Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

741 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

MS Sportom u mnie stuknęło juz 60 000 km /końcówki LEM założone zamiast MSów przy montażu/. Cały komplet w całości jeżdzi bez stoków itd, ostatnio przy wymianie osłony przegubu rozpinałem górne wahacze i o dziwo gałeczki sztywne :). Komplet oczywiscie z Allegro

Kolego jaki ma login użytkownik allegro od którego ty kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co sądzicie o wachaczach MEYLE HD

mial ktoś takowe na aucie jak sie sprawuja

zastanawiam sie nad MEYLE albo REUVILLA

Meyle Hd wytrzymały u mnie 23 tkm, zawias 1be 225/40/18r. Pierwsze posypały się banany, potem góra a co dziwne dolne proste były ok. Ogólnie są słabe. Teraz latam (za namową kolegi) na regenerowanych i jestem bardzo zadowolony zrobiłem na nich 37 tkm i póki co cisza.

ja montowałem u siebie ruville'a 2 m-ce temu i jak na razie wszystko spoko :decayed: tylko że przejechane dopiero max z 5 tyś km :whistling: komplet wahaczy kosztował coś ok 1000 zł + wymiana, zapomniałem tylko sprawdzić czy wahacze były ruville'a czy jakiejś innej firmy :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS Sportom u mnie stuknęło juz 60 000 km /końcówki LEM założone zamiast MSów przy montażu/. Cały komplet w całości jeżdzi bez stoków itd, ostatnio przy wymianie osłony przegubu rozpinałem górne wahacze i o dziwo gałeczki sztywne :). Komplet oczywiscie z Allegro

Kolego jaki ma login użytkownik allegro od którego ty kupiłeś?

niestety nie niepamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, żeby końcówkę drążka i łącznik kupić LMO. Autko kupiłem początkiem czerwca 2011 na liczniku było 214k, teraz jest 221k. Czyli rocznie robię mniej jak 10k km. Myślę, że w moim wypadku cały zestaw MS starczy mi na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starczyć może i na 10 lat ale większe prawdopodobieństwo, że może np. pęknąć :thumbdown: oczywiście LEMY też mogą peknąć ale sądzę, że szansa na to jest duuuużo mniejsza niż w przypadku tanich zamienników :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko właśnie takie wymienianie na sztuki nie jest dobre :thumbdown: ja odkąd kupiłem autko to właśnie tak robiłem i co roku musiałem coś wymieniać :facepalm: teraz zrobiłem komplecik i mam nadzieję 3 latka przebujać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem akurat prawy i lewy dolne tyły - reszta nie wskazywała na jakiekolwiek zaczątki luzików więc nie chciałem pakować od razu kaski.

W sumie jak się dużo lata to i cały komplet nie wystarczy na długo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie latam dużo, max 15tyś km :decayed: życzę aby jak najdłużej wytrzymały :thumbup1:

15tyś km rocznie ??? :kwasny: Ja to robię w 3 góra 4 miesiące :kwasny:

Tak czy inaczej oby nasze wszystkie wahacze polatały jak najdłużej :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów!!!! 24 tys km po wymianie górnych lewych na lemfordera.10 tys km po wymianie prawych górnych na mooga,trochę tańsze ale podobno też wytrzymują! No i 2 tys km po wymianie przednich prostych po obu stronach na febi...Polatamy zobaczymy...ha ha!!!!!! banany jeszcze ori.....Przebieg audiczki 226 tys. Polski przebieg to około 30 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów!!!! 24 tys km po wymianie górnych lewych na lemfordera.10 tys km po wymianie prawych górnych na mooga,trochę tańsze ale podobno też wytrzymują! No i 2 tys km po wymianie przednich prostych po obu stronach na febi...Polatamy zobaczymy...ha ha!!!!!! banany jeszcze ori.....Przebieg audiczki 226 tys. Polski przebieg to około 30 tys.

ja je wymieniłem przy 308kkm :decayed::wink: też były ORI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, moze mi ktos powiedziec, czy wahacze niby "Master Sporta" z Allegro za 50 zl sa cos warte..?

Znalazlem kilka podobnych aukcji, np http://moto.allegro.pl/wahacz-gorny-lewy-przedni-audi-a4-a6-a8-vw-passat-i2272444781.html

To sa te 'oryginalne' MS czy jakies podrobki ? Pytam dlatego, bo nie chce calych kompletow wymieniac tylko pojedyncze sztuki.. ;>

podpowie ktos ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko.

Jeżeli ktoś montował ostatnio wahacze Master Sport-a chciałbym się dowiedzieć o ich nr katalogowy.

Na aukcji: http://allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-passat-zestaw-i2230199799.html

znalazłem "wzmocniona" wersje tych wachaczy ciekawy jestem czy to tylko trik marketingowy czy naprawde jest to jakaś lepsza wersja.

Stosował już ktoś te wzmocnione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, moze mi ktos powiedziec, czy wahacze niby "Master Sporta" z Allegro za 50 zl sa cos warte..?

Znalazlem kilka podobnych aukcji, np http://moto.allegro.pl/wahacz-gorny-lewy-przedni-audi-a4-a6-a8-vw-passat-i2272444781.html

To sa te 'oryginalne' MS czy jakies podrobki ? Pytam dlatego, bo nie chce calych kompletow wymieniac tylko pojedyncze sztuki.. ;>

podpowie ktos ? ;)

Kupilem u tego goscia gorne i dolne prawe, kurier byl u mnie na drugi dzien, narazie tylko 5k km na nich zrobielm, ale cisza i spokoj na 18' i 225/40 i glebie-40. Moge smialo polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...