Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] MS DESIGN,mam8 18", quattro, navi, ksenon, webasto, 3xlcd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mineło już troche czasu od zakupu więc czas sie pochwalić swoją perełką.

1.8 turbo, quattro, wirus ponad 180 ps

11/2003

- kolor czarna

- Sportowe zawieszenie S-line 1BV

- Srebrne listwy wewnetrzne

- Ogrzewanie postojowe webasto (fabryczne sterowane fisem)

- Sportowe skórzano-alkantarowe fotele /elektryczna regulacja wsparcia odcinka ledzwiowego

- Skórzana 3-ramienna kierownica

- Skórzana gałka zmiany biegów

- 6x Airbag

- Xenon -samopoziomowanie + spryskiwacze + biale kierunkowskazy

- Navi

- Tempomat

- Pakiet oświetlenia

- Pakiet chrom

- Podrzewane spryskiwarze i bębenki zamków

- Elektryczne szyby przód :confused4:

- Fotochromatyczne lusterka boczne

- Fotochromatyczne lusterko wsteczne

- Pakiet aero popr. ms design fabryczny

- Fabrycznie przyciemnione szyby

- Dzielone siedzenia tylne

- System bose

- Fabryczny alarm

- Felgi mam8 18" 225/40

- Końcówki wydechu /90

- Zmieniarka 6cd

- Lodówka

- Podgrzewana szyba przednia

- Parktronik przód i tył

- 2XPodłokietnik

poprs.jpgw653.png

popr1.jpg

popr3.jpgw653.png

popr4.jpg

popr5.jpgw0.png

popr6.jpg

popr7.jpgw0.png

popr8.jpg

popr9.jpg

popr0.jpg

popr11.jpg

dalsze mody strona 2

Opublikowano

Jaki pakiet?

Opublikowano

podgrzewana szyba przednia :mysli: z forda? jak to działa?

a furka kozak :good:

Opublikowano

pakiet MS DESIGN widze ze masz :) poza tym furka :good:

zawsze zastanawialem sie nad webastem w A4 :mysli:

Opublikowano

można dorezać..koszt nie jest taki duzy..w 1000zł sie zamkniesz :naughty:

Opublikowano

Hehehe - pakiet AERO to raczej do SAAB'a zostaw :>

Ładne autko - niech jeździ jak najdłużej i bezawaryjnie.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: A tak na serio to fajna padlina :naughty::good:
Opublikowano

fajne autko- 1,8t q jest potencjał

Opublikowano

można dorezać..koszt nie jest taki duzy..w 1000zł sie zamkniesz :naughty:

zaczynam chorowac na to webasto :>

kiera i przycisk od RS4 zrobiony adamoo :> :notworthy:

Opublikowano

furka piekna i bardzo dobrze wypasiona,motor też zacny :good:

Opublikowano

motór i napęd :kox:

furka wyglada ogólnie :good:

nawet z pakietem aero :wink4:

Opublikowano

Może poruszę drażliwy temat, ale ile pali Twoje maleństwo?

Mam taki sam motor w swoim, z tą różnicą, że 50% quattro :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wszystko zależy od stylu jazdy.

- trasa około 8.5-9l

- miasto 10-12.5l (dodam że 0.7l/h żłopie teraz webasto-odpalane codziennie na 15 min)

ale spokojnie mozna dojśc do wyniku 14-15l :>

mój poprzedni adr tyle palił wiec wydaje mi sie że wyniki bardzo dobre

poprawiam opis z aero na MS design co by śmiechu nie było :)

- dorzucony gril z fabrycznego na ms design wkrótce foto

proszę bardzo orginalny gril do pakietu ms

091215141442.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja bym lotke na klapę dołożył bo jakiaś taka goła przy zderzakach :gwizdanie:

Opublikowano

a ja bym nic nie dokładał,jest gitarka a tak szczerze Rewelka,pozdrawiam kolegę z Kołobrzegu

Kriss Karlino :hi:

Opublikowano

fajna furka podoba mi sie :good:

Opublikowano

całokształt :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

szczerze mówiąc miałem chrapke na lotke. nawet przymierzałem od s4 jednak zawiało mi troche :thumbdown:

wkrótce zostanie dopięte dvd i w planach monitory w zagłówkach oraz mod z silnikiem chce przeskoczyć 200 ps.

pozdro dla Kriss-a z Karlina

Opublikowano

No muszę powiedzieć, że bardzo ładne to twoje maleństwo. Powodzenia w dalszych modach :naughty:

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.