P Mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko :):drunk:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

eSa :good:

Avant :sick3:

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Witam! Ale odkop:) Eska dalej jest w moich rękach poza zlotami i ewentualnymi dalszymi wyjazdami stoi większość czasu w garażu.Dzisiaj dodam kilka świeższych fotek a na dniach co przez ten czas w Esuni porobiłem:)

IMG_2518.jpg

<br /><br />

MG_5347_resize.jpg

<br /><br />

IMG_2556.jpg

<br /><br />

IMG_2557.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 20-07-2012 at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 01:04 ----------

Wpadły tarze na przód Zimmermany Sport ma przód i nowa zawiecha.

507e4a756b4debfbgen.jpg

<br /><br />

f78946366c632641gen.jpg

<br /><br />

Opublikowano

fela ok na zimę :decayed: co BBS to BBS

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

a i z jakim motorem to d2 miałes?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.