Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 minut temu, Mantek napisał:

Jak myślicie czy jest sens wymieniać całość zawieszenia ?

Osobiście dolne kupiłbym regum, a górne lema, trw.

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 873,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie do kogoś kto miał oryginalnie zawieszenie 1BV i założył cały komplet wahaczy przód od Regum.pl:

 

1. Czy była odczuwalna jakakolwiek różnica między ori 1BV a kompletem od Regum w sztywności / precyzji prowadzenia / zakrętach?

2. Czy przy ustawianiu zbieżności i geometrii po założeniu regum były ustawione te same kąty pod 1BV bez problemu?

3. Ile już na regumie przejechaliście przy zawiasie 1BV?

 

Moje pytanie wynika stąd, że regum mówi, że nie ma różnicy tak na prawdę między 1BV czy innymi, tylko amortyzatory i stabilizator, a z drugiej strony w każdej ETCe czy nawet na allegro w katalogach jest inny numer części dla zawiasu PR: 1BA/1BE a dla PR: 1BV/1BD.

Mam już mętlik w głowie przez to i sam już nie wiem czy brać komplet z regumu, czy dolne z regumu, a górne + drążek zamawiać pod 1BV. Zależy mi na tym by auto prowadziło się tak jak na ori 1BV.

Edytowane przez Norakus

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, przyszedł czas na wymianę wahaczy w mojej b6 1.8t, czy na ten moment ktoś może doradzić co najlepiej wybrać oczywiście nie za miliony. Oglądałem wahacze regum ale z tego co widziałem są bardzo mieszane opinie na ten temat

Edytowane przez niko2512
Dopisanie informacji

Opublikowano

Dolne regum, a górne z lema.

Mam banany z regum i zero zużycia, a tuleje są pełne więc lepiej niż w ori. Przejechałem na nich ponad 60tys do tej pory. 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. U mnie też przyszedł czas na wymianę wahaczy. Do wymiany mam 4 górne wahacze z przodu i banan po prawej stronie. Czy wymieniać od razu drugi wahacz dolny z prawej strony? Czy może warto wszystkie wahacze wymienić?

Czy Lemforder faktycznie jest wart swojej ceny? Nie ukrywam, że nie należę do osób, co często zmieniają auto, więc trochę czasu będę jeszcze nim jeździł.

Opublikowano

Zmieniaj wszystkie. Polecam regenerowane od regum

Opublikowano

Będę wymieniał u mechanika, a nie wiem czy u nich tylko nowych nie wstawiają a nie regenerowanych. Regenerowane rozumiem, że są tańsze, czy może też mają inne zalety? 

Rocznie robię ok. 10k km, więc nie za dużo. Chciałem wstawić wszystkie nowe wahacze Lemfordera, żeby parę dobrych lat na nich pojeździć.

Jak kupowałem auto od gościa, który jeździł nim 6 czy 7 lat to mówił, że w zawieszeniu nic nie robił, więc wiedziałem, że mnie to będzie czekać i jakąś tam kasę mam odłożoną na ten cel.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Trzy lata temu założyłem komplet wahaczy z firmy REGUM (regenerowane oryginały Audi). Przeleciałem jakieś 30 tys. km. Ostatnio gość władował się w moje auto i do wymiany zakwalifikowano m. in. wahacze górne (wygięcie). Zdjęte wahacze nie wykazywały żadnych śladów zużycia na elementach metalowo-gumowych. Wszystko sztywne, guma bez rozwarstwień. Kupiłem dwa nowe wahacze, w REGUM oczywiście i wszystko ok. Szczerze polecam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.