Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jarko na PW byś może odpisał :wink4:

Wiem, nie wyrabiam z odpisywaniem :decayed:

To ja napisze co u Ciebie słychać :decayed:

PS. Taka prośba do organizatorów :decayed::naughty: :gwizdanie: , na kilka dni przed zlotem zadzwońcie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych żeby szczególnie zadbali o poszczególne drogi w zw. ze zlotem, bo np ja mam prawie 700km do Bukowiny, a dziś trasę 60 km jechałem 1,5h w ten śnieg, czyli 700km to jakieś 18 h drogi z postojami :wallbash: a jadę sam bez zmiennika :kwasny:

Nie przezywaj ja jadę 1400 km bez zmiennika i to jeszcze na letnim ogumienie :kox:

A jak się boisz to weź sobie laweciarza, auto dojedzie i ty nie będziesz zmęczony

Musisz na letnich jechać :?:

Rok temu dużo takich było i potem żałowali :decayed:

Albo weź na koła ze sobą i jak będzie się pojawiał śnieg to postój na stacji i jazda ze zmianą kół :naughty::kox:

to był jeden z nich :decayed:

przyleciał na takich naleśnikach,że nie pytaj :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był jeden z nich :decayed:

przyleciał na takich naleśnikach,że nie pytaj :polew: :polew:

Impreza się udała, chłopaki wszystko kojarzą :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek zlotowy zaktualizowany.

Powoli Nam się kurczy lista rezerwowa :good:

BTW Coraz częściej prosicie mnie abym w czyjeś miejsce wpisał kogoś innego.

Wszystko fajnie tylko w takim przypadku jaki ma sens lista rezerwowa i jak to wygląda wobec osób które już jakiś czas czekają :?::!:

Nie przyjmuję takich zgłoszeń i nie idę na takie układy...

Poza tym jak już napisałem wyżej lista rezerwowa się kurczy i jest duża szansa że WSZYSCY się załapią. A jak się ktoś nie zmieści to się przytulimy i też pojedzie :decayed:

Bardzo więc proszę NIE KOMBINUJCIE :rolleyes:

Jaro - jak to :shocked: To znaczy piękny kawalerze, ze moja łapówka poszła na zmarnowanie :baseball::naughty:

Jarko na PW byś może odpisał :wink4:

Wiem, nie wyrabiam z odpisywaniem :decayed:

To ja napisze co u Ciebie słychać :decayed:

PS. Taka prośba do organizatorów :decayed::naughty: :gwizdanie: , na kilka dni przed zlotem zadzwońcie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych żeby szczególnie zadbali o poszczególne drogi w zw. ze zlotem, bo np ja mam prawie 700km do Bukowiny, a dziś trasę 60 km jechałem 1,5h w ten śnieg, czyli 700km to jakieś 18 h drogi z postojami :wallbash: a jadę sam bez zmiennika :kwasny:

Nie przezywaj ja jadę 1400 km bez zmiennika i to jeszcze na letnim ogumienie :kox:

A jak się boisz to weź sobie laweciarza, auto dojedzie i ty nie będziesz zmęczony

Tylko nawalony już dojedzie na zlot jak bela :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - jak to :shocked: To znaczy piękny kawalerze, ze moja łapówka poszła na zmarnowanie :baseball::naughty:

Łapóweczki się nigdy nie marnują :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że umowa nadal aktualna i z ramkami pod rejestrację przyjadą do mnie te led'y mirona, bo chłopaki już kupca mają i naciskają :naughty::kox: Fifty fifty jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na liście nie widzę tomasza korzeniowskiego :naughty: także pierwszy który się zgłosi że to on to go pokoloruję :polew:

Sorki, zapomniałem, że mam wpisać nicka. To ja także pokoloruj mnie jak możesz :naughty::kox::polew:

P.S. Na drugie mam Tomasz stąd tak masz w przelewie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na liście nie widzę tomasza korzeniowskiego :naughty: także pierwszy który się zgłosi że to on to go pokoloruję :polew:

Sorki, zapomniałem, że mam wpisać nicka. To ja także pokoloruj mnie jak możesz :naughty::kox::polew:

P.S. Na drugie mam Tomasz stąd tak masz w przelewie :polew: :polew: :polew:

gratki refleksu :polew: :polew: :polew: tak też myslałem że to Ty Łukasz :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz , Przyjacielu... odliczam godziny :naughty::decayed::polew:

Czeniu, mój Ty "przyjacielu idealny" ... ja również :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

gratki refleksu :polew: :polew: :polew: tak też myslałem że to Ty Łukasz :kox:

Ufffff to dobrze, bo już myślałem, że mi zaliczka przepadnie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - jak to :shocked: To znaczy piękny kawalerze, ze moja łapówka poszła na zmarnowanie :baseball::naughty:

Łapóweczki się nigdy nie marnują :kox:

Moja najwyraźniej czekała na wyższe oferty, ale w końcu i taką kwotę chłopaki przygarnęli :decayed: :decayed:

Zaliczka poszła, ale za zwlekanie odliczyłem łapówę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh,

Dzięki Jarko, że o nas biednych rezerwowych pamiętasz... :P:evil: . To już ostatni dzień zapominalskich (zwłaszcza tych co mają konto w innym banku niż TrueOgre...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum i mam takie pytanie .Ile osob przeważnie jedzie z listy rezerwowej ? Zapisalem sie na liste rezerwowa i nie wiem czy juz mam sie przygotowywac :mysli::hi:

z listy rezerwowej pojedzie tyle osob, ile osob wypadnie z listy glownej gdy nie zaplaca do dzis :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum i mam takie pytanie .Ile osob przeważnie jedzie z listy rezerwowej ? Zapisalem sie na liste rezerwowa i nie wiem czy juz mam sie przygotowywac :mysli::hi:

Zazwyczaj Wszyscy jechali :)

A jak coś to poczytaj ostatnie dwie strony, coś tam o łapówkach - może pomoże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę miejsc zawsze jest do sprzedania :polew: :polew:

sprzedam swoje opłacone 2 osobowe miejsce za 700PLN :decayed: :decayed: :decayed:

coś tanio chcesz oddać .... coś mi tu śmierdzi :przebiegly::mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę miejsc zawsze jest do sprzedania :polew: :polew:

sprzedam swoje opłacone 2 osobowe miejsce za 700PLN :decayed: :decayed: :decayed:

coś tanio chcesz oddać .... coś mi tu śmierdzi :przebiegly::mysli:

Bo Pozia dorzuca gratis do pokoju :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...