Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

Grzane pupy zrobione :kox:

no to proszę mi tu napisać co z czym i jak bo ja u sibie też będę instalację rozkładał :decayed:

kubełki masz już kupione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelki jedne mam ale to one sa w progresie :decayed: chce kupic jeszcze jedne zeby miec na teraz :) wiązke grzanych tylków wziąlem z rozbitej wieć w sumie to popisałem sobie jak i gdzie dany przewodzik i wyszlo jak w fabryce :wink4: najgorsze rozbieranie tego calego syfu reszta to ogranięcia. Na kostce 2 piny maja "+" (oświetlenie przyciusku i prad na mate) i 2 "-" zadnej cięzkiej filozofii nie ma :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________

ok to spoko czekam w takim razie na info :good:

nawet jak byś kupil same przełacziki to dasz rade samemu zrobic instalacje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przełączniki ja mam podłączone tylko żeby świeciły a teraz kupiłem wiązkę kompletną i będę chciał to położyć jak w ori i najbardziej chodzi mi o rozłożenie przewodów i co tam trzeba podłączyć dokładnie żeby instalacja była gotowa pod grzane fotele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam gleby więc moge szalec :decayed: rozporki takie jak powinny byc ori beda z B6 :hi:

to tak jak ja :decayed:, u mnie w tym tygodniu lądują górna i dolna, zobaczmy jak sie bedzie smigać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam gleby więc moge szalec :decayed: rozporki takie jak powinny byc ori beda z B6 :hi:

to tak jak ja :decayed:, u mnie w tym tygodniu lądują górna i dolna, zobaczmy jak sie bedzie smigać :naughty:

w zielonej robie ostatnie mody i biore sie za swoje padło :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 21:34_________________________________________________

to się pośpiesz bo nie wiem jaką folię zamawiać :evil::tongue4:

do końca tyg sie wyrobie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...