Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Zgasł silnik podczas jazdy przy niskich obrotach i nie chce odpalić


A4 AVANT S-line

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się najgorsze, moje a4 nie dowiozło mnie do domu.

Zaczne od początku, jeździłem dzisiaj troche samochodem bez katowania i żadnych innych numerów, pojechałem na stacje żeby zatankować, przez ostatnie 5000 km od kąd go kupiłem tankuje V-Power Diesel, jak wjeżdzałem na stacje FIS pokazywał dystans do przejechania - 40 km, zatankowałem za 50 zł jak zwykle V-powera i pojechałem, auto nic nie szarpało ostatnio i nie było żadnych problemów. No i po przejechaniu 5 km jak zwolniłem przed skrzyżowaniem i przy niskich obrotach zgasł i już nie odpalił. Kręci i nie odpala, wziąłem go na hol i tyle było z jazdy.

Na lince go odpalałem i zapalał reagował na gaz ale jak obroty spadały to od razu gasł.

Czekam na wasze sugestie te dobre i te złe a jutro zaczynam walke z samochodem...

Pozdr...........

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wymiany filtra paliwa - mały koszt, a duże prawdopodobieństwo.

Paliwka miałeś mało. Zatankowałeś mało i pociągnęło syf z baku (być może). Lub paliwo do d... (nawet Shella mogli ochrzcić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie wiesz , że auta nie powinno się odpalać tak jak to robiłeś tzn.podczas holowania lub na tzw. "pych" :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj ile ludzi odpala samochody na pych i nic sie kompletnie nie dzieje...

Jak pisali wymien filtr paliwa duze prawdopodobienstwo ze jest usyfiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podepne Vaga ale jest jeszcze jedna możliwość..

Jak moje przypuszczenie okaże się prawdą to nakleje sobie zielony listek i pozwole sie publicznie ukamieniować.

Jedyne w tym przypadku na moją obrone jest to że przed pojechaniem na stacje spotkałem się ze znajomym który wrócił z amsterdamu :naughty: no i po tym spotkannniiiiuuu pojechałem sie zatankować i nie wiem czy nie zalałem V powera.

Ale to nie może okazać się prawdą bo psychicznie tego nie wytrzymam :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 09:09_________________________________________________

A Ty nie wiesz , że auta nie powinno się odpalać tak jak to robiłeś tzn.podczas holowania lub na tzw. "pych" :thumbdown:

A Ty nie wiesz że w terenie zabudowanym można jeździć do 50 km/h..

Jest dużo rzeczy których robić nie wolno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak się jeździ "na haju" to wszystko możliwe... :wink4:

czekamy na info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się najgorsze.. :polew: zalałem 6l V Powera, ale jazda. Nigdy nie rozumiałem jak można być takim idiotą żeby pomylić Pb z ON :wallbash: do wczoraj. Kupuje pompke wypompuje co się da, zaleje pod korek V Powera Diesla jak mi się nie pomyli :naughty:, wymienie filtr paliwa i zobacze co i jak.. a poza tym możecie smiało się śmiać :polew: przynajmniej ja bym sie śmiał hehe :polew:

P.S:

Pokuta: na rok założe zielony listek hehe :kox: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 12:24_________________________________________________

no jak się jeździ "na haju" to wszystko możliwe... :wink4:

czekamy na info...

Etam na haju... po małym buchu a przyczyna tak że człowiek się spieszy zalatany i tak wychodzi się na tym że później silnik staje. A najlepsze jest to że zawsze tankuje na tej samej stacji i wiem że tylko jeden dystrybutor ma V power diesel a gadałem przez telefon i podjechałem pod drugi :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... zaraz Cię zmiażdżą... nie dość że najarany to jeszcze przez telefon na stacji paliw rozmawia :thumbdown:

tylko skąd te 6 litrów? tylko tyle tankujesz? mi nie chciałoby się jeździć po tyle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehh :mysli:,

- napisałeś, że tankowałeś za 50zł więc chyba zalałeś sobie coś koło 10 litrów benzynki a nie miałeś prawie wcale ON, więc ładną truciznę zapodałeś klekotowii zamiast paliwa..

- po drugie rzeczywiście się autek zasilanych ON nie odpala na hol lub pych bo istnieje dużo większe niż w przypadku aut Pb ryzyko przeskoczenia paska/przestawienia się rozrządu,

- po trzecie - mam nadzieję, że nie będziesz musiał remontować zatartego silnika, ale życzę ci żeby cała ta sprawa zakończyła się pozytywnie.

jeżdżenia na haju nie skomentuję :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie troche wiecej, trudno sie mowi wazne ze duzo nie przejechalem odpalilem go raz, mozna nie mozna mam nadzieje ze zakonczy sie wszystko dobrze , zobaczyłem jak to jest poczuć się jak głupek i jedno złe doświadczenie więcej jakby nie było.. a z tym hajem nie przesadzajmy, mały buszek jakiś czas wcześniej, nikt myślący chyba nie wsiada pod wpływem różnych dziwnych środków do samochodu.. to takie małe sprostowanie i uważam TEMAT ZA ZAMKNIĘTY.. SORY ZA ZAMIESZANIE>> POZDRAWIAM.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...