Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

no Mlody znaczek zostaw w spokoju :decayed:ale co do dokladki od Cupry to bym sie nawet nie zastanawial jak dla mnie to kozacko wyglada w zderzaku s-lina :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry felg moge wam podac i sie juz nie zmienia:

Przod 8.5j 205/40/18

Tyl 9.5j 205/40/18

Sent from my GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jako że felgi już załatwione i zadecydowane a nawet zamówione :decayed: to potrzebuję pomocy z następnym modem na tej niekończącej się liście :wink: mianowicie lakierujemy auto w nowy kolor :banan: Narazie rozważam dwa kolory:

- Sepang Blue

- Racing Blue Mica

oba z palety Audi Exclusive, narazie chyba wygrywa Racing Blue Mica bo ma większą głębie koloru i bardziej odróżnia się od zwykłego sprint blue :slina:

DSC00849-1.jpg

Słucham wszystkich propozycji :wink: najlepiej, żeby lakier dobrze komponował się z pomarańczowym ale jak będzie jakiś za***isty kolor który się nie komponuje to ograniczę pomarańcz do środka a z zewnątrz będzie co innego:decayed: Jak będą fajne propozycje to później top 5 zrobimy ankiete :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z malowaniem :wink:

Niestety, by doprowadzić lakier do perfekcyjnego stanu muszę pomalować:

maskę, zderzak przód, błotniki, całą stronę od pasażera, dach i tylny błotnik od kierowcy. Jak mam to wszystko malować i mieć znowu taki sam kolor to wolę iść o krok dalej, dużo nie dopłacić a efekt:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasku ma sepang blue w B5:wink: ten kolor zamiata:kox:

a moze jakaś czerwień:kox: w alfie jest fajny kolorek

Red%20Alfa%20Romeo%208C%20Competizione.jpg

Albo zaszaleć

http://sklep.custom-shop.pl/bazy-kandy/87-brandywine-095l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: Nosb mnie wyprzedził hehe to chyba lepiej Racing blue Mica :decayed: w sumie chyba bardziej mi się podoba ale musiałbym zobaczyć jakąś próbkę bo na fotach to lipa

---------- Post dopisany 02-07-2012 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2012 at 23:37 ----------

Właśnie obejrzałem cały temat Kaska, sepang blue się za***iście prezentuje :slina::slina:

dsc0021sfa.jpg

dsc0997t.jpg

20120310_164600.jpg

p1040117q.jpg

Namieszał mi teraz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo fajnych kolorów jest. Nie wiem czemu ale mnie się podoba Daytona Grey:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba pomarancz ale Ty juz wybrales kola :grin: fajny jest tez kolor taki blekitny,ostanio widzialem na bmw 3 2009rok taki fajny grafit,dobrze to wygladalo z czarna fela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008%20Volkswagen%20Touareg%20R50%201024x768_2223.jpg

Na nowym Tuaregu jest jeszcze taki fajny głęboki granat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...