Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS


QRi

Rekomendowane odpowiedzi

1qmGeJ.jpg

No, ale założyłbyś jakieś opony chociaż do tych fotek, a nie na samych felgach auto postawi

:polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 22:53_________________________________________________

Fajnie, że wrzuciłeś w końcu info o tym przecinaku. Czekam na jakieś oficjalne czasy z 1/4 mili.

I co Poziu łezka się w oku zakręciła? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak... ;( siwek miał swój klimat...taki niepozorny...można było lać cfaniakófff... a teraz to nikt nawet nie chce się brać...wręcz nudy...czasem jakieś motory :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak... ;( siwek miał swój klimat...taki niepozorny...można było lać cfaniakófff...

cfaniakóffff w RS4 B7 :kox:

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek masz jakies filmiki z ta Twoja byłą a4 jak sie zbierała, bo przekopalem jutjuba i nic nie znalazlem

tak patrze teraz na te swoje filmiki i mam mieszane odczucia co do sprawnosci wspinania sie wskazowki, badz opadania... zalezy po ktorej stronie jestesmy :decayed:

jakos tak moglo by byc dynamiczniej :przebiegly::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek masz jakies filmiki z ta Twoja byłą a4 jak sie zbierała, bo przekopalem jutjuba i nic nie znalazlem

Mam, wrzucę jutro bo mam flmiki w robocie :wink4:

nie chciałem nic pisać...ale ta twoja wskazówka to w miejscu stoi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem nic pisać...ale ta twoja wskazówka to w miejscu stoi :decayed:

tez tak uwazam... :confused4:

jak na 280PS to to jest cos nie halo, zreszta powinienes lyknac 3.0TDI mirona, ktore jest ciezsze, ma mniejszy zakres obrotow i taka sama moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem nic pisać...ale ta twoja wskazówka to w miejscu stoi :decayed:

tez tak uwazam... :confused4:

jak na 280PS to to jest cos nie halo, zreszta powinienes lyknac 3.0TDI mirona, ktore jest ciezsze, ma mniejszy zakres obrotow i taka sama moc...

może by i łyknął na typową 1/4 mili - nasza konfrontacja była w trudnych warunkach :wink4:

Qri - postaram się zrobić filmik z moimi zegrami to sobie porównamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qri - postaram się zrobić filmik z moimi zegrami to sobie porównamy :wink4:

już teraz powiem, że będzie to mylące na twoją korzyść...skala obrotów mniejsza :wink4:

tylko ramię w ramię ma sens :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn wiecie misie - ja tam zadnego papieru na te 280km nie mam - szacunkowo to tak wyliczone - marecek w swoim pasacie na takim doladowaniu mial wlasnie tyle kunia

pi razy oko podzielone przez plecy

konkrety przyjda na wiosne

tylko ze Mironowe a4 pomimo nizszych obrotow ma 200nm wiecej... puki auto nie stanie na rolkach to mozna sobie wrozyc

a puki co- zacieszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qri - postaram się zrobić filmik z moimi zegrami to sobie porównamy :wink4:

już teraz powiem, że będzie to mylące na twoją korzyść...skala obrotów mniejsza :wink4:

tylko ramię w ramię ma sens :good:

no ale rozpędzanie się do danej prędkości to chyba jest jakiś wyznacznik ( nie patrząc na obroty ) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qri - postaram się zrobić filmik z moimi zegrami to sobie porównamy :wink4:

już teraz powiem, że będzie to mylące na twoją korzyść...skala obrotów mniejsza :wink4:

tylko ramię w ramię ma sens :good:

no ale rozpędzanie się do danej prędkości to chyba jest jakiś wyznacznik ( nie patrząc na obroty ) :mysli:

złudzenie.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdołowaliscie mnie teraz ;(

jutro zamykam sie w garazu i wywalam wszystko bez czego nie da sie jezdzic

skrzynia z bagola leci pierwsza :kox:

a i gasniece tez wpier*ole :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdołowaliscie mnie teraz ;(

jutro zamykam sie w garazu i wywalam wszystko bez czego nie da sie jezdzic

skrzynia z bagola leci pierwsza :kox:

a i gasniece tez wpier*ole :decayed:

nie pierdulll :wink4:

zadzwoń do Patryka i powiedz mu, że chcesz 440 ccm i kox mapę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze do warszawy musze wyslac to co smierdzi jak se przypierd*le z jedynki :>

ostatnio na spocie w Gliwicach jak sie z Mironem pare razy puscilem to po zabrzu straz jezdzila i szukala zrodla spalenizny

wszystko doprawil pucek swoim grillem :polew:

spokojnie spokojnie - na ogolnopolskim obiecuje objezdzac wszystkie klekoty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie spokojnie - na ogolnopolskim obiecuje objezdzac wszystkie klekoty :tongue4:

mam dla ciebie przeciwnika...to jest nieustraszony i waleczny pół góral z Krakowa...fama o jego zaworach i hyraulice w 2,5tdi niesie jego legendę od Giewontu po Bałtyk...

jego lewa stopa jet tak szybka, że zanim ty puścisz sprzęgło on będzie już odpalał rytualną fajkę na końcu czterysta drugiego metra....z centymetrami... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 bez srodka mnie straszysz ? :D :gwizdanie:

kraza legendy iz wnetrze tego auta zawstydza nawet micubiczi ewoluszyn - tak ubogo nie ma nawet tam :hi::decayed:

=== nie doczytalem, z tego co piszesz, to jest o 0.5 litra za duzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 bez srodka mnie straszysz ? :D :gwizdanie:

chyba nie poznałeś jeszcze bożyszcza krakowskich nastolatek w postaci boskiego Trzenia :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...