Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mistrzu ale to nie ma byc polerka tylko szczotkowane alu :decayed: kratki nie chce :cool1: jak mi nie wyjdzie szczotkowane alu to bedzie fortepianowa biel :wink4:

Opublikowano

mistrzu ale to nie ma byc polerka tylko szczotkowane alu :decayed: kratki nie chce :cool1: jak mi nie wyjdzie szczotkowane alu to bedzie fortepianowa biel :wink4:

no to samym papierkiem 400 :decayed:

WTF? :blink:

co to jest fortepianowa biel :polew:, k*rwa, to już nie ma zwykłej bieli :polew:

Opublikowano
  • Autor

mistrzu ale to nie ma byc polerka tylko szczotkowane alu :decayed: kratki nie chce :cool1: jak mi nie wyjdzie szczotkowane alu to bedzie fortepianowa biel :wink4:

no to samym papierkiem 400 :decayed:

WTF? :blink:

co to jest fortepianowa biel :polew:, k*rwa, to już nie ma zwykłej bieli :polew:

jest :decayed: bioły mat :kox: albo biala alcantara :przebiegly:

Opublikowano

mistrzu ale to nie ma byc polerka tylko szczotkowane alu :decayed: kratki nie chce :cool1: jak mi nie wyjdzie szczotkowane alu to bedzie fortepianowa biel :wink4:

no to samym papierkiem 400 :decayed:

WTF? :blink:

co to jest fortepianowa biel :polew:, k*rwa, to już nie ma zwykłej bieli :polew:

jest :decayed: bioły mat :kox: albo biala alcantara :przebiegly:

a to nie to samo co biały połysk :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bede kombinowac :decayed: jak nie wyjdzie szczotka to bedzie biel :evil:

Opublikowano

bede kombinowac :decayed: jak nie wyjdzie szczotka to bedzie biel :evil:

:good:

Opublikowano
  • Autor

galka tez juz idzie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________wie ktos jak zdemontowac plastik z konsoli srodkowej? ten co zakrywa śruby od klimatronika,tam gdzie jest radio i itd... nie moge sobie z nim poradzic a nie chce go polamac :wink4:

Opublikowano

galka tez juz idzie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________wie ktos jak zdemontowac plastik z konsoli srodkowej? ten co zakrywa śruby od klimatronika,tam gdzie jest radio i itd... nie moge sobie z nim poradzic a nie chce go polamac :wink4:

Wyciągasz radio tam są śruby i jak odkręcisz to tylko wyciągasz bo jest na zatrzaskach jeszcze.

Opublikowano
  • Autor

galka tez juz idzie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________wie ktos jak zdemontowac plastik z konsoli srodkowej? ten co zakrywa śruby od klimatronika,tam gdzie jest radio i itd... nie moge sobie z nim poradzic a nie chce go polamac :wink4:

Wyciągasz radio tam są śruby i jak odkręcisz to tylko wyciągasz bo jest na zatrzaskach jeszcze.

oki dzieki :good:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 21:34_________________________________________________wczoraj troche odnowilem tunel srodkowy,pomalowany w czarnym macie ,wkladki w tunelu obite alcantara,pokrywa podlokietnika i raczka ręcznego tez w alcantarze. Fotki słabe bo robione kalkulatorem jak zrobie listwy to cykne leprze fotki :)

zdjcie0013h.jpg

By wojciu0308 at 2011-01-06

zdjcie0014e.jpg

By wojciu0308 at 2011-01-06

zdjcie0018rm.jpg

By wojciu0308 at 2011-01-06

no i mam nowego pasażera Zenka :decayed:

zdjcie0016p.jpg

By wojciu0308 at 2011-01-06

Opublikowano

zrób coś z nakładkami na pedały bo są z dooopy :embarrassed:, no i mieszek jak najprędzej w alcantarze :good:

Opublikowano

Zenek :kox:

Opublikowano
  • Autor

zrób coś z nakładkami na pedały bo są z dooopy :embarrassed:, no i mieszek jak najprędzej w alcantarze :good:

chyba kupie normalne ori albo te pomaluje na czarno :cool1: mieszek jednak bedzie w czarnej perforze :wink4:

Opublikowano

i zdejmij te wiejskie lampy z tyłu i zamień na poliftowe czerwone albo jakis LED na wzór poliftowych 2001 rok

Opublikowano

eee jeżeli się nie mylę to obecnie ma zamontowane tylne światełka od wersji poliftownej ale mogę się oczywiście mylić :gwizdanie:

Opublikowano

i zdejmij te wiejskie lampy z tyłu i zamień na poliftowe czerwone albo jakis LED na wzór poliftowych 2001 rok

wystarczy spojrzeć w avatar wojciu :gwizdanie:

Opublikowano

ale jemu chodzi o te poliftowe z 2001roku :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

i zdejmij te wiejskie lampy z tyłu i zamień na poliftowe czerwone albo jakis LED na wzór poliftowych 2001 rok

AVATAR :szukaj:

i zdejmij te wiejskie lampy z tyłu i zamień na poliftowe czerwone albo jakis LED na wzór poliftowych 2001 rok

wystarczy spojrzeć w avatar wojciu :gwizdanie:

dokladnie :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:04_________________________________________________

ale jemu chodzi o te poliftowe z 2001roku :polew: :polew:

a sa takie? :polew: ja myslalem ze od 1999r były polifty :decayed:

Opublikowano

a sa takie? :polew: ja myslalem ze od 1999r były polifty :decayed:

Widocznie są :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a sa takie? :polew: ja myslalem ze od 1999r były polifty :decayed:

Widocznie są :gwizdanie: :decayed:

a moze chodzi o te od b6? :decayed:

Opublikowano

jak tam gałka doszła? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.