Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co myślicie o takich zegarach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie :thumbdown:

Opublikowano

Fatalnie to wygląda. Widziałem kiedyś aukcję samochodu z już zamontowanymi i nie podobało mi się. Tylko ori.

Opublikowano

Eeee :thumbdown: lipa :)

Opublikowano

najważniejsze aby tobie się podobały, jak dla mnie to wolałbym orginalne, ewentualnie wsadziłbym na ori aluminiowe obwódki

Opublikowano

wg mnie odpada :thumbdown:

Jak tobie sie podobają to bierz...

Opublikowano

no dla mnie tak jak dla wszystkich tez lipa :thumbdown:

Opublikowano

A4 to nie Honda Tajp Ar :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja bym brał czarne...ale jak zdemontować licznik i tarcze, wskazówki?

Opublikowano

ja bym bral na Twoim miejscu ringi na zegary i nic wiecej,kiedys zalozylem sobie w calibrze takie tarcze i nie dawalo to efektu jakiegos...najlepiej pasuja oryginalne biale tarcze ale w a4 takich nie bylo :) a Ty chcesz czarne...to oplaca sie wogole w to bawic

Opublikowano

a ty a4 to masz b5 czy b6 bo w profilu masz b6 a zegary szukasz do b5 chyba że nie dla siebie szukasz

Opublikowano

Nie kupuj tego bo później będziesz żałował.

Opublikowano
  • Autor

ringi to ja mam oryginalnie...szukam do b6...

Opublikowano

jak w temacie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=827597046

czy łatwo jest wymienić tarcze zegarów?

Sory ale :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

padlem ... w B6 - jedne z najfajnieszych zegarow chcesz poprawiac na jakas wiejska tandete ????????? takie cos to sie nadaje do golfa 3ki albo 2ki (nie obrazajac posiadaczy) lub jakis wiejskich vectr A i calibr . ...

Opublikowano

ej od calibry to wiesz :tongue4:

no do b6 to sie wogole nie nadaje takie cos :wallbash: ..w calibrze to se moglem wkladac.

Opublikowano

kolego odpuść sobie takie tarcze ja osobiście bym się zastanawiał czy założyć takie wujkowi do ursusa po co psuć efekt takimi tarczami tak bardzo są ci potrzebne w twojej audicy dla mnie oryginalne są idealne ale jak wolisz

Opublikowano

lipa

Opublikowano

A ciekawe jakby się do B5 wrzuciło takie, ale szare (jest taki kolor do wyboru w aukcji), w eskach są szare tarcze i rewelacyjnie to wygląda... :naughty: Ale znowu dostać eskowy licznik... :confused4:

hmmm :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

daj sobie spokój - to nie do OOOO :gwizdanie: :thumbdown:

Opublikowano

Zależy kto co lubi. :gwizdanie: Ja bym odpuścił. :thumbdown: Jak Tobie odpowiadają to bierz i montuj ale na wszelki wypadek zachowaj ORI jakby ktoś chciał kupić od Ciebie furkę z ORI tarczami. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.