Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno poczujesz dwumas więc póki co nie ma sensu wymieniać jak się nic nie dzieje;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mimo wszystko jestem ciekaw, kiedy mam się spodziewać niespodziewajek..

Teoretycznie w okolicach 200 000km - ale wszystko zależy od eksploatacji więc nie da się określić dokładnego interwału. Dwumas w manualu będziesz słyszał Bartku (przy uruchamianiu silnika i przy jego gaszeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jestem ciekaw, kiedy mam się spodziewać niespodziewajek..

Teoretycznie w okolicach 200 000km - ale wszystko zależy od eksploatacji więc nie da się określić dokładnego interwału. Dwumas w manualu będziesz słyszał Bartku (przy uruchamianiu silnika i przy jego gaszeniu).

Tak właśnie było - Delikatnie było go słychać. Juz byłem przyzwyczajony do odgłosu BLB i chyba to mnie zgubiło. :kwasny: Teraz po swapie pompy oleju i wymianie sprzęgła wszystko chodzi elegansio. :banan:
Będziesz rozkminiał składanie lusterek przy zamykaniu auta?

No myślę o tym ale nie wiem jak jest z tym tematem do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w okolicach 200 000km - ale wszystko zależy od eksploatacji więc nie da się określić dokładnego interwału. Dwumas w manualu będziesz słyszał Bartku (przy uruchamianiu silnika i przy jego gaszeniu).

Tak właśnie było - Delikatnie było go słychać. Juz byłem przyzwyczajony do odgłosu BLB i chyba to mnie zgubiło. :kwasny: Teraz po swapie pompy oleju i wymianie sprzęgła wszystko chodzi elegansio.

Ok. To jaki w końcu był u Ciebie, Grzesiu, przebieg w momencie awarii dwumasu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekty jeszcze nie było bo ciężko z terminem u Rogala (choć jestem bardzo ciekaw co tam wypluje po tych zmianach) ale jak będę po, to się Wam pochwalę. :guma::cool:

A Wy się już tak nie chwalcie swoimi przebiegami. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za miłe słowko. :hi:

Dziś była wizyta o Rogalotti'ego i jest wreszcie korekta softu... :banan:Po wymianie sprzęgla, dwumasy...i dla przypomnienia Turbo CAHA, FMIC...

e766e7f9608dba5em.jpg 9d40b3b0bb31127fm.jpg

0f2f79d9f23e939f.jpg

:kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za miłe słowko. :hi:

Dziś była wizyta o Rogalotti'ego i jest wreszcie korekta softu... :banan:Po wymianie sprzęgla, dwumasy...i dla przypomnienia Turbo CAHA, FMIC...

http://images10.fotosik.pl/3258/e766e7f9608dba5emed.jpg http://images10.fotosik.pl/3258/9d40b3b0bb31127fmed.jpg

http://images10.fotosik.pl/3258/0f2f79d9f23e939fmed.jpg

:kox::kox::kox:

200KM to już pojedzie :wink: Gdzie jest poprzedni wykres?

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Linki popraw po przy kliknięciu otwiera się main site fotosika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...