Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

może się czepiam... ale czemu navi tak odstaje? :gwizdanie:

juz Ci kolego tłumacze ;) odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;)

no i gra :wink4:

boli mnie jeszcze tylko ten chrom w grilu :decayed: ...ale Tobie się ma podobać :wink4:

szczerze to mi sie widzi to :naughty: ale gril przyjdzie inny więc wiesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:26_________________________________________________kurcze moge kupic zderzak od eSki ale bez halogenów i jednej zaslepki na spryski za 750zł i sam nie wiem troche duzo kasy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak, ja za za podobna cene kupilem zwykly poliftowy z kompletnymi wtryskami. Tylko zaslepka jedna sztuka 70 zł w aso. do tego dojda kratki halogeny i sie troche tego zrobi :)

kratki już są tylko brakuje halogenów i jednej zaślepki na spryski ;)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 19:56_________________________________________________

może się czepiam... ale czemu navi tak odstaje? :gwizdanie:

juz Ci kolego tłumacze ;) odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;)

no i gra :wink4:

boli mnie jeszcze tylko ten chrom w grilu :decayed: ...ale Tobie się ma podobać :wink4:

gril już idzie : S4 :naughty: tylko czekać na paczke :D

oooooo taki dokładnie :

0e1dec2c2ff13995med.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas pierwsza klasa :good: :good: musze chwilke popracowac i tez moze bedzie i u mnie taki :> szerokości i przyczepności życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas pierwsza klasa :good: :good: musze chwilke popracowac i tez moze bedzie i u mnie taki :> szerokości i przyczepności życzę

ja tez pracuje i zbieram na nowe mody :D pozdrp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furka, świetny kolor, fajny środek, dobra felga,

ale...

dolej oliwy bo minimum widzę ;)

szukaj drzewo na półkę pod dźwignią zmiany biegów bo ten szary plastik musi zniknąć,

czy klapa bagażnika jest w tym roczniku z "paskiem" - wtłoczenie na wysokości dolnej linii świateł tylnych?

Życzę radości z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego oliwy nie trzeba dolać bo jest dosyć bo fis niestety nie jest do konca podłączony :( ale już w krótce :D

cały czas szukam ale ciężki temat jest z tym niestety, a co do klapy to szczerze nie mam zielonego pojęcia :D:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polifcie klapa jest gładka :wink4:

co ciekawe u Ciebie jest klapa sprzed liftu, ale listwa nad rej już poliftowa... tuning? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmianę navi na symphony. Zrobiłem to po kilku miesiącach po kupnie auta i zmiana bardzo mnie sie spodobala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem symphona i zmieniłem na navi :D [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 09:01_________________________________________________dzisiejszy nabytek :naughty:

więcej fotek ---> pierwsza strona :hi:

9c898ae03b3edbf3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam po co go bedzie wyciagac sami wycigan jak sie komus spodoba to je polska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam po co go bedzie wyciagac sami wycigan jak sie komus spodoba to je polska :D

oby sie nikomu nie spodobał.heh zawsze można go sprzedać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ty masz fest wyposazenie w środku :kox: czarnulka jak talala, cos ostatnio coraz bardziej mi sie podobają sedany :wallbash: Felga juz przygotowana na lato :good:, niedawno sie napaalałem na ten wzór ale mi przeszło chwilowo :gwizdanie:

Plany ciekawe :good: zamiast bose lepiej moze jakieś nagłosnienie nie firmowe milsze dla ucha :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ty masz fest wyposazenie w środku :kox: czarnulka jak talala, cos ostatnio coraz bardziej mi sie podobają sedany :wallbash: Felga juz przygotowana na lato :good:, niedawno sie napaalałem na ten wzór ale mi przeszło chwilowo :gwizdanie:

Plany ciekawe :good: zamiast bose lepiej moze jakieś nagłosnienie nie firmowe milsze dla ucha :naughty:

Kowi Twoja fura mi sie strasznie widzi a najbardziej ten kolor no i skóra w srodku :gwizdanie: jest szał mysle nad skórą ale co bedzie to czas pokaże ;) trzeba zbierać $$$ :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 18:13_________________________________________________[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________I jest kiera S4 :D jutro będą foty :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:59_________________________________________________zimowy pejzasz :decayed:

c123a2a9af32caf9med.jpga7b65a0e71f46559med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...