Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w rzutowaniu figur


efcio

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też tej linii nie kazano rysować...

wyglada na to ze kazdy nauczyciel rysunku uczy po swojemu... a nawet jak narysujesz dobrze to i tak sie zawsze do czegos przyczepia... np ze "ten" wymiar powinien byc "tu" choc i tak nic to na rysunku nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że Ty babo nie zarabiasz na wiedzy forumowiczów :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakis sposob?? moja dziewczyna mi placi>? nie jestem na tym forum od wczoraj tylko kolo 1,5 roku wiec nawet bym nie smial...

Jesli ja cos wiem to tez staram sie pomagac innym kolegom z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny :decayed: jednak poprzedni rysunek okazał sie dobry :> mam nastepny do zrobienia i licze na pomoc :naughty: dodam, ze chodzi o zrobienie przekroju :)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cacd11bbe1dc4abe.html Z gory dziekuje :hi:

to jest ta sama bryla co ostatnio :gwizdanie: jeszcze raz narysowac? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike21 czyli to jest ten, ktory dales z tej strony internetowej?? Pytam bo wczesniej byl robiony troche inaczej. Ten rysunek, ktory ty dales ma te koleczka dobrze tylko ze jest prostokatem a ten moj jest po skosie z lewej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi na tym przekroju brakuje jeszcze widoku kołnierza. :mysli:

ja bym to tak widział, ale moge się mylić. :naughty:

E04h9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz, ze to jest kołnierz a nie ścięcie? nie bylo jasno okreslone :wink4:

zreszta kolega adadur juz napisal ze jest to jedna z pewnie stu interpretacji dlatego napisalem wczesniej, ze jesli co do tej bryly nie ma wiecej wytycznych to ja to widze wlasnie tak :cool1::)

PS. jesli tam jest kolnierz to faktycznie Twoja wersja jest poprawna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że Ty babo nie zarabiasz na wiedzy forumowiczów :mysli: :gwizdanie:

efcio - to taki żart był, jeśli nie załapałeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz, ze to jest kołnierz a nie ścięcie? nie bylo jasno okreslone :wink4:

zreszta kolega adadur juz napisal ze jest to jedna z pewnie stu interpretacji dlatego napisalem wczesniej, ze jesli co do tej bryly nie ma wiecej wytycznych to ja to widze wlasnie tak :cool1::)

PS. jesli tam jest kolnierz to faktycznie Twoja wersja jest poprawna :good:

:good:

każdy ma swoją wizję ;)

panowie wersja bez kolnierza dostala 5 :decayed: :decayed: :decayed: ale spokojnie cos obilo mi sie o usszy, ze tym razem jakies wymiarowanie jest do zrobienie :gwizdanie: :tongue4: pozdrawiam :notworthy:

Dawaj bo jakieś nudy... ;)

obstawiam że będzie wałeczek do zwymiarowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur jak Cie biorą takie nudy to proszę bardzo :decayed: trzeba zrobić przekrój i zwymiarować :cool1:

skanuj0001c.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur jak Cie biorą takie nudy to proszę bardzo :decayed: trzeba zrobić przekrój i zwymiarować :cool1:

A bryłę 3D też chcesz ?? :gwizdanie:

Będą jakieś nagrody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z ta przerywana linia... jesli jest to niewidoczna krawedz to prosze :wink4:

1_tqxr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z ta przerywana linia... jesli jest to niewidoczna krawedz to prosze :wink4:

1_tqxr.jpg

Noo :good:

Ja bym jeszcze dorzucił kilka wymiarów w widoku głównym. No ale czepiam się. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...