Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym nie zszedl na mniej niz 40 w profilu... ostatnio jechalem z Wawy, wpadlem w dziure, postawilo mnie bokiem, 17'' felga zrobila sie kwadratowa, opone szlag trafil 225/40/17... teraz mam 18'' 225/40 i dalej jadac po Polsce wypatruje uskokow w drodze, zeby nie powtorzyc historii:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie zszedl na mniej niz 40 w profilu... ostatnio jechalem z Wawy, wpadlem w dziure, postawilo mnie bokiem, 17'' felga zrobila sie kwadratowa, opone szlag trafil 225/40/17... teraz mam 18'' 225/40 i dalej jadac po Polsce wypatruje uskokow w drodze, zeby nie powtorzyc historii:decayed:

Ja na 225/40 robię rocznie po 40tyś i to co piszesz wydaje mi się śmieszne, chyba że masz felgi z plasteliny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze nie mieszka, ja tez nie mieszkam, ale dziury mozna trafic wszedzie:wink:

te 17'' wytrzymaly wiele, ale dziura byla gleboka na okolo 10cm i jakos niefortunnie wpadlem w nia, czekam na odszkodowanie od zarzadu drog, na miejscu byla policja wiec wszystko jest udokumentowane... koniec tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 17'' wytrzymaly wiele, ale dziura byla gleboka na okolo 10cm i jakos niefortunnie wpadlem w nia:)

takie dziury się omija :facepalm:

Młody-D ma poduszkowiec więc dziury mu nie straszne.

czekam na to co wymyślisz :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 215/40/18 na 8j marny ten naciag bedzie Mateusz zakladaj 205/40/18 i bedzie :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad pomarańczowym matem na felgi ale nie wiem, nie chcę żeby wyglądał jak z innej bajki. Grafit mi się podoba bo ludziom się podoba a pomarańcz to :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma sie tobie podobac a nie ludziom,gdzies na forum widzialem a4b5 na pomaranczach i byl kocur i wcale nie wyglada jak z innej bajki i nawet nie sa potrzebne dodatki do koloru felg,ja jak swoje bede malowal to tez tylko felgi nic poza tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad pomarańczowym matem na felgi ale nie wiem, nie chcę żeby wyglądał jak z innej bajki. Grafit mi się podoba bo ludziom się podoba a pomarańcz to :whistling:

Racja..pomarańcz c**jowy

144645d1271132216-powder-coating-get-orange-wheels-c214748364819102008232651_1.jpg

orangesp3_2.jpgZX3P Carrerra Orange Gloss Black Rims.jpg

rimsrh5.jpg

vwvortex-2012-beetle-rs-orange-rims-580x386.jpg

orig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie felgi i rant w pomarańcz to się zgodzę ale rs6 całe w pomarańcz to nie wiem :kwasny:. No a do Porsche to nie porównuj bo to to nawet w różu by wyglądało :P

rimsrh5.jpg

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogóle zrezygnował z obecnej felgi, jej nawet kolor nie pomoze przy tym zawieszeniu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi będą zmienione ale nie w tym sezonie, za dużo wydatków, dlatego odmaluje je chyba ładnie w grafit i pojeżdżę, do tego opona 205/40 i dystans i nie będzie tragedii. A w przyszłym roku coś pomyślę :wink:

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2012 at 10:44 ----------

Mógłby jakiś spec od VT wrzucić mi te?

http://cars.donedeal.ie/for-sale/carextras/3230182

Ciekawie wyglądają :wink: i gotowy pomarańcz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...