Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Akjam i jak wymieniłeś już termostat? mi dzisiaj mechanik to zrobił i odrazu pacjent szybciej dochodzi do 90 stopni przy jeździe do 2000 tys obrotów także u mnie termostat był winny i jest git teraz :decayed:

Jutro odbieram autko i też mam nadzieję, że wymiana termostatu pomoże.:wink:

Akjam i jak wymieniłeś już termostat? mi dzisiaj mechanik to zrobił i odrazu pacjent szybciej dochodzi do 90 stopni przy jeździe do 2000 tys obrotów także u mnie termostat był winny i jest git teraz :decayed:

grzebałeś w furce Andrzeja ...?????!!!! on o tym wie ??? :shock3:

sorki Grzegorza za ot :whistling::wink:

Spoko luz ale żeby mi to było ostatni raz. :decayed:

A wracając do termostatu to zaraz po jeździe próbnej dam znać czy jest OK żeby nie było.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeden drobiazg którego nie masz pomijając Q i 3.0

Szyber :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szyberdachu nie będzie. :guma:

Za to już podłączone webasto. :kox::banan: Dzięki Kuba! :hi::wink:

8745afbfb6ab09de.jpg

a80cd2dafae95408.jpg

Jeszcze w tym albo w przyszłym tygodniu serwis, rozrząd i może coś jeszcze się znajdzie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się porobiło i może jeszcze będzie się działo... :wink: Dzięki Panowie za miłe słowo.:hi:

Akjam i jak wymieniłeś już termostat? mi dzisiaj mechanik to zrobił i odrazu pacjent szybciej dochodzi do 90 stopni przy jeździe do 2000 tys obrotów także u mnie termostat był winny i jest git teraz :decayed:

No u mnie też pomogło i wszystko jest git z temperaturą. Osiąga 90 stopni i nie zmniejsza się przy jakimś postoju czy podobnej sytuacji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma na co czekać Wladi. :wink: Masz webasto Thermo Top czy Eberspacher?

Ty masz zdrowie :decayed: czego jeszcze brakuje w tym aucie :whistling::eusathink::thumbup1:
Jest parę spraw...:naughty::whistling::mysli: np. Układ kontroli Ciśnienia w oponach. :kox: Może to? Kto wie. :wink: Jakby gdzie Kto widział komplet to dajcie znać, może się skuszę... :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma na co czekać Wladi. :wink: Masz webasto Thermo Top czy Eberspacher?
Ty masz zdrowie :decayed: czego jeszcze brakuje w tym aucie :whistling::eusathink::thumbup1:
Jest parę spraw...:naughty::whistling::mysli: np. Ciśnienie w oponach. :kox: Może to? Kto wie. :wink: Jakby gdzie Kto widział komplet to dajcie znać, może się skuszę... :whistling:

Ciśnienie w oponach to fajny mod i nie ma przy nim za dużo roboty , mi to Bartuś bardzo szybko i sprawnie ogarnął i wszystko śmiga :naughty: co prawda przez cały okres użytkowania letniego ciśnienie w kołach mi nie zeszło ale wiadomo jak to jest nie trzeba się już martwić i latać co chwile i sprawdzać także śmiało Akjam sobie to wkładaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią lepiej późno na wcale. :wink::decayed: Działaj, działaj.

No i jakby kos widział ten komplet do układu ciśnienia...:naughty::whistling:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

No to nie ma na co czekać Wladi. :wink: Masz webasto Thermo Top czy Eberspacher?
Ty masz zdrowie :decayed: czego jeszcze brakuje w tym aucie :whistling::eusathink::thumbup1:
Jest parę spraw...:naughty::whistling::mysli: np. Ciśnienie w oponach. :kox: Może to? Kto wie. :wink: Jakby gdzie Kto widział komplet to dajcie znać, może się skuszę... :whistling:

Ciśnienie w oponach to fajny mod i nie ma przy nim za dużo roboty , mi to Bartuś bardzo szybko i sprawnie ogarnął i wszystko śmiga :naughty: co prawda przez cały okres użytkowania letniego ciśnienie w kołach mi nie zeszło ale wiadomo jak to jest nie trzeba się już martwić i latać co chwile i sprawdzać także śmiało Akjam sobie to wkładaj :decayed:

No proszę...:kox: Także tego co się będę powtarzał.... Jakby kto widział...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pracy, super efekt, jest co podziwiać, orientacyjnie ile Ci to czasu zabrało i ile środków pochłonęło mniej więcej :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna metamorfoza :hi:Laleczka:thumbup1:

można się posiłkować? :whistling:

:hi: No pewnie, że można. :good:
Dużo pracy, super efekt, jest co podziwiać, orientacyjnie ile Ci to czasu zabrało i ile środków pochłonęło mniej więcej :) ?
:hi:Efekt też mnie cieszy a środków się nie liczy. :cool::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dorezane pięknie.....a ostatni mod - webasto super sprawa :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto?!?!?

Akjam nie chcę nic gadać ale faktycznie nie zostało Ci już wiele opcji do rezania :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...