Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wędkarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

własnie.Tomek jaki był hol?:slina:

Opublikowano

Siema ziomy

I ja się pochwalę

104 cm, 10,5 kg

20121020015.jpg

<br /><br />

Opublikowano
  • Autor

O kurcze, nieźle!! :) ha ale się temacik rozwiną, kto by pomyślał. Pozdro dla wszystkich wędkarzy!

Opublikowano

Witam z nad j.Żywieckiego, gdyby ktoś się tu wybierał to sandaczyk pstyka po kiju ale 45cm max, w ten wekeend padło kilka ładnych szczupaków(ponad 80cm) z okoniem cisza jak narazie. Mam kilka łodzi które wypożyczam jeśli ktoś chętny to pisać na pw.

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

co tu taka cisza?

42797251162283934217_thumb.jpg

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

co tu taka cisza?

42797251162283934217_thumb.jpg

sandaczyk 46 cm.

Opublikowano

gdzie te szczuple targacie w pl? :grin:teraz klusole zaczynaja zniwo... pod poznaniem teraz byla akcja ponad 200 m zwineli ida swieta panowie tnijmy kazda linke wystajaca z wody chodzmy po naszych lowiskach obserwujmy... klusol nie spi zarobek dla niego najwazniejszy taki nasz kraj bylo i bedzie baczna uwaga moze to ograniczyc koledzy obserwyjmy... miejmy uwage ...

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Panowie jak zlapiesz klusola to wiesz co z nim zrobic:)?

Opublikowano

kłusowników nigdy nie wytepisz.sa jak chwasty.:kwasny:

Opublikowano

walka z wiatrakami :kwasny:ale sprobujmy panowie w tym okresie przed swiatecznym idac na spacer popatrzec na wode moze cos sie wypatrzy i uda zlikwidowac

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

48562166699778073889_thumb.jpg

sandaczyk 49 cm złowiony w poniedziałek.:naughty:

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2012 at 12:31 ----------

brzana 47 cm.juz myslałem ze w tym roku jej nie złowie.:decayed:

37238640388128698579_thumb.jpg

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

brzana 47 cm.juz myslałem ze w tym roku jej nie złowie.:decayed:

37238640388128698579_thumb.jpg

Opublikowano

Moja dotychczasowa życiówka - 14.2kg :decayed:

142forumj_xxqaerx.jpg

W 2013 planuję atakować coś bliżej 20kg :whistling:

Pamiętajcie C&R bo z rybami co raz gorzej :facepalm:

Opublikowano

50776745034387589858_thumb.jpg

jeszcze jeden sandaczyk.zimowy.:decayed:

Opublikowano

Witam,

jest ktoś z okolic Garwolina? Potrzebuje informację na temat jednego zbiornika w tamtym rejonie...

Trzeba planować już 2013 rok :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wędkował ktoś na motławie??

Jutro sie wybieram za sandaczem:wink:

Opublikowano

koledzy jak by ktoś był zainteresowany asortymentem wędkarskim kilka rzeczy używanych w idealnym stanie i większość nowych w cenach do ustalenia to zapraszam do mojego wątku. Pozdrawiam

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/asortyment-wedkarski-zdjecia-calym-sprzetem-236505/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja to przeważnie wędkuje u siebie na wiosce albo Wisła nie ma z kim i na jakieś ładne łowisko uderzyć.

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Moja dotychczasowa życiówka - 14.2kg :decayed:

http://s4.ifotos.pl/mini/142forumj_xxqaerx.jpg

W 2013 planuję atakować coś bliżej 20kg :whistling:

Pamiętajcie C&R bo z rybami co raz gorzej :facepalm:

No ładny okaz kumpel wyciągną na 18kg Karpika i Amura na 14kg z amurem była taka walka że dramat obie rybki pływają na stawach w Jeziorzanach z racji tego że Wisła blisko.

Opublikowano

a ja rano jade na pstrąga.sezon czas zaczac.:naughty:

Opublikowano

czesc koledzy czy znacie dobra zanete na zawody leszcz ploc

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Chłopaki, wypad na majówke do białego dunajca, zastanawiam sie co brac na pstrąga. był ktoś?

Opublikowano

dunajec jest w kolorze kawy z mlekiem:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.