Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

:gwizdanie: niezle fotki

Reniu siedział całe popołudnie, chyba chłopak nawet obiadu nie zjadł :decayed: jeszcze raz thx's Reniu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: niezle fotki

Reniu siedział całe popołudnie, chyba chłopak nawet obiadu nie zjadł :decayed: jeszcze raz thx's Reniu :hi:

Spoko, nie ma sprawy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienes sobie lusterka z fotochromem dorobic, bo troche glupio ta przednia szyba wyglada ;)

rozumiem, że jesteś skłonny promocję z mega obniżką zrobić :guma: btw. lusterek nie planuję, miałem w starej i nie czuję potrzeby aby mieć w tej też :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na tej felzde zdecydowanie lepiej :cool1:

Jest ok :wink4: choć na letnich też było oki, ale chyba poszukam nowych BBS'ów na przyszły sezon. Wpadły mi w oko takie:

FIWg0.jpgFJ0fi.jpg

http://allegro.pl/felgi-18-bbs-cs-nowe-komplet-audi-bmw-vw-mazda-i1270006730.html

BTW. założyłeś już dyfuzor ? Jestem ciekawy jak Ci wyszedł ten kolor :mysli: może bym swój psiknął jak by było nice :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, taka sobie ta felga... zniknie Ci na aucie. Jak chcesz 18" i zeby wygladala na duza, to tylko cos z grubymi ramionami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, taka sobie ta felga... zniknie Ci na aucie. Jak chcesz 18" i zeby wygladala na duza, to tylko cos z grubymi ramionami.

myślisz :mysli: niestety mało takich jak piszesz :confused4:[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 15:09_________________________________________________Ładne są mtm bi-moto lub sportec, ale niestety nie do dostania :confused4: u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przerobilem chyba 7 wzorow felg na moim aucie :kox:

MTM Bimoto w 18" wygladaja OK... ale juz duzo gorzej niz w 19".

Sportec w 18" nie wyglada [przyklad: auto Lukasa].

DTM B7 wyglada super... ale tylko w graficie.

RS4 B7 jak wiadomo tylko 19".

Felga, ktora ma turdzi jest spoko.

AVUS S4 jest spoko.

RS6 C5 tez jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ DTM widziałem na aucie źrebaka i fakt wygląda oki.

Do felgi, którą ma turdzi trzeba dorabiać dystanse z redukcją na 57,1 mm bo jest pod otwór 67 mm, a to już ryzyko znaleźć dobrego tokarza, który to ogarnie. Turdzi ma jakieś specjalne dystanse prasowane z felgą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ DTM widziałem na aucie źrebaka i fakt wygląda oki. .

A na moim nie widziałeś? :decayed:

No fakt, też widziałem. Ale bardziej wpadł mi w oko zajechany lakier niż felga :polew: :polew: :polew: Na czerwonej uważaj z polerką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, też widziałem. Ale bardziej wpadł mi w oko zjechany lakier niż felga :polew: :polew: :polew: Na czerwonej uważaj z polerką :wink4:

Raczej z automatycznymi myjnami.. stan lakieru czerwonej jest trochę lepszy póki co.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, też widziałem. Ale bardziej wpadł mi w oko zjechany lakier niż felga :polew: :polew: :polew: Na czerwonej uważaj z polerką :wink4:

Raczej z automatycznymi myjnami.. stan lakieru czerwonej jest trochę lepszy póki co.. :kox:

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 15:41_________________________________________________Te nowe akrylowe lakiery to jakaś masakra, są strasznie delikatne :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. założyłeś już dyfuzor ? Jestem ciekawy jak Ci wyszedł ten kolor może bym swój psiknął jak by było nice

Plan jest taki ze orginalnie to ma mi to Beltowski zalozyc jak mu oddam auto do zmiany relingow , jednak auto jest opoznione o jeden dzien ze zniana tarczy sprzegla i boje sie ze sie nie wyrobia moje chlopaki na jutro wiec istnieje ryzyko ze po powrocie do Oslo bede sam rzezbil ten dyfuzor i reling :wallbash: ale jak tylko bedzie na aucie to dam ci znac.

Do felgi, którą ma turdzi trzeba dorabiać dystanse z redukcją na 57,1 mm bo jest pod otwór 67 mm, a to już ryzyko znaleźć dobrego tokarza, który to ogarnie. Turdzi ma jakieś specjalne dystanse prasowane z felgą

ano , jest w krakowie taki spec od dystansow ze mucha nie siada :cool1: i do tego w miare tani bo jak czytam ze ludzie placa po 500 zl za dystanse to tak jak piszecie lepiej felge zmienic........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...