Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

http://img33.imageshack.us/img33/7104/13434067863670.jpg

Więcej orange w środku :decayed:

Felgi dopiero w przyszłym tyg :kwasny:

Hahah LuKrediemu sie przedluza znowu?? :grin:

:decayed::decayed: Ty coś o tym wiesz nie? :grin: W środę podobno wyszły, ma dzisiaj podać numer, zaraz zadzwonię do niego :wink:

@Adam, rzucaj linkami, o Alpine też myślałem, kwestia tylko ładnego wkomponowania w deskę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard, mi 3x wciskal ze wyslal dystanse,a pozniej ze nawet jeszcze nie ich nie zrobil nagle sie okazalo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok chyba raczej załatwione, dzisiaj dzwonił podał numery paczek czyli mogę sobie śledzić :decayed: myślę, że we wtorek powinny być :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj z tymi kolorami w środku bo będzie druga Czikita Edition :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj z tymi kolorami w środku bo będzie druga Czikita Edition :decayed:

A Ty myślisz na kim się czikita wzorował i wzoruje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd mi stąd szydercy... :P

zamówiłem właśnie pokrowce na fotele ze skóry konia w dwóch kolorach, niebiesko pomarańczowe na przód i żółto zielone na tył, a co... :decayed:

Sent from my GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej RNS-e..bierz Alpine + kamera + tv cyfrowy <cisza> !
jaką alpinę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, koła dzisiaj doszły ale............................ tylko 2 :facepalm::facepalm:

Ogólnie to jeśli chodzi o kurierów to no comment. Koła były rozłożone na dwie paczki żeby nie robić jednej wielkiej, dostałem dwa numery do śledzenia przesyłki, już w niedzielę mnie zaniepokoił fakt, że jedna z paczek była w Anglii a druga dalej w Polsce :whistling: No ale mówię, razem wyszły to chyba razem przyjdą a tu jakaś pomyłka no ale sprawdzam dzisiaj rano i pierwsza jest w doręczeniu a druga w Niemczech :facepalm::facepalm::facepalm:, pierwszą już mam w domu a druga jeszcze błądzi po europie więc założenie się znów przeciągnie :kwasny: Jeśli jutro dostanę drugą to jutro będą na aucie, a jak nie to pojutrze.

Wrażenie powiem, Będzie kozak :decayed: Kolor jest taki ciemny pomarańcz ale w świetle się za***iście mieni, nie widziałem ich jeszcze w słońcu bo mieszkam w Irlandii :grin: ale chyba będzie good :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, koła dzisiaj doszły ale............................ tylko 2 :facepalm::facepalm:

Ogólnie to jeśli chodzi o kurierów to no comment. Koła były rozłożone na dwie paczki żeby nie robić jednej wielkiej, dostałem dwa numery do śledzenia przesyłki, już w niedzielę mnie zaniepokoił fakt, że jedna z paczek była w Anglii a druga dalej w Polsce :whistling: No ale mówię, razem wyszły to chyba razem przyjdą a tu jakaś pomyłka no ale sprawdzam dzisiaj rano i pierwsza jest w doręczeniu a druga w Niemczech :facepalm::facepalm::facepalm:, pierwszą już mam w domu a druga jeszcze błądzi po europie więc założenie się znów przeciągnie :kwasny: Jeśli jutro dostanę drugą to jutro będą na aucie, a jak nie to pojutrze.

Wrażenie powiem, Będzie kozak :decayed: Kolor jest taki ciemny pomarańcz ale w świetle się za***iście mieni, nie widziałem ich jeszcze w słońcu bo mieszkam w Irlandii :grin: ale chyba będzie good :wink:

to kurier was wydymał,zrobił dwa listy,czyli dwie osobne paczki,a powinien zrobić dwie paczki na jednym liście,wtedy niema możliwości ich rozdzielenia,mają nr 2/1 i 2/2,no ale wtedy kurier ma mniej kasy,bo płacą mu za list,a za dodatkowe paczki z jednego listu płaca śmieszne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, koła dzisiaj doszły ale............................ tylko 2 :facepalm::facepalm:

Ogólnie to jeśli chodzi o kurierów to no comment. Koła były rozłożone na dwie paczki żeby nie robić jednej wielkiej, dostałem dwa numery do śledzenia przesyłki, już w niedzielę mnie zaniepokoił fakt, że jedna z paczek była w Anglii a druga dalej w Polsce :whistling: No ale mówię, razem wyszły to chyba razem przyjdą a tu jakaś pomyłka no ale sprawdzam dzisiaj rano i pierwsza jest w doręczeniu a druga w Niemczech :facepalm::facepalm::facepalm:, pierwszą już mam w domu a druga jeszcze błądzi po europie więc założenie się znów przeciągnie :kwasny: Jeśli jutro dostanę drugą to jutro będą na aucie, a jak nie to pojutrze.

Wrażenie powiem, Będzie kozak :decayed: Kolor jest taki ciemny pomarańcz ale w świetle się za***iście mieni, nie widziałem ich jeszcze w słońcu bo mieszkam w Irlandii :grin: ale chyba będzie good :wink:

to kurier was wydymał,zrobił dwa listy,czyli dwie osobne paczki,a powinien zrobić dwie paczki na jednym liście,wtedy niema możliwości ich rozdzielenia,mają nr 2/1 i 2/2,no ale wtedy kurier ma mniej kasy,bo płacą mu za list,a za dodatkowe paczki z jednego listu płaca śmieszne pieniądze.

No widzisz ale co teraz zrobić, druga paczka na 99% będzie u mnie jutro więc jutro koła powinny być na aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła założone :decayed: Niestety nie jestem jeszcze w 100% zasatysfakcjonowany... Muszę dać większy dystans z tyłu i z przodu i umyć auto, jestem zbyt zmęczony żeby oceniać ale jak dowalę dystans 30mm zamiast 20mm jak jest teraz to będzie wyglądało tak:

13440250953220.jpg

siada na oponie

13440280038720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię jak ogarnę dystanse większe i umyję auto

Czekamy :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ladnie. Ciekaw jestem jak wyglada cale auto bokiem?

Chociaz co do gum to ja bym wrzucil profil na 35 zamiast 40, ale to tylko moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/35 to jest hardcore do jazdy na codzień :hi:

Na szybko umyłem auto, wrzuciłem dystans na tył i przód, teraz z przodu jest 35mm a z tyłu 30mm i wygląda to tak:

P.S zapomniałem świecidła na opony przed zrobieniem fot :decayed: Zaraz po zrobieniu już się świeciły ale nie było czasu na foty bo do roboty już muszę śmigać

Ogólnie z efektu jestem zadowolony ale muszę ogarnąć lakier w aucie bo tragedia:facepalm:

13440708876991.jpg

20120804_140453.jpg

20120804_140515.jpg

20120804_140529.jpg

20120804_140535.jpg

Przód i tył

20120804_140550.jpg

20120804_140616.jpg

reszta fot:

Index of /orangerh

I jak? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...