Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ledy to najlepszy mod jaki można zrobic w B7 avant

jak swoje założyłem,co 10min podchodzilem do okna i jeb z pilota otwarcie/zamknięcie i jarałem sie jak za***iście:grin:

+ 100000 też tak miałem jak to u siebie zrobiłem:wink:

Graty modów:kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pany za dobre słowo! :hi:

Na montaż czeka jeszcze PDC przód, tył. :banan: Mam też kamerę cofania ale chyba ten temat odpuszczę jak będzie już PDC. :mysli: Jak myślicie? Poza tym jest jeszcze w planach grzana kanapa tył i AIrBagi na tył. :kox: Choć to jest pod znakiem zapytania. :wink4::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa podgrzewana bajer fajny tylko czy potrzebny :wink: tylko rozleniwisz pasażerów :decayed: ja to miałem tylko raz załączone jak to Bartek podłączył :grin::grin: ps.ledy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa podgrzewana bajer fajny tylko czy potrzebny :wink: tylko rozleniwisz pasażerów :decayed:ja to miałem tylko raz załączone jak to Bartek podłączył :grin::grin: ps.ledy :kox:

nawet jakby kto chciał to włączyć siedząc u Ciebie z tyłu ....to paluchy zaraz połamane by miał :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o oznaczeniach S-Line na drzwiach? Muszę zlikwidować 4 z grilla i może wtdy wrzucę te oznaczenia na drzwi? Mam kierę z S-Line i nakładki na progi - to może by wtedy się jakoś zgrywało? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o oznaczeniach S-Line na drzwiach? Muszę zlikwidować 4 z grilla i może wtdy wrzucę te oznaczenia na drzwi? Mam kierę z S-Line i nakładki na progi - to może by wtedy się jakoś zgrywało? :mysli:

Misz masz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa podgrzewana bajer fajny tylko czy potrzebny :wink: tylko rozleniwisz pasażerów :decayed:ja to miałem tylko raz załączone jak to Bartek podłączył :grin::grin: ps.ledy :kox:

nawet jakby kto chciał to włączyć siedząc u Ciebie z tyłu ....to paluchy zaraz połamane by miał :grin::grin:

:decayed: pamiętam jak mi to raz dzieci włączyły co się działo :ranting::ranting:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak,przecież ori s-line ma znaczki na tylnych drzwiach,dokładnie na listwach ochronnych:cool1:

Ale jemu chyba chodzi o to, czy wyposażenie pasuje żeby s-line naklejać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa podgrzewana bajer fajny tylko czy potrzebny :wink: tylko rozleniwisz pasażerów :decayed:ja to miałem tylko raz załączone jak to Bartek podłączył :grin::grin: ps.ledy :kox:

nawet jakby kto chciał to włączyć siedząc u Ciebie z tyłu ....to paluchy zaraz połamane by miał :grin::grin:

:decayed: pamiętam jak mi to raz dzieci włączyły co się działo :ranting::ranting:

Eee mistrzowie to po co wam te grzanie d*p z tyłu jak nie pozwalacie używać :banghead::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...