Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Młody z D vel Bankomat podeślij mi pare fot autka :naughty::naughty::naughty::naughty:

A chcesz kupic??:wink:

z kierą nie po tej stronie i jeszcze jeszcze takiego golasa :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:- wygaszacz ekranu w robocie kompletuję-na telefonie jadę na forum a na monitorze mega projekty :decayed:

Młody's bagged Audi A4 from Ireland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie znalazłby się chętny to przygarne listwy dole zew. drzwi, kontakt na PW, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie znalazłby się chętny to przygarne listwy dole zew. drzwi, kontakt na PW, Pozdrawiam

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie znalazłby się chętny to przygarne listwy dole zew. drzwi, kontakt na PW, Pozdrawiam

:polew:

:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody a te lampki z tyłu masz lekko przyciemnione:decayed: Nie chciałbyś sie zamienić:naughty: i tak sprzedajesz:wink:

No pewnie, jak chcesz to nie ma problemu, jesli twoje sa cale i nie popekane to mozesz brac:hi:

Moje są calutkie bez jednej ryski :wink: To kiedy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj do Dublina any day:wink: Chyba, że jak będziecie wracali z belfastu to zajedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze podjechałbym w poniedzialek rano tylko jakbyśmy mogli sie spotkać na wjeździe do dublina na jakiejś stacji np. esso bo ja dublina nie znam a nie chciałbym się zgubić a navi nie mam. Jeśli to nie problem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał RNS-a do zbycia to pisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjeżdżasz na Dubin i pytasz : "Sorry mate do you know Bankomat yyy sorry ATM?" i każdy wskaże ci drogę :grin:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Młody szkoda że nie poczekałeś z rozbieraniem auta do Dubshed bo byłoby co wystawić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, jeszcze raz dziękuje wszystkim zaangażowanym w projekt. Auto sprzedane, można zamykać. Jak coś będzie nowego to się pochwalę :hi::hi:

post-31458-1406905714,9403_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bo nawet nie zdążyłem sie z Mlodym zamienić na lampy:kwasny:

Kupiec za szybko sie znalazł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...