Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam 2 mce temu wymienialem caly komplet krafta na przod, po wczorajszych ogledzinach gumy gornych wahaczy spekane to samo z lacznikami stab.... Najechalem 4,5 kkm w sumie po autostradach... czy ten kraft to takie g.... czy mechanior cos zrypal jak zakladal.... ?

Niestety to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

są rzeczy na których nie warto się szczypać i oszczędzać co widać to na tym forum:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- górny lewy przód krafta po ok 8kkm wygląda jak nowy (40zł)

- lewy banan krafta po ok 5kkm ma małe pęknięcie na gumowej osłonie sworznia (60zł)

- łącznik stabilizatora lewy krafta po ok 5kkm wygląda jak nowy (ok 20zł)

- cała reszta jeszcze ori TRW

To na razie małe przebiegi a po tym pęknięciu osłonki widać że jakość wykonania musi być niższa (no sorry, za darmo nic nie ma). Ale jak dadzą radę do końca roku to chwała im za to, za tą cenę to na to sram - kupię sobie wahacz, piwko i wpadnę na chwilę pod garaż wymienić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dajecie się zrobić w konia przez sprzedających oczywiście, że Lemforder jest najlepszy- takie jest tez moje zdanie.Pytanie czy się opłacają czasem mnie dziwi, że ludzie tak szybką wymieniają tańsze wachacze .Pamiętajcie o jednym jaki będzie popyt taka będzie cena a że Lemforder wyrobiło sobie markę to ustala sobie cenę.Dam przykład posiadam Mercedesa sprintera 312 i tam drążki lemforder pomimo,że są prawie dwa razy większe kosztują 2 razy taniej.ok 52 zł.Dlaczego?.Niech każdy sam odpwoie na pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w DE też spekulantów nie brakuje Ja ostatnio kupowałem u kolegi "Dzik" ze Szczecina polecam towar 1 klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałęm zestawu MS-ów do b6 jeszcze więc może dzika źle zrozumiałeś bo między avf i awx nie ma różnicy ale między b5 a b6 jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam wtedy mówił ,że są inne dolne wahacze i teraz nie pamiętam czy chodziło o różnice po 2002roku czy właśnie do silnika awx.Czyli,że w latach 2001-2002 były te wahacze trochę inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys dwa te najmnijsze wachacze ( przednie ) w passacie b5, nie wytrzymaly 20tys beznadziejne sa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni jeżdżą 50 i więcej kilometrów inni nie mogą dojechać 20 tys.km.Jak człowiek nie kupi to się nie przekona.Wszystko zależy też jak kto jeździ, kolega kupił KRAFTA i drugi rok jeździ i narazie ma spokój cena poniżej 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem MS właśnie od nich i wszystko jest ok...

Wysłano z GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem MS właśnie od nich i wszystko jest ok...

Wysłano z GT-I9100

Dzięki. Zamówione, za jakiś czas montaż. Będę dawał znać jak się sprawują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To KRAFTY są droższe od MS

ZESTAW WAHACZY KRAFT AUDI A4 B6 1.8T 1.9TDI (2600794486) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie bo czegos nie rozumiem jaką mam średnice dolnego sworznia prostego w mojej audi z roku produkcji 07.2001.Tak mam napisane w książce serwisowej na wlepce.Pytam bo np.MS ma jasno napisane wszystkie modele b6 z roku 2001-2004, ale np jedni podawają w tym starszym modelu b5 tak jak tu jest w aukcji ZESTAW WAHACZY AUDI A4 A6 PASSAT B5 B6 SKODA (2620905559) - motoAllegro do 09.2001r. każdy model.Pytanie, które ja mam wahacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też od nich brałem zrobiłem na nich koło 50 tyś km i na razie cisza

przy montażu wyszedł tylko jeden "kwaitek" jedna ze śrub przy skręcaniu się obróciła i w kluczu został łepek śruby :decayed:

jak się to stało pomyślałem sobie no to fajne wahacze kupiłem :doh:

i nie zakładaj tych końcówek drążka z zestawu bo są najsłabszym ogniwem zestawu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...