Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Zakladam nowy temat bo przypadkiem na alle trafilem na fajną aukcje...

http://www.allegro.pl/item803292178_nowe_przetwornice_nowe_zarowki_philips_d2s_d2r.html

Czy to rzeczywiscie nie jest zaden chinol ? Cena calkiem atrakcyjna... Jezeli nie ten a nie chcę płacić więcej nizeli 400pln to który wybrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od zenonów dajcie znać co i jak.. też mnie ten temat zainteresował:) Loco87 jakiej firmy masz soczewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Zakladam nowy temat bo przypadkiem na alle trafilem na fajną aukcje...

http://www.allegro.pl/item803292178_nowe_przetwornice_nowe_zarowki_philips_d2s_d2r.html

Czy to rzeczywiscie nie jest zaden chinol ? Cena calkiem atrakcyjna... Jezeli nie ten a nie chcę płacić więcej nizeli 400pln to który wybrac ?

bdb zestaw i lepszy od koreanskich hidów

ktoś już montował ten zestaw na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak polecam wszystkim.Montowałem kilka kompletów. Można tanio kupić takie przetwornice na giełdzie.

Jakość nie do porównania z chinami :) zapewne też robione w chinach ale dla koncernów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak polecam wszystkim.Montowałem kilka kompletów. Można tanio kupić takie przetwornice na giełdzie.

Jakość nie do porównania z chinami :) zapewne też robione w chinach ale dla koncernów

A czym sie ta jakosc objawia? Bo ja w 3cim aucie mam chinski hid i w jednym zestaw jezdzi ponad dwa lata... ani przetwornica ani zarnik nie odmowil posluszenstwa.... zarnik nie zmienil barwy. Nie ma zaklocen w radiu... jestem zadowolony a za zestaw zaplacilem niecale 300zl... ciekawy jestem jaka jest roznica pomiedzy tymi ktore pokazaliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewki dzielone depo typ s4 D2S.

Mam w krk na balickiej firme która atakuje chinczykiem za 300pln + 100pln za montaz.... teraz tak sie zastanawiam czy nie lepiej teraz wyłożyć te 100pln wiecej samemu postarać się to założyć skoro mam lampy pod d2s i miec nadzieje ze kupilo sie lepszy zestaw. A cena jest naprawde bardzo atrakcyjna....500pln za ori przetwornice dla koncernu + 2x zarnik philips... :slina:

Tak polecam wszystkim.Montowałem kilka kompletów. Można tanio kupić takie przetwornice na giełdzie.

Jakość nie do porównania z chinami zapewne też robione w chinach ale dla koncernów

Kolego wąski a za opłatą (poklepanie po plechach :kox:) nie zainstalowałbyś ich u mnie skoro mówisz ze na gieldzie (pewnie naszej krk) jest ich pelno za dobrą kase ? [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 21:50_________________________________________________i czy moze ta osobka jest z krk ? Brałeś od niej zestawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak polecam wszystkim.Montowałem kilka kompletów. Można tanio kupić takie przetwornice na giełdzie.

Jakość nie do porównania z chinami :) zapewne też robione w chinach ale dla koncernów

A czym sie ta jakosc objawia? Bo ja w 3cim aucie mam chinski hid i w jednym zestaw jezdzi ponad dwa lata... ani przetwornica ani zarnik nie odmowil posluszenstwa.... zarnik nie zmienil barwy. Nie ma zaklocen w radiu... jestem zadowolony a za zestaw zaplacilem niecale 300zl... ciekawy jestem jaka jest roznica pomiedzy tymi ktore pokazaliscie.

Kolego wiem co piszę.Chińskie zestawy są ok NIE TWIERDZĘ/ ma dwa u siebie/ ale na 10 -3 są wadliwe .Ty o tym nie wiesz bo nie sprzedajesz. :wink4:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 08:43_________________________________________________

Soczewki dzielone depo typ s4 D2S.

Mam w krk na balickiej firme która atakuje chinczykiem za 300pln + 100pln za montaz.... teraz tak sie zastanawiam czy nie lepiej teraz wyłożyć te 100pln wiecej samemu postarać się to założyć skoro mam lampy pod d2s i miec nadzieje ze kupilo sie lepszy zestaw. A cena jest naprawde bardzo atrakcyjna....500pln za ori przetwornice dla koncernu + 2x zarnik philips... :slina:

Tak polecam wszystkim.Montowałem kilka kompletów. Można tanio kupić takie przetwornice na giełdzie.

Jakość nie do porównania z chinami zapewne też robione w chinach ale dla koncernów

Kolego wąski a za opłatą (poklepanie po plechach :kox:) nie zainstalowałbyś ich u mnie skoro mówisz ze na gieldzie (pewnie naszej krk) jest ich pelno za dobrą kase ? [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 21:50_________________________________________________i czy moze ta osobka jest z krk ? Brałeś od niej zestawy ?

