Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszystkie są made in china.

Przetwornice w moich ksenonach są wyprodukowane w Japonii. Żarniki 4300k są firmy Phlipsa.

Cena za komplet 360 złotych (xenonowe.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item850256762_cyfrowe_xenony_h7_6000k_hid_prezent_wysylka_24h.html a co o tych sadzicie,tanie ale chyba niema roznicy czy tanie czy drozsze wszystkie made in china :decayed:

Zdecydowanie odradzam kolega kupił takie same zakłucają CB niemiłosiernie. po wielu kombinacjach nieco się poprawiło. jeśli masz zamiar kupić to lepiej coś innego. ktoś na forum sprzedaje sprawdzone co nie zakłucają. :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Markus TDI bierz te 4300 przynajmniej wyzbedziesz sie czestego tlumaczenia miskom.Jakosc swiatła jest taka sama jak przy 6000. No chyba ze wolisz robić wieśtuning ze swojego auta. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem barwę 5000k ale w końcu mam 4300k. Jest biało po prostu. Idealnie białe światło. Jeśli chodzi Ci o lans, to również polecam. Widać, że są to ksenony ale nie ma wsi tak jak w przypadku niebieskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Markus TDI bierz te 4300 przynajmniej wyzbedziesz sie czestego tlumaczenia miskom.Jakosc swiatła jest taka sama jak przy 6000. No chyba ze wolisz robić wieśtuning ze swojego auta. :thumbdown:

czyzbys 6000k uwazal za wies?czy zle Cie zrozumialem :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Markus TDI bierz te 4300 przynajmniej wyzbedziesz sie czestego tlumaczenia miskom.Jakosc swiatła jest taka sama jak przy 6000. No chyba ze wolisz robić wieśtuning ze swojego auta. :thumbdown:

czyzbys 6000k uwazal za wies?czy zle Cie zrozumialem :mysli:

dokładnie 6000K to wieś - niebieska wieś.

zamknąć ten wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 6000K to wieś - niebieska wieś.

czyli polowa forum-lansuje wies :tongue4: to co powiecie od 6000 w gore?niebieskie-fiolet,az do zieleni?

zamknąć ten wątek

...chlopak szuka porady,a Ty chcesz,zeby zamknęli...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, im więcej niebieskiego tym większa wieś. Jak widać nie wszyscy to rozumieją.

Barwa świateł powinna być biała lub żółta. Nie jest tak bez powodu, niebieski bardzo męczy oczy.

Ale czego się nie robi dla "lansu", bo chyba nie daje się żarników barwy 6000-12000k po to żeby oświetlały drogę lepiej niż 4300k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chyba nie daje się żarników barwy 6000-12000k po to żeby oświetlały drogę lepiej niż 4300k.

mam nadzieje,ze piszac to miales w swoim aucie wszystkie wymienione i wiesz,jakie swiatlo one daja,wybor barwy-to idywidualna sprawa kazdego z nas i nie wnikajmy w to-co jest wioską,a co jeszcze nie-sa gusta i guściki....

...pisze to,zanim rozpęta sie kolejna awantura o to,ktore sa lepsze :wink4:

armistead założyłeś fajny wątek-ja tez cos dodałem od siebie-zostal uznany przez Zarząd Forum,za bardzo pomocny w doborze zarnikow i poprzez podwieszenie-kazdy moze sobie sam tam wejsc i porównac :wink4:

oto link http://www.a4-klub.pl/smf/all_barwa_zarnikow_xenonowych-t103164.0.html#top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie od dziś wiadomo, że najlepszą widoczność zapewnia barwa 4300k. Jest najbardziej zbliżona do światła dziennego.

Domjenick, może w Anglii nie ma tego zjawiska ale w Polsce jadąc po trasie, co drugi "kierowca" daje Ci po oczach bardziej lub mniej niebieskimi światłami po oczach. A to męczy. Więc, nie wydaje mi się, żeby barwa żarników była rzeczą gustu. Gdyby tak było to seryjnie montowano by żarniki 12000k bo przecież one są takie fajne, niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszą widoczność zapewnia barwa 4300k. Jest najbardziej zbliżona do światła dziennego.

zgoda,ale bardziej chodzilo mi o to,ze nie polemizujemy na temat legalnosci i praktycznosci ,tylko osobistych gustach-jednym sie podoba-innym nie,tylko dlaczego cos,co sie nie podoba innym ,jest przez nich nazwane "wioska"-to stereotyp,jesli nazwiemy "wioską" wszystko,co nie pochodzi z seryjnych modeli- kazdy inny MOD w aucie-to tez "wioska"? :mysli:-jednym sie bedzie podobal-innym juz nie... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niebieską barwę światła montuje się tylko i wyłącznie dla lansu, dodatkowo dając po oczach innym kierowcom. To nie jest fajne.

Kto tak robi? Typowy polaczek - cwaniaczek, najważniejsze żebym ja widział, moje auto wyglądało "fajnie", żebym się wyróżniał i sąsiad mi zazdrościł i nic mnie nie obchodzi że niebieska barwa jest uciążliwa dla innych.

Takich ludzi można nazwać wieśniakami, takich ludzi jest coraz więcej dlatego niebieskie światła są synonimem wieśniactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli polowa forum to wiesniaki-jezdza na 6000,a druga nie,bo maja 4300 :decayed:

a jesli ktos daje po oczach-to znaczy,ze ma nieustawione swiatla,bo bo dobrze ustawione-nie przeszkadzaja w normalnym uzytku

Kto tak robi? Typowy polaczek-cwaniaczek

...i jakies kilkadziesiat milionow ludzi na całym świecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...