Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

nie dałbym 1300zł za lemfordera bo wątpie żeby wytrzymał 3 razy tyle co MS

No i tu się niestety mylisz bo wytrzymują nawet więcej:naughty: Ponad 120 tys.km przejechane w jednym aucie i około 80 tys km w drugim a ile wytrzymają to nie wiem ale dalej są na autach i jest cisza, więc dla mnie inne firmy mogą nie istnieć nawet jak by za darmo dawali.

Jeździsz na 15`?? Jak tak no nie mamy o czym rozmawiać:wink:

Piszczy na większych dołkach a na zimówkach 15` prawie wcale:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znowu się mylisz bo jedno auto na 16 drugie na 17. Nie oszukujmy się MS są dobre dla ludzi kótrzy jeźdzą 10 tys km. rocznie bo w innym przypadku to raz do roku będzie wymiana. Każdy kupuje to co chce i na co go stać, jak odniosłem się tylko do Twojego stwierdzenia na temat żywotności lemfordera gdyż było ono nie prawdziwe. Ja nie mam w tym interesu żeby polecać to czy tamto, bo nie handluje żdnymi częściami a Ty handlujesz tym ok. ale może nie przyciagaj sobie klientów w ten sposób bo w końcu i tak wyjdzie co jest ile warte, takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handluje fakt. Ale nie naciągam bo nic z tego nie mam i pracuje tylko w firmie która tym handluje... Po za tym przytaczam tylko słowa handlowca który mnie odwiedził. Fakt w słowa handlowców wierzyć raczej nie można ale akurat w moim przypadku się to sprawdziło i postanowiłem się podzielić opinią i tym co wiem na ten temat:hi: A to że na lemforderze się nikt nie zawiedzie to prawda i nie neguje tego ale ludzie zaczynają przeliczać stosunek jakości do ceny i tutaj zaczynają się różne wybory. Patrze trochę też pod innym kątem ponieważ wymianę mam za darmo.

Pozdro:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam na MS od roku, póki co cisza. Wymieniłem tylko dolne bo pukały, ale kupiłem cały zestaw i reszta lezy sobie w garażu i czeka na swoją kolei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali wcześniej tylko dolne się różnią , górne te same

a te z aukcji będą ok czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówia ze sie zepsuło trw ale cena porównywalna z lm

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

a mi mozesz odsprzedac mi górne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak napisać ile zrobił kilometrów przez ten rok bo chyba to ważniejsza informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 czy 4 miesiące temu wymieniłem kompletne zawieszenie na krafta zrobiłem maxs 2 tys km...,i co stuka heeee wymienię za jakiś czas te wybite na używki a latem JAK BĘDZIE DALEJ STUKAĆ TO przed zmiana na letnie założę nowy kompletny zestaw MS...Dla mnie to śmiech na sali pamiętam jak dzwoniłem to mi TEN FACET opowiadał ze da sobie ręke odciąc ze mi wytrzymają rok teraz by bez ręki był Pajac a przypominam że jeździłem przez ten czas na 15 a co by było jak bym miał 18 założone ...śmieszne to jest wieć

KRAFTA NIE POLECAM NIKOMU....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 czy 4 miesiące temu wymieniłem kompletne zawieszenie na krafta zrobiłem maxs 2 tys km...,i co stuka heeee wymienię za jakiś czas te wybite na używki a latem JAK BĘDZIE DALEJ STUKAĆ TO przed zmiana na letnie założę nowy kompletny zestaw MS...Dla mnie to śmiech na sali pamiętam jak dzwoniłem to mi TEN FACET opowiadał ze da sobie ręke odciąc ze mi wytrzymają rok teraz by bez ręki był Pajac a przypominam że jeździłem przez ten czas na 15 a co by było jak bym miał 18 założone ...śmieszne to jest wieć

KRAFTA NIE POLECAM NIKOMU....

podejzewam, ze dodatkowo wahacze byly dokrecane na podniesionym aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 czy 4 miesiące temu wymieniłem kompletne zawieszenie na krafta zrobiłem maxs 2 tys km...,i co stuka heeee wymienię za jakiś czas te wybite na używki a latem JAK BĘDZIE DALEJ STUKAĆ TO przed zmiana na letnie założę nowy kompletny zestaw MS...Dla mnie to śmiech na sali pamiętam jak dzwoniłem to mi TEN FACET opowiadał ze da sobie ręke odciąc ze mi wytrzymają rok teraz by bez ręki był Pajac a przypominam że jeździłem przez ten czas na 15 a co by było jak bym miał 18 założone ...śmieszne to jest wieć

KRAFTA NIE POLECAM NIKOMU....

podejzewam, ze dodatkowo wahacze byly dokrecane na podniesionym aucie :wink:

Tak zgadzam sie ale nie mam podnośnika niestety trzeba sobie radzić a jeszcze jeżdżę na twardym gwincie...nie ma co płakać kupi się inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rade ale nie wszystkie załapie z kanału więc chodzi o to by samochód by miej więcej równy a potem dokręcam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...