Balicka :gwizdanie: różne opinie :gwizdanie: montaż 100 zł zapytaj Boserona Kercziego :gwizdanie:

Hym postawisz ..... i są zamontowane :naughty:

Osobiście jak bym miął kupować to bym kupił tez zestaw co podałeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wiem ze 100 ! Jak za 30min pracy nie wymagającej zbytniego myślenia niezla kasa... Auto będę mieć do dyspozycji za tydzien. Teraz jest na lakierni wiec teoretycznie mam troche czasu. Powiem szczerze ze nie chcialem wydawac takiej kasy w hidy...gdyby nie to to na bank bralbym orginaly helli a potem wlasnie te ktore podalem. Cala reszta syfu z allegro jest chyba robiona na jedno kopyto a rożnia sie chyba tylko naklejkami....[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:28_________________________________________________To jest to samo tylko sa uzywane przetwornice:

http://www.allegro.pl/item815520310_przetwornica_przetwornice_d2s_toyota_avensis.html[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 16:41_________________________________________________Doradzcie czy to dobry pomysl bo 400pln jestem w stanie wyłożyć na ten cel :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takim zestawie http://www.allegro.pl/item807755733_h7_i_inne_zestaw_xenon_z_diodamigwarancja_jakosc.html ma to może ktoś założone???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takim zestawie http://www.allegro.pl/item807755733_h7_i_inne_zestaw_xenon_z_diodamigwarancja_jakosc.html ma to może ktoś założone???????????

wyglada na produkcje chinska,ale ja mam podobne i juz dobry kawal czasu jezdze i nic sie nie dzieje-swieca :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent ...ale hid tańszy i jak Ci się coś spali to masz gwarancje :naughty:

Kupisz używki napłacisz się, przetwornica Ci kucnie i szukaj kolesia na giełdzie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent ...ale hid tańszy i jak Ci się coś spali to masz gwarancje :naughty:

Kupisz używki napłacisz się, przetwornica Ci kucnie i szukaj kolesia na giełdzie :wallbash:

Wąski mial do sprzedania przetwornice ori VALEO, po 270-280 zł za sztukę.. O ile mnie pamięć nie myli.

Przejrzyj sprzedam.. tam gdzieś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent ...ale hid tańszy i jak Ci się coś spali to masz gwarancje :naughty:

Kupisz używki napłacisz się, przetwornica Ci kucnie i szukaj kolesia na giełdzie :wallbash:

Wąski mial do sprzedania przetwornice ori VALEO, po 270-280 zł za sztukę.. O ile mnie pamięć nie myli.

Przejrzyj sprzedam.. tam gdzieś jest.

To masz kalkulację..2x 270 zł za potwornicę..+ żarniki do tego.

Hida kupisz za 170 zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umowiony na piatek w krakowie na balickiej 300pln + montaz u nich. Temp 4300 badz 6000 zobacze co bardziej mi odpowiada.... Troche sie przeląkłem brakiem jakiejkolwiek gwarancji a turaj mam gosci na miejscu sa juz od x lat na balickiej i zawsze jakas tam gwar. u nich jest.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temp 4300 badz 6000 zobacze co bardziej mi odpowiada...

Bierz 5200 K :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Chyba sobie je zamówie. A jakie masz 4300K 6000K czy jeszcze jakieś inne??

ja mam 6000 w soczewce i w mgielnych... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wąski a za opłatą (poklepanie po plechach :kox:) nie zainstalowałbyś ich u mnie skoro mówisz ze na gieldzie (pewnie naszej krk) jest ich pelno za dobrą kase ?

Kolego ja robiłem taki zestaw (bez porownania z HIDami): to zadna filozofia jest (prostsze niz cepa budowa).

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html

przetwornice KOITO sa najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jednak HID-y na allegro.Zdecydowała na pewno w dużej mierze cena bo nie stać mnie żeby na xenony wywalić od 500 do 800 PLN. Kupiłem HID-y o mocy 4300K i mam nadzieję że będzie OK.Nie zależy mi na szpanerskim i bajeranckim wyglądzie tylko na jakości światła a z tego co wyczytałem na forum różnicy w jakości wielkiej nie ma jedynie w barwie a do tego nie mam ochoty tłumaczyć się jakiemuś wyrozumiałemu miśkowi a jeżdżę naprawdę dość dużo i to po całej Polsce.Zdam relacje jak już założę i jakie będą tego efekty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Zdecydowała na pewno w dużej mierze cena bo nie stać mnie żeby na xenony wywalić od 500 do 800 PLN.

....które i tak nie będą legalne bo nie ma poziomi i wytrysków :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...