Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(


tarq

Rekomendowane odpowiedzi

tarq - TO BYŁ NAJWIĘKSZY BŁĄD W TWOIM ŻYCIU !!!

Jakbyś chciał, żeby jeszcze bardziej Cię pocieszyć :drunk:, to daj znać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha nie ma tego złego, poczekajcie jak dobiorę się do Audi, już niebawem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :slina:

taka mi sie kiedyś marzyła,

pewnie lepiej siedziało Ci sie za kierownicą tej E36 niż A4?

Fakt taki ,że w BMW siedzi sie świetnie 100 razy lepiej

Bynajmniej mi tak :gwizdanie:

A gdzie poszła ta Twoja bunia?

Z chęcią przygarnąłbym taką sztukę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok, BMW to BMW, przyjemność z jazdy, dosłownie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna e36, a uwierz że nie lubię tego modelu przez to co widzę na drogach, to tu ten smak i koła robią robotę...

E30

:naughty: bardzo fajne autko, szczególnie do zabawy, pojeździłem kiedyś 325, nie wiem ile one maja mocy ale ładnie zamiatała tyłkiem na suchym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu tylko takie coupe względnie mi się podoba :decayed:

Podziwiam Cię..ja w życiu nie wpieprzyłbym 15 koła w takie auto :tongue4: .. no, ale Ty miałeś sentyment :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie przepadam za marką BMW i modelem E36. Ale powiem Ci, że fajnie wygląda ta coupe :). Bez zbędnych udziwnień. Zrobiona, ze smakiem :). Tak jak powiedział Raggaman nie włożył bym tyle kasy do takiego samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie nie zabije to mnie wzmocni :notworthy: będą lepsze projekty w moim życiu na pewno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że jest h*jowa :>. Chwała mu za to, że są jeszcze tacy co tuningują BMW E36 z gustem i bez zbędnych udziwnień :notworthy::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale paskudna... nie ma neonow, lexus lookow, ringow, tlumika remusa, przyciemnionych tylnych szyb, diodek na wentylkach i podswietlanych spryskiwaczy.... brakuje tez chrom pakietu na metry... oraz tjuningowych zderzakow no i lusterek m3 z kierunkiem :kox: w dodatku jakas taka niska ... :sick3:

a tak serio to... naprawde ladna sztuka ... i gustwona :good: powodzenia przy modach z audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale paskudna... nie ma neonow, lexus lookow, ringow, tlumika remusa, przyciemnionych tylnych szyb, diodek na wentylkach i podswietlanych spryskiwaczy.... brakuje tez chrom pakietu na metry... oraz tjuningowych zderzakow no i lusterek m3 z kierunkiem :kox: w dodatku jakas taka niska ... :sick3:

zapomniałeś dodać,że brakuje jeszcze 50litowego zbiornika na gaz w bagażniku i silnika 1.6 pod maską :decayed: :decayed:

Smakowita osa rzadki widok na naszych drogach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądała na Borbetach A 8.5Jx17 :gwizdanie: napisałem do właściciela czy nie chce jej odsprzedać, ładnie mi sie porobiło :wallbash:

Obraz%20022_renamed

Obraz%20029_renamed

Obraz%20020_renamed

Obraz%20025_renamed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta BMW E36 Coupe powinna świadczyć za wzór jak się tuninguje serie 3 E36 :kox::naughty::decayed:. Praktycznie nic jej nie można zarzucić... Tylko nie wiem jak w środku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srodku byla totalnie seryjna i we wzorowym stanie, cale wnetrze jej zafundowalem z 98 roku ktore bylo po 80.000 przebiegu i bylo kompletnie czarne, wczesniej miala szare welury z 92`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ale na kompie którego nie mam przy sobie, postaram się pokazać na dniach :naughty:

stała tez jakiś czas sobie na OZ FUTURA 8.5 i 10J skręcane 3 częściowe :decayed:

ale powróciłem do RH X-RAD z 1 fotek :good:

6

7

4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...