Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki raz jeszcze wszystkim za miłe słowo. :hi: Już połowa lutego. Jak myślicie można zakładać lato? :decayed::wink4:

Mody malina...:slina: odczuwasz jakąś różnice w komforcie jazdy na tych 19" RS6 C5 w porównaniu do 18 ? bo wygląda :git: . Zestaw Recaro dopadłeś na Allegro czy u "forumowicza" :naughty: ?
O komforcie jazdy nic nie mogę powiedzieć bo to była tylko przymiarka... :wink: Ale mam nadzieję, że dużej różnicy nie będzie. :guma:
Jakbym swoja byla widzial tylko, ze czarna:grin:

http://www2.picturepush.com/photo/a/3972850/1024/Audi/1.jpg

Pieknie wyglada autko :wink:

:naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między 18, a 19 nie powinno być różnicy.. ja przynajmniej nie odczuwam. za to jak przechodzę z letnich 19" na zimowe 17tki to tu już różnicę czuć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest, szczególnie mi się podoba bo sam mam taką ale jak na Twoim pierwszym zdjęciu gołą:grin: o czymś takim mogę tylko pomarzyć:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam pięknie usiadła:kox: , fajne koło - jedne z najładniejszych ori chociaż mi się trochę opatrzyło bo mam rozmiar mniejsze :grin:

Naciąg ideał jak dla mnie chociaż nie wiem czy nie możnaby minimalnie większego dystansu zaryzykować :eusathink: albo tak się Hammerkowozu naoglądałem :doh:

Kurde mam sentymet do B7 :D mój tata ma ostatnie wydanie B7 tylko s-line, z pakietem rs, 2.0TDI seryjne 170ps było, dorypał jej duży intel turbo, wtryski, wirus ma ponad 263ps jak przyjedzie z zagranicy to wstawię foto:decayed: wyposażenie ful wszystko co tylko może być, wiadomo ze szwajcarii, daszek 4 wydechy z dokładką, kompletnie inna niż normalna b7 :) ale ta twoja też bardzo ładna, ile ma kucyków?:wink:

Nie mam pytań :decayed: czekam na foty, wykresy z hamowni :decayed::grin:

może tu chodziło o 2.0TFSI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pany za miłe słówko. :hi:

Kolejne zmiany w autku:

* Pamięć foteli i lusterek podłączona - zaebista sprawa, :banan2:

d6638a41862f0b17med.jpg

* Fotochrom w zewnętrznych lustrach również podłączony, :kox:

* Zmiana białych lampek na ORI LED z :audi: [4 x boczki, 4 x pakiet światło (tył - pod fotelami, przód - pod nogami)] :wink4:

0e15040f4b278609med.jpg f61f50e235dc2f74med.jpg 47b18b057bb4ac5bmed.jpg

* Roletki w tylnych drzwiach zamontowane :kox::good:

23d8e301476a3a59med.jpg dceb8ae22d06c869med.jpg e1668ee219147b34med.jpg 0afa89ac4c9f3b23med.jpg

* Spryskiwacze mgiełkowe na/pod maską :wink4::good:

* Elektryka szyb x 4 :naughty: Zawsze mówiłem, że mi jest to niepotrzebne bo nie siedzę z tyłu ale jednak to powinno być w standardzie! :naughty:

46c3c1fee625fa25med.jpg

WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla KUBY - djim'a za super robotę!!!!! :hi:

I ogólnie koło letnie również założone :wink4::kox: Kilka fotek na szybko... :naughty:

bcd5f1f8847e7fffmed.jpg 8678be2753290cc0med.jpg cd6da8275fb9e015med.jpg 4af9cee7e2cc768emed.jpg

b965f431f75e1756med.jpg 2446b274f802710bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu piknie ale powiedz co znaczy ori ledy? Z aso brałeś czy jak to są całe lampki czy żarówki zmieniałeś?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...