Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym dodał jeszcze jasnego koloru żeby ciekawiej wyglądało wnętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to wszystko na bialo pomalowac i bedzie jasno. Czekaj az skoncze środek[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 09:39_________________________________________________ Nowy grat :wink4:

dsc00230rx.jpg

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:42_________________________________________________dzisiaj kolejne graty przyszły :decayed: żarówki 2włuknowe,przycisk ASR i alcantara na sufit :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapa kupiona za 40zł :wink4: narazie myśle jak ciąć zeby to bylo ładnie schludnie i itd :decayed: klapa raczej bedzie bez zamka :wink4: mały pstryczek elektryczek bedzie co bedzie ją otwierać :wink4: aaaa zapomnialem potrzebuje dekielki to alu :gwizdanie: do 18" S-linów z B6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapa kupiona za 40zł :wink4: narazie myśle jak ciąć zeby to bylo ładnie schludnie i itd :decayed: klapa raczej bedzie bez zamka :wink4: mały pstryczek elektryczek bedzie co bedzie ją otwierać :wink4: aaaa zapomnialem potrzebuje dekielki to alu :gwizdanie: do 18" S-linów z B6 :kox:

masz ty jescze jedno foto, moze coś rozjaśni :wink4:

zewnetrzne wymiary wneki 40,5 x 22 cm :)

7787224853c7f565.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo :notworthy: o takie coś mi chodziło :wink4: listwy sie raczej nie przerobi tzn chodzi mi o tą co jest ten przycisk do otwierania klapy ona chyba z aluminium jest zrobiona :gwizdanie:

z aluminium jest w poliftach, przedlift to plastik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za żarówki dwuwłóknowe? zarzuć linkiem z aukcji jak masz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zaznaczylem zielonym to na bank plastik? nie mozliwe to jest w uj ciężkie to jest jakis metal albo aluminium bo z tamtego rozbitka mi zostalo i to dość cięzkie jest

sabdjgbdfjgdfjklg.jpg

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:02_________________________________________________od tego kupowałem http://moto.allegro.pl/zarowka-bosma-4131-12v-21-5w-bay15d-amber-i1505119065.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zaznaczylem zielonym to na bank plastik? nie mozliwe to jest w uj ciężkie to jest jakis metal albo aluminium bo z tamtego rozbitka mi zostalo i to dość cięzkie jest

sabdjgbdfjgdfjklg.jpg

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:02_________________________________________________od tego kupowałem http://moto.allegro.pl/zarowka-bosma-4131-12v-21-5w-bay15d-amber-i1505119065.html

w amerykańcu jest plastik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...