Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Co oznacza migający "!" na blacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , wykrzyknik w czerownym kółku to oznaczenie zaciągnietęgo ręcznego , a co oznacza jeśli ten wykrzyknik miga 3x na środku blatu i pika , tam gdzie wyskakuje ikona brak oleju czy brak paliwa?Pzdr.

Opublikowano

Awaria układu hamulcowego lub kończące się klocki.

Opublikowano
  • Autor

aha , a co jesli tak mi miga od czasu do czasu , nieregularnie , przy odpaleniu i pozniej juz jest okej , przy tym miganiu ,chwile swieci sie jeszcze kontrolka ABSu , klocki wymiane nie dawno , samochod narazie jeszcze hamuje :) aa i na VAGU zadnego bledu nie pokazalo ?

Opublikowano

Sprawdź poziom płynu hamulcowego.

Opublikowano
  • Autor
Sprawdź poziom płynu hamulcowego.

sprawdzałem , jest max

Opublikowano

Nie mam pomysłu co to jeszcze innego może być, jeżeli nie ma błędów na VAGu.

Opublikowano

aha , a co jesli tak mi miga od czasu do czasu , nieregularnie , przy odpaleniu i pozniej juz jest okej , przy tym miganiu ,chwile swieci sie jeszcze kontrolka ABSu ...

Sorry za jakość, ale w tej chwili tylko takie mogę dać:

ukladham.th.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

ehh dzięki za te zdjęcie , ale dziwna sytuacja , na VAGU powinno cos pokazac , hamulce sprawne mam :blink:

Opublikowano

Akumulator może sie konczyc - sprawdz jak z woda destylowana i jego naladowaniem. Ja tak mialem w B6 - po prostu przy odpaleniu brakuje mu troche pradu i widocznie uklad hamulcowy jest najbardziej wrazliwy na spadki napiecia wiec alarmuje. U mnie niestety skonczylo sie wymiana aku, a to troche boli wiec sprawdz i może uratujesz sytuacje :)

Opublikowano

Nie wiem jak jest w B6 ale w poprzednich wersjach było to też od czujnika poziomu płynu do wspomagania.

Opublikowano

prawdopodobnie aku się kończy tak jak kolega wyżej pisze :good:

Opublikowano
  • Autor

aaa no moze i macie racje , bo tak przy odpalaniu niema zbytniej ochoty do odpalenia :)

Opublikowano

jeśli to występuje przy odpalaniu auta zaraz po rozruchu to na 100% słabe napięcie w przewodach obstawiam akumulator i powinien Ci błąd wyskoczyć.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja tak miałem, wymieniłem klocki, z przodu tarcze, płyn (kompleksowy serwis układu hamulcowego), chociaz mi to podpadło, ponieważ nie wyglądało to jeszcze tak bardzo na wymianę.

I..... po całej operacji dalej wykrzyknik, za dwa dni padł mi akumulator, wymieniłem i wykrzyknika już nie ma.

:-( Mogłem jeszcze z pół roku pewnie pojeździć na tych klockach. Ta sygnalizacja jest o kant d...y roztrzaskać, wprowadza w błąd i może opróżnić kieszenie.

Opublikowano

Ja tak miałem, wymieniłem klocki, z przodu tarcze, płyn (kompleksowy serwis układu hamulcowego), chociaz mi to podpadło, ponieważ nie wyglądało to jeszcze tak bardzo na wymianę.

I..... po całej operacji dalej wykrzyknik, za dwa dni padł mi akumulator, wymieniłem i wykrzyknika już nie ma.

:-( Mogłem jeszcze z pół roku pewnie pojeździć na tych klockach. Ta sygnalizacja jest o kant d...y roztrzaskać, wprowadza w błąd i może opróżnić kieszenie.

Trzeba było kolego zerknąć na tarcze, klocki przed wymianą i wtedy ewentualnie szukać innej przyczyny skoro te części wg Ciebie były jeszcze w porządku. :cool1:
Opublikowano

czujnik ABS moze byc gdzies przewod przetarty albo zabrudzony czujnik

Opublikowano

czujnik ABS moze byc gdzies przewod przetarty albo zabrudzony czujnik

w takim przypadku migałaby kontrolka ABSu-tez mam ten problem-słaby akumulator-trzeba pojezdzic i podładować,w moim przypadku wiem to na pewno,że to wina aku,bo żona jezdzi krótkie odcinki i nie ma kiedy sie naładować,a jak pojeżdżę trochę-problem znika
Opublikowano

u mnie jak wyskoczył wykrzyknik w kółku i komunikat BREMSE i oczywiście sygnał dziwiękowy to bylo to spowodowane zmniejszeniem sie poziomu plynu hamulcowego w zbiorniczku , dolałem i jest ok juz ponad miesiąc :) :)

Opublikowano

no i będzie oki dopóki znowu płynu nie zabraknie

Opublikowano

kolego, pisales ze swieci sie rowniez kontrolka ABSu, sprawdzales na VAGU sekcje od ABS ? moze tam masz jakies bledy, jakis czujnik na kole moze byc luzny itp ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.