Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to Bryńka kazała mi się rozbierać ? Czy ja tak sam z siebie ? :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to Bryńka kazała mi się rozbierać ? Czy ja tak sam z siebie ? :gwizdanie: :naughty:

Scarlet kazała :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to Bryńka kazała mi się rozbierać ? Czy ja tak sam z siebie ? :gwizdanie: :naughty:

Nie miała czasu dla Ciebie :naughty:

Zlot%20BT2010%20%2870%29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: i ch***j Nosfi zostaje z nami, maj odwołujemy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: i ch***j Nosfi zostaje z nami, maj odwołujemy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale kawalerski zróbmy tak czy siak :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcie

Zlot%20BT2010%20%2825%29.jpg

Poziu ty jestes urodzonym ojcem :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 06:43_________________________________________________Kokos powiedz mi czy słyszałes co do ciebie mówiłem przez CB jak wyjeżdżaliśmy ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to Bryńka kazała mi się rozbierać ? Czy ja tak sam z siebie ? :gwizdanie: :naughty:

Nie miała czasu dla Ciebie :naughty:

Zlot%20BT2010%20%2870%29.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: i ch***j Nosfi zostaje z nami, maj odwołujemy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dobrze, że ma tylko jedno takie - lajtowe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ma tylko jedno takie - lajtowe :kox:

Nie byłbym taki pewien :kox::naughty::kox::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewien :kox::naughty::kox::naughty::kox:

wydaje mi sie ze wkleiłes to lajtowe zeby uspic czujność żonkosia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a jutro przyjebiesz z grubszej rury :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że to wątek Ogólnopolski - i mężowie go przeglądają :decayed::polew:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczekuje momentu az Poziek napisze ze sie zeni :kox: w tedy to bedzie ciekawie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że to wątek Ogólnopolski - i mężowie go przeglądają :decayed::polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Wyczekuje momentu az Poziek napisze ze sie zeni :kox: w tedy to bedzie ciekawie :tongue4:

wytrzymaj stary :good: , jeszcze max 1,5 roku i pozamiatane :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliśmy ostatnio nasilenie jego systemu obronnego, na widok pierścionków, dzieci i przytulających się par.. Prorokuje to nieuchronnie zbliżający się kres jego kawalerstwa :kox:

... i Poź doskonale o tym już wie... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorokuje to nieuchronnie zbliżający się kres jego kawalerstwa :kox:

ja tylko chce zobaczyć układ jaki sobie przygotuje na tzw. "pierwszy taniec" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorokuje to nieuchronnie zbliżający się kres jego kawalerstwa :kox:

ja tylko chce zobaczyć układ jaki sobie przygotuje na tzw. "pierwszy taniec" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.youtube.com/watch?v=gIkkHDpZDr4 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorokuje to nieuchronnie zbliżający się kres jego kawalerstwa :kox:

ja tylko chce zobaczyć układ jaki sobie przygotuje na tzw. "pierwszy taniec" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To dlatego tak trenuje :shocked: Ciekawe czy na weselu do 12 dotrwa :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na weselu do 12 dotrwa :polew:

zalezy czy bedzie cytrynówka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...