Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lubię to :good:

Opublikowano

kołpaki robią robote :good:

Opublikowano

kołpaki robią robote :good:

szacunek za znalezienie tak wielkiej stalówki- to z Żuka? :decayed:

Michał :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Lubię to :good:

:notworthy:

kołpaki robią robote :good:

na żywo wyglądają lepiej :wink4:

szacunek za znalezienie tak wielkiej stalówki- to z Żuka? :decayed:

Michał :good: :good:

nie nie, sprinter - stąd te znaczki mercedesa :decayed::naughty:

Opublikowano

ła ła łi ła łata bjutiful kar :D

No właśnie Majkel...Ty może sprawdź co z tym bakiem masz skoro cały czas zalane do pełna i prawie nic nie pali ;)

Opublikowano
  • Autor

ła ła łi ła łata bjutiful kar :D

No właśnie Majkel...Ty może sprawdź co z tym bakiem masz skoro cały czas zalane do pełna i prawie nic nie pali ;)

tak Ci się nudzi w pracy, że się z tym swoim seatem pchasz na a4-klub? :decayed: :decayed: :tongue4:

Opublikowano

łoj tam łoj tam;) aaa nie będę Ci tu OT robić ;)

Opublikowano

łoj tam łoj tam;) aaa nie będę Ci tu OT robić ;)

Kurde jechalem dziś jakiś zamroczony i nie wykminiłem tych kół jak mnie mijałeś... :confused4: musze byc bardziej czujny...

A dziś koło nas (na Kopalnianej) się kręciło srebrne B5 przd lift z tylnymi poliftowymi lampkami upaćkanymi lakierem do przyciemniania :sick3: i klubowymi ramkami nie wiesz czyje to?

Opublikowano
  • Autor

łoj tam łoj tam;) aaa nie będę Ci tu OT robić ;)

Kurde jechalem dziś jakiś zamroczony i nie wykminiłem tych kół jak mnie mijałeś... :confused4: musze byc bardziej czujny...

A dziś koło nas (na Kopalnianej) się kręciło srebrne B5 przd lift z tylnymi poliftowymi lampkami upaćkanymi lakierem do przyciemniania :sick3: i klubowymi ramkami nie wiesz czyje to?

Keżor, mijałem go dzisiaj ale nie wiem czy mnie widział :gwizdanie:

Opublikowano

w polerke je :good:

Opublikowano

co to za obgadywanie za plecami ? ;]

łoj tam łoj tam;) aaa nie będę Ci tu OT robić ;)

upaćkanymi lakierem do przyciemniania :sick3:

to folia i mi sie podoba ;) , zapraszam na spota , to sobie z bliska zobaczysz
Opublikowano
  • Autor

co to za obgadywanie za plecami ? ;]

jakie obgadywanie, mi też się podoba :wink4::decayed:

jakby Tomek miał lusterko w lepszym stanie to byłaby niezła fota :kox:

dsc0616v.jpg

Opublikowano

co to za obgadywanie za plecami ? ;]

jakie obgadywanie, mi też się podoba :wink4::decayed:

jakby Tomek miał lusterko w lepszym stanie to byłaby niezła fota :kox:

dsc0616v.jpg

bywa :polew: :polew: :polew: ale musze kupić nowe wkłady

Opublikowano
  • Autor

bywa :polew: :polew: :polew: ale musze kupić nowe wkłady

ale za tą fotkę to masz mistrza :notworthy: :notworthy:

dsc0640a.jpg

Opublikowano

bywa :polew: :polew: :polew: ale musze kupić nowe wkłady

ale za tą fotkę to masz mistrza :notworthy: :notworthy:

dsc0640a.jpg

toć odrazu do kalendarza ją ślij :good:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 19:38_________________________________________________tylko tą maskę Tommy`ego jeszcze usuń i bedzie bajka :good:

Opublikowano

bywa :polew: :polew: :polew: ale musze kupić nowe wkłady

ale za tą fotkę to masz mistrza :notworthy: :notworthy:

dsc0640a.jpg

zdjęcie :kox:

Opublikowano

ale tam macie ładne drogi :decayed:

Opublikowano

ale tam macie ładne drogi :decayed:

PoNiemieckie! :decayed:

Opublikowano

ale tam macie ładne drogi :decayed:

w ogóle klimat jak nie w polsce :kox:

Opublikowano

ale tam macie ładne drogi :decayed:

w ogóle klimat jak nie w polsce :kox:

so fucking US :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.