Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

nie spieszy mi sie :good: a jak widac jeszcze rok do prawka... :rolleyes: przez ten rok musze ogarnac środek i z zewnatrz :good: serducho po 18stce bede przekladać :wink4:

A to kto nim teraz pomyka? :D jak jeszcze nie masz prawka, to swap może poczekać, powoli możesz kompletować podzespoły :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamuśka jeździ :decayed: no i ja troche tak polatam jak rodziców w domu nie ma :evil: mamuśka mi audiczki nie uciora wiec jest git :good: wątek założylem w wieku 15 lat :polew: i tak dziubę audike :decayed: wstyd mi bylo od razu wiek pokazać bo byście mnie zjedli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wieku 17 lat zarejestrowałem się i tydzien temu prawko odebrałem i sie można wozić legalnie wreszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból :wink4: Powoli rezaj, odbierzesz prawko i na pełnej ruszysz :hi:

od tych wakacji juz chce ruszyć na full :gwizdanie: zeby do 18stki ogarnać tylko silnik i pare dupereli :wink4: teraz powoli zaczynam cos wiecej grzebać :wink4: wygląd juz jest prawie ok ale jeszcze ten środek mnie razi :wink4:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 21:01_________________________________________________małe pytanko :decayed: gdzie jest z przodu w środku najlepsze miejsce dla wzmaka :naughty: nie chce ciagnac do bagaja kabelków od przod głośników na sam koniec auta... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból :wink4: Powoli rezaj, odbierzesz prawko i na pełnej ruszysz :hi:

od tych wakacji juz chce ruszyć na full :gwizdanie: zeby do 18stki ogarnać tylko silnik i pare dupereli :wink4: teraz powoli zaczynam cos wiecej grzebać :wink4: wygląd juz jest prawie ok ale jeszcze ten środek mnie razi :wink4:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 21:01_________________________________________________małe pytanko :decayed: gdzie jest z przodu w środku najlepsze miejsce dla wzmaka :naughty: nie chce ciagnac do bagaja kabelków od przod głośników na sam koniec auta... :gwizdanie:

tylko bagaj, gdzie go z przodu upchniesz? chyba że jakiś mikrus :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie magnaty bo takie mam na stanie :) ale docelowo ma byc PB albu Hertz :wink4: oczywiscie odseparowany zestaw :good:

Ja też planuje włożyć Hertz'e DSK 165, do tego oczywiście jakiś wzmak. Mam Hertz DCX690 i grają bardzo dobrze. Jak włożysz te DSK 165, podłączysz pod wzmak i wygłuszysz drzwi to będzie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co Wam się podoba w graniu tych hertzów, naparzają tylko kupą sopranu

miałem PB - grają już bardziej naturalnie, ale chcę kupić DLS R6A, do tego wysokotonówka morela i jest pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co Wam się podoba w graniu tych hertzów, naparzają tylko kupą sopranu

miałem PB - grają już bardziej naturalnie, ale chcę kupić DLS R6A, do tego wysokotonówka morela i jest pięknie :)

nad DLS też myśle ale tak na 90% na tył i przód beda PB :) a jak nie to na tył PB a przód DLS narazie sie jeszcze zastanawiam co kupic :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:27_________________________________________________dsc00018ti.jpg

dsc00017sl.jpg

takie coś jeszcze bedzie :wink4: tylko musze pobawić sie jeszcze z tymi listewkami i pomalować je bezbarwnym :)[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:39_________________________________________________jakie głośniki proponujecie na tył w drzwi? :decayed: 2drożne czy odseparowany zestaw bo sam sie wlasnie juz zastanawiam :wallbash: na poczatku myślałem tylko o odseparowanych PB na przód i tył... na bank z przodu wrzuce PB odseparowany ale nie wiem co z tyłem zrobic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam magnaty z gwizdkiem na głośniku już myśle że na tył styknie kupiłem za 50zł ;) Kup sobie z osobnym gwizkiem i zwrotnicą te same co do brzodu i 4 kanałowy wzmacniacz i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam magnaty z gwizdkiem na głośniku już myśle że na tył styknie kupiłem za 50zł ;) Kup sobie z osobnym gwizkiem i zwrotnicą te same co do brzodu i 4 kanałowy wzmacniacz i bedzie git.

własnie wydaje mi sie ze nie ma sensu ładowac nie wiadomo jakiej kasy na glosniki tyl :wink4: a co do wzmaków to nie chce 4 kanalowego, mam jeden 2 kanalowy co bedzie zasilał tyl (Blaupunkt GTO 260 ) i przód (Alpine V12) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...