Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - troche zaoszczedzi nam to trudu - ja kupilem i jest bardzo ok :) :)

link:

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-szklo-podgrzewane-wklad-lusterka-i1277926905.html

sa to gotowe wklady, z mata i plasticzkiem - wyjmujemy stare i wkladamy nowe. plug & play :)

jakby link nie chodzil to wpisujemy w allegro:

"audi szklo podgrzewane wklad lusterka"

tanio, szybko, koles konkretny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak działają te szkła podgrzewane? Jeśli nie ma instalacji to jaką rolę one spełniają? I tak chyba trzeba instalacje poprowadzić, mam rację?

masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej kupić te maty po kilka złotych i dokleić je do oryginalnych szkieł i wtedy poprowadzić instalacje tak jak Ty to zrobiłeś :> Wezmę się chyba za to, dzięki za wstawienie tematu :good:

lepiej nie lepiej na pewno taniej :wink4: rezaj rezaj bo w zimę piękna sprawa szczególnie jak furka pod chmurka stoi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni chcą kleić i rezać, inni nie mają czasu zbytnio, a by chcieli się także na zabawę załapać..

mnie udało się znaleźć taki kompromis - mało czasu a i coś przy okazji porezałem :)

w każdym razie - wątek jest bomba i gdyby nie story to bym w życiu tego nie zrobił. Ponad to kolega strasznie pomocny i radą nie pogardzi sypnąć - zaje*isty plus za ten wątek! :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni chcą kleić i rezać, inni nie mają czasu zbytnio, a by chcieli się także na zabawę załapać..

mnie udało się znaleźć taki kompromis - mało czasu a i coś przy okazji porezałem :)

w każdym razie - wątek jest bomba i gdyby nie story to bym w życiu tego nie zrobił. Ponad to kolega strasznie pomocny i radą nie pogardzi sypnąć - zaje*isty plus za ten wątek! :notworthy: :notworthy:

hehe no dzięki :embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

p.s. podziękowania dla Tomka za temat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

p.s. podziękowania dla Tomka za temat :good:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobiłem małą poprawkę mojej wczorajszej pracy tzn. zamontowałem przewódy które doprowadziłem do kostek lusterek na ori gniazda czyli połączenia nowych przewodów z tymi które lecą do mat mam w kostce jak ori

kupiłem takie wtyki (na foto jest ori gniazdo z kawałkiem kabla i nowe które zakupiłem 0.50 za sztukę):

rwsOr.jpgrwUf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to dostałem w telewizyjnym, musiałbyś zapytać ale prędzej takie małe złącznik to w elektronicznym, w sklepie motoryzacyjnym też zapytaj czasami prowadzą sprzedaż takich kontktorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć po co grzać lusterka z tylną szybą??? bo to chyba traci sens gdyż w wielu sytuacjach potrzeba zagrzać tylko uszka...

kto co lubi ty możesz grzać osobno:)

masz grzane lustra??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak się zabrałem za montaż..... a tu zonk :polew: jest prąd na kablach :-) tylko ktoś dał lusterka bez mat , u mnie w ORI prąd jest jeśli włączę podgrzewanie tylnej szyby i jest poniżej 5stC po wyłączeniu ogrzewania tylnej szyby ...prąd nadal jest na lusterkach :-) teraz czas na walkę z nagrzewnicą co w środku ma jeszcze jedną el. :-) z diesla co w zimie po 30s leci juz ciepłe na szybe .... jak wygram walkę to zrobie obszerne info :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...