Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak się robi w 2 osoby to nic nie dynda :tongue4:

Opublikowano

Polak potrafi zewrzeć wszystko zw wszystkim :D więc lepiej nie kusić losu i odłączyć najpierw masę ;)

Nie każdy ma kluczyk 10tkę więc co uparty (mało rozsądny) Polak zrobi? i tutaj jest wachlarz możliwości - kombinerki, długi śrubokręt, łom, widły, siekiera hehehe :D aby tylko rozpiąć tą cholerną klemę :D

Opublikowano

fakt np. ryzyko zrobienia zwarcia np kluczem, ale przy audi trzebabyc akrobata :wink4

Powiedź to Aydaho :polew:

:naughty::cool1: pekam z ciekawosci :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

fakt np. ryzyko zrobienia zwarcia np kluczem, ale przy audi trzebabyc akrobata :wink4

Powiedź to Aydaho :polew:

:naughty::cool1: pekam z ciekawosci :kox: :kox: :kox:

Wymiana akumulatora pociągnęła za sobą wymianę licznika.

Opublikowano

fakt np. ryzyko zrobienia zwarcia np kluczem, ale przy audi trzebabyc akrobata :wink4

Powiedź to Aydaho :polew:

:naughty::cool1: pekam z ciekawosci :kox: :kox: :kox:

Wymiana akumulatora pociągnęła za sobą wymianę licznika.

zwarcie było :naughty:

Opublikowano

upsss :gwizdanie:

Opublikowano

dlatego sie pytam

ja cokolwiek robie z elektryką to odłaczam aku

Opublikowano

Panowie a powiedzcie jak zamknac pozniej auto po wyjeciu aku jesli pompka centralnego niema zasilania a kluczem zamykaja sie tylko drzwi kierowcy? Moze to glupie ale tego nie rozgryzlem.

Co do swiec to jaka jest roznica miedzy np. Bosch a NGK bo zalozylem te drogie

Opublikowano

zamknij wszystko z akumulatorem, a drzwi kierowcy kluczem

Opublikowano

[b6 AWX] przyłącze się do tematu przy -10 problem z rozruchem odpala po dłuższym kręceniu tak jak by nie na wszystkich cylindrach kopci na niebiesko po chwili wszystko jest ok przestaje kopcić wymieniłem świece żarowe beru,f.paliwa knecht,f.powietrza knecht,sprawdzone zasilanie świec żarowych aku.naładowany w 70%sprawdzony i nadal jest ten sam problem proszę i z góry dziękuje za podpowiedzi :hi:

Opublikowano

zrob logi, pewnie egr sie zacina

Opublikowano

małe OT

ile średnio EGR wytrzymuje??

z 50tys.km wytrzyma ??

Opublikowano
  • Autor

postawilem smochód do garażu na noc i mimo że nad ranem było -4 (w garażu) to odpalił bez problemu , zpomniałem dodać że miałem w nim rezerwe ropki także może to była przyczyna ale póki co wszysko gra

Opublikowano

U mnie problem z odpalaniem wyeliminowała wymiana filtra paliwa.

Co prawda pojawiły się inne problemy ale to byłby OT

Opublikowano

ja wymienialem filtr paliwa w sierpniu,co jaki czas trzeba wymieniac filt paliwa? dodam ze przejechalem od tamtego czasu ok 12 tys km,moge miec od tego lekkie problemy przy odpaleniu?

Opublikowano

Wymiana filtra paliwa co 30tyś ale to też jeszcze zależy co tankujesz. Podobno na zachodzi taki filtr wymienia się co 60tyś ale to nie potwierdzona informacja.

Jeśli wymieniałeś filtr to musi to być coś innego.

Opublikowano

ja wymienialem filtr paliwa w sierpniu,co jaki czas trzeba wymieniac filt paliwa? dodam ze przejechalem od tamtego czasu ok 12 tys km,moge miec od tego lekkie problemy przy odpaleniu?

najlepiej raz w roku, przed zimą

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

f*ck znowu nie odpalił -17 ponownie zastanawiam się nad filtrem ale wymienialem go w maju i zrobiłem do teraz może 8,9 tyś trzeba go wymienić? świece tonie wiem ale na początku kręci dobrze ale nie może jaky zassac i tyeraz pytanie jak wymienie filtr jest ryzyko ze gdzieś w przewodach zamarzło (dieselgold statoil)

Opublikowano

Mi dziś też nie odpalił -17 :(

W nocy pewnie było z minus 25. Dodatkowo stałem na górce na której ostro wieje. Chyba diesle tak już mają

Opublikowano

sprawność świec żarowych czy jakość paliwa nie jest tylko wyznacznikiem sprawności rozruchu w niskich temperaturach, kompresja też ma duże znaczenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.