Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak by ktoś posiadał wiedze o takim zestawiku webasto to prosil bym o wiadomość :o)

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

do benzynki jest VW SEAT AUDI WEBASTO OGRZEWANIE KOMPLETNE TSI (3848195981) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wszystko przedłużyło bo inne sprawy na głowie i ostatecznie dopiero wczoraj dotarła do mnie przesyłka. Ale może juz w tym tygodniu będzie webasto na pokładzie. :naughty: Póki co fotki poglądowe. :wink: Dzięki dla Turzola & sh_akala bo to oni niemal że w tej samej minucie podrzucili mi cynk o webasto na sprzedaż. :hi:...

Nie ma za co :wink: Od tego jest Forum żeby sobie pomagać :wink:

Najważniejsze żeby wszystko hulało jak należy :kox: Jeszcze chwilę i nie będziesz miał co robić w swojej furmance :decayed:

:good: Jakieś tam pomysły jeszcze są... ale zobaczymy co będzie bo teraz to raczej zostały same zachcianki no chyba że ktoś ma jakieś pomysły. :naughty:

Zawsze jak tutaj zaglądam otwiera mi się gęba, i dostaje ślinotoku;)
:hi::kox:
BArdzo piekna modyfikacja

Duzo pracy włożonej Pozazdrościć :):):):):)

Tak dalej :)

:hi:
:kox:

jak Ci Grzegorzu auto temp. nie trzymało...pomógł termostat??

Jeszcze nie wiem bo termostat jeszcze w woreczku. :naughty: Sprawdzony czujnik temperatury i jest ok więc stawiam na termostat. Nie rozgrzewa się do 90 stopni prawie wcale.:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle znowu na grubo idziesz :kox:

Z tą temp. to na wskaźniku nie pokazuje 90st ? Sporo nie dochodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle znowu na grubo idziesz :kox:

Z tą temp. to na wskaźniku nie pokazuje 90st ? Sporo nie dochodzi ?

W okolicach 2000 obrotów nie ma szans żeby tempertura osiągnęła 90! Na tempomacie jak dzisiaj jechałem 120km/h na ocinku około 20km to też nie zbliżyło się do 90stopni!
Świetny mod, sam się rozglądam za webasto i napewno kiedyś wpadnie

Sam Nie mogę się doczekać jak już będzie gotowe! :naughty:

:hi: dziękuję również :drinks:
:hi:

Dzisiaj dotarły brakujące części do webasto... :kox:

cffa26219dbc60f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki webasta nie wrzuciłeś, z którego jest roku ? istotny jest jego tzw. przebieg bo może być tak, że będziesz wyciągał, czyścił i naprawiał membrane - także orientuj się za wczas, i ważne jeszcze skąd jest, na jakim paliwie jeździło to pomoże przybliżyć czy jest nagar w środku - ewentualnie przed zdemontowaniem, jak często kopciło ewen. problemy. Powodzenia (jak dobrze, że takie rzeczy miałem w B7 fabrycznie :grin: ). Pozdro

Czyli wszystkie opisane przez Ciebie problemy miałeś fabrycznie? Bo nie rozumiem Twojej gadki... tak jakby akjam kupował webasto z rodowodem gdzie były wpisane wszystkie szczepienia wraz z odrobaczeniem :facepalm:

akjam widziałem że fura czeka u Kuby, pewnie jutro montaż :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję. :kox: A poprzedni post pozostawiam bez komentarza. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, akjam przeglądałem teraz foto i liste modów Twojej b7'demeczki, naprawde kozak wozidło:)

Dorzucisz to webasto jeszcze i juz wogóle megaaa!:)

Gratulacje i niech Ci służy jak najdluzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki webasta nie wrzuciłeś, z którego jest roku ? istotny jest jego tzw. przebieg bo może być tak, że będziesz wyciągał, czyścił i naprawiał membrane - także orientuj się za wczas, i ważne jeszcze skąd jest, na jakim paliwie jeździło to pomoże przybliżyć czy jest nagar w środku - ewentualnie przed zdemontowaniem, jak często kopciło ewen. problemy. Powodzenia (jak dobrze, że takie rzeczy miałem w B7 fabrycznie :grin: ). Pozdro

O szo Czi chodżi ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to wie? :naughty: P.S. Niemiec płakał jak sprzedawał. :decayed:

siema, akjam przeglądałem teraz foto i liste modów Twojej b7'demeczki, naprawde kozak wozidło:)

Dorzucisz to webasto jeszcze i juz wogóle megaaa!:)

Gratulacje i niech Ci służy jak najdluzej:)

:hi:Już kiedyś miałem plan na webasto ale ciężko było trafić to co szło fabrycznie no i teraz nie odpuściłem jak nadarzyła się okazja.:kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam i jak wymieniłeś już termostat? mi dzisiaj mechanik to zrobił i odrazu pacjent szybciej dochodzi do 90 stopni przy jeździe do 2000 tys obrotów także u mnie termostat był winny i jest git teraz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam i jak wymieniłeś już termostat? mi dzisiaj mechanik to zrobił i odrazu pacjent szybciej dochodzi do 90 stopni przy jeździe do 2000 tys obrotów także u mnie termostat był winny i jest git teraz :decayed:

grzebałeś w furce Andrzeja ...?????!!!! on o tym wie ??? :shock3:

sorki Grzegorza za ot :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo nie bój żaby Pepoż będzie mi wdzięczny że się biedna kasiunia nie przeziębi przez to niedochodzenie do 90 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacz ....a w opisie miał...niby zadbane....doinwestowane .....:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...