Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

ja to miałem zamiar dawno zrobić :cool1:

tak tak.. znowu mój pomysł :decayed: ty lepiej zrób nagłówek nie "by Cypis" ale "by michu" :decayed:

lepiej będzie by Cypis, Idea Michu :polew:

o to to. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okablowanie pod wzmaka masz puszczone już? któredy dawaleś kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okablowanie pod wzmaka masz puszczone już? któredy dawaleś kable?

puszczone juz dawno jakis rok temu :decayed: puszczałem je od kier strony w progu pózniej przez kanape do bagaja :) wzmak narazie mam przykrecony do tylniej półki chcesz to jutro Ci cykne fotki :good: wzmak schowany kable nie wisza :good: tylko jeden kabel od wzmaka do suba widac ale w sumie tez go tak puścilem ze nie rzuca sie tak w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okablowanie pod wzmaka masz puszczone już? któredy dawaleś kable?

puszczone juz dawno jakis rok temu :decayed: puszczałem je od kier strony w progu pózniej przez kanape do bagaja :) wzmak narazie mam przykrecony do tylniej półki chcesz to jutro Ci cykne fotki :good: wzmak schowany kable nie wisza :good: tylko jeden kabel od wzmaka do suba widac ale w sumie tez go tak puścilem ze nie rzuca sie tak w oczy

ale sygnałowe i zasilanie masz jedną stroną puszczone? nie robi CI zakłuceń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nieźle, mi zawsze mówili ze sygnał jednym progiem zasilanie drugim :decayed:, ale jak mówisz ze nie zakłóca, ja chyba puszczę zasilanie progiem a sygnał środkiem, i tak mam całą furę rozbebeszoną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn miał puszczone tunelem środkowym razem i też było ok. także... może jakieś minimalne różnice nieodczuwalne są.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn miał puszczone tunelem środkowym razem i też było ok. także... może jakieś minimalne różnice nieodczuwalne są.. :wink4:

no to elegancko, pogoda się poprawia, teraz tylko trochę wolnego czasu :kwasny:, Wójciu, tylni zdeś już założyłeś? bo nie wiem czy mi umknęło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj żesz fotki tych zacisków to zobacze jak się prezentuja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaloże alu i zdesio to bedzie sesja :good:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:48_________________________________________________dsc00154w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tak wyszło klejenie :confused4:

sam robiłeś tą alcantarę na gałce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaloże alu i zdesio to bedzie sesja :good:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:48_________________________________________________dsc00154w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tak wyszło klejenie :confused4:

sam robiłeś tą alcantarę na gałce?

tak sam :)[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________

Spoko, nie ma źle, przodu i tak nie będzie widać :good:

ale mimo wszystko mnie to wkurza :decayed: poprawka bedzie ale narazie zostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo :decayed: rano przynajmniej nie jest taka zimna :kox: tak jak mowiłem dojdzie do niej jeszcze mieszek i bedzie git :wink4:

trzeba było grzną gałkę zrobić, bys był pionierem na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